Nalezená hodnocení výrobků
Catana 4000FA itep, Ne 13.7.2008 13:18:27 To jsem blázen, nedávno jsem dva tyto navijáky pořídil po 850,- Kč a obdivoval jsem, jak takto levný naviják umí kvalitně namotávat a nekroutí vlasec (AWA-SHIMA). Znám několik lidí, co ho už chvíli používají na feeder a nemůžou si ho vynachválit. Pivař, Ne 13.7.2008 13:26:58, Známka: 2 |
TFO TiCr X Ledňáček (Iceman), Ne 13.7.2008 9:30:55 |
Team Dragon 2.70m 10-25g, typ 28-32-270 TK, St 25.4.2007 13:19:50 ![]() Výborný proutek. Rychlý, dobře se s ním hází - a to i nástrahy lehčí než 10g... Zatím jsem na něm nenašel jedinou chybu. TCorleone, So 12.7.2008 19:23:55, Známka: 1 |
Partner Extreme uncek, So 12.7.2008 16:28:09 |
2in feeder Roman Zouhar, Čt 10.7.2008 21:02:24 |
Carp Maxx kaprhans, Ne 3.4.2005 9:58:57 Tak jsem si jej koupil, no uvidíme jakpak se osvědčí. sobolman, Čt 10.7.2008 12:39:38, Známka: 2 |
TRITON Zdeněk, So 10.9.2005 10:44:10 Tento vlasec jsem také používal cca 4roky a byl jsem s ním naprosto zpokojen. Poté jsem zakoupil shodný vlasec Zebco Triton. Vlasec má úplně stejný obal, déklu, průměr i barvu a jedná se o totožný vlasec jako Browning proto nemusíš shánet Browning ale můžeš si koupit Zebco, 540m stojí 190kč ale na internetu jsou i za 130kč. Vlasce Spoma Spectrum pr.0.20 jsem používal na plavanou asi před 4lety a na jeden vlasec jsem chytal bez otočení 2sezony. Byl hodně dobrý , pevný a byl Německý, dnešní Spoma je prý vyrábená v Plané nad Luznicí v bývalém Silonu a ta kvalita tomu zřejmě odpovídá (viz tvoje připomínky) proto jsem přešel k Byronu a jsem s mím zpokojen. Dnes používám k lovu vlasce Zebco a Byron protože ty mám osvědčené a nedej na prodejce který ti nutí uplně cizí neznámé silony na které má jen chválu a má jich plný regál protože podle mě asi nejdou.. Tak čau a snad koupíš dobře. Jenda Jenda, Ne 4.12.2005 12:59:53, Známka: 1 Největší šmejd, který jsem si kdy koupil. Ještě pod značkou Zebco. Děsivé kroucení, minimální výdrž, tvrdej jako drát, fuj, hnus, nebrat! Ychtyl, Pá 24.3.2006 9:40:15, Známka: 3 s tímto vlascem jsem býval opravdu spokojený. Držel, nekroutil se, měl dobrou odolnost vůči otěru. Navíc u něj oceňuju i to, že v porovnání s jinýma 0,25kama je tenčí :-)
Dvojku dávám jen proto, že jsem je nikde nesehnal v menšíchprůměrech /0,12 -0,18/ karelc, Pá 24.3.2006 9:56:39, Známka: 2 triton sem měl taky cca 5 let, veliká spokojenost. Proboha hlavně si ale nekupujte to zebco, ja sem ho nacpal na bait a po 5 vycházkách jde z domu. sobolman, Čt 10.7.2008 12:37:24, Známka: 3 |
Viking match fanik, St 20.6.2001 15:17:53 ![]() Používám 0,12/1,8kg na plavačkové návazce a vlasec funguje bez problémů. marzel, Ne 21.1.2007 10:59:59, Známka: 2 Používám ho už 4sezonu na plavačku.Naprostá spokojenost. Vlasec je hodne odolný a pevný.Nedám na něj dopustit zdenos, So 3.2.2007 13:37:12, Známka: 2 používám na vláčku 0,18 a jsem spokojený. sobolman, Čt 10.7.2008 12:32:32, Známka: 2 |
el. signalizátor záběrů SBI 862 xycht, Pá 27.8.2004 18:45:37 Mám je druhou sezonu a zatim bez závady až ten divnej zvuk proto dvojka wena, St 9.7.2008 23:58:03, Známka: 2 |
Robocarp gerardix premium 11m splavek, Po 7.7.2008 18:58:58 |
Milo Pro System Wagler match 13" ftipalek, Po 7.7.2008 14:42:46 |
Manta MX44 Čodiš, Čt 12.7.2007 21:41:49 Čodiš, Po 7.7.2008 13:59:36, Známka: 1 Čodiš, Po 7.7.2008 14:01:17, Známka: 1 Doplňuji hodnocení po roce používání ,motor má zasebou zhruba 50-60hod. provozu ,s 3,5m plastovou lodí s ním lítám na 5.stupeň podle GPS 5-5,3km/h ,na 4. to jede 3,6-4km/h a na 3. to jede 2,8-3,2km/h ,1. a 2. stupen jsem neměřil ,když jezdím na plnej knedl tak se 100Ah baterkou jezdím tak 2,5hod a je vyždímaná ,pokud jezdím na nižší stupně tak se to samozřejmě prodlužuje ,na tuto sezonu jsem dokoupil ještě 2 baterky takže celková kapacita 240Ah se nedá ani za týden každodeního popužívání vybít tak aby to už nejelo na plno furt min. 4,8km/h ,aspon teda na konci týdení dovolené to takto jelo min půl hodky a ještě by to hodně dlouho jezdilo si myslím ,jinak motor po zhruba 15 hodinách začal při jízdě vibrovat ,ale stačilo pilníkem obrousit hrany vrtule které byli osekané při pár nechtěných zachycení o dno u břehu ,a je zas uplně v pořádku za ty peníze mohu jen doporučit Čodiš, Po 7.7.2008 14:01:59, Známka: 1 |
Euro - krab ajo, Pá 9.6.2006 23:48:36 I když to je "levná sr...", tak si myslim že je to super boilies na rychlí chytání...Už po hodině jsem měl venku prvního kapra a to zakrmuju kobrou cca 10 kuliček ke každé montáži a 3 kulky na pva...Rozhodně to neni boilies na delší výpravu, protože to tej rybě nic nedá, ale na 2-denní výpravu super věc!!
Ještě bych doporučil koule dipovat Hilkester, Po 7.7.2008 13:47:41, Známka: 1 |
bivak ."menší" šlapeto, Čt 5.4.2007 9:38:28 Tento bivak vlastním druhou sezonu. Kvalitou zpracování mě vůbec nepotěšil, křivé švy na vnitřním plášti, nezačištěné nitě "ala" čínská švadlena. Ve větru nestabilní (normálně se složil k zemi). Jeho koupi beru jako nováčkovskou daň za blbost. Opravdu jen dostatečný.. Stanleysch, Čt 25.10.2007 13:32:23, Známka: 4 ![]() Už bych se sním nejraději rozloučil.Teče předním dílem kolem zipů protože tam jsou díry jak po jehle na boilies.Na vrchním plášti který je pěkně těžký na všech úchytech popraskali všechny gumy tak že jsem málem odletěl.Není toho moc co by se dalo pochválit snad jen cena .Teď už vím proč tak přijatelná odjedu sezónu a jde na reklamaci a pak se uvidí. wena, Ne 6.7.2008 23:17:14, Známka: 5 |
, Ne 6.7.2008 23:15:32 |
Power Weave + 12' 3 1/4lb sportsman, Čt 15.11.2007 16:07:14 Super proutky, už je mám třetím rokem a nemůžu si stěžovat. Hapsik, St 2.7.2008 15:14:42, Známka: 3 |
BOLOGNESE DEIMOS 2000,........křehká fantazie 99, St 2.7.2008 13:54:50 |
Exage FA 4000 Pichon, Pá 27.6.2008 17:35:56 Vlepil jsem ložisko rotoru do těla navijáku nechal vyvložkovat cívky dal do rolničky dvě ložiska a vyrazil jsem na ryby. Vůle se zatím po upravě neprojevily, ale musím konstatovat, že lepší brzdu jsem na navijáku ještě neměl.pokřtil jsem Exage kapříkem 47cm kmen 0,16 návazec 0,14 a naviják šlapal bez chyb tak snad mu to vydrží :-) dávám proto lepší hodnocení Pichon, Út 1.7.2008 22:40:01, Známka: 2 |
Trilene SensiThin Ultra plus Cardinal, Ne 29.6.2008 11:35:07 |
Trilene SensiThin Ultra plus Cardinal, Ne 29.6.2008 11:33:43 |
Kde to žije - všechna témata
6:27ATTs hlásiče a ATTx příposlech 520
NeStaré Česke rybářské vybavení 390
NeCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 27
NeHlídač slev eshopů 750
NeRybáři vs ochránci přirody 39
NeVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NePivo- craft beer 691
NeDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NePolsko, okolí Dunajce 5
NePoradna: Sumcařina 2568
NeŽermanky a bivakovani 3
NeTrakker brolly 100 Ev 0
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
SoRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...



















