Nalezená hodnocení výrobků
Temptation Match 420 janci, Čt 7.4.2005 10:16:37 Jestli je váha jen udávaných 230g nevím. Na mě prut působil dosti těžce a akce spíše semiparabolická, že by to byl extrarychlík se mi rozhodně nezdálo. Maty, Út 7.3.2006 14:11:31, Známka: 2 působí trochu těžší, ale proto, že to je 10-30g což je víc než klasická matchka, ale za ty peníze co je na trhu = velmi solidní volba na běžnou až silnější plavanou (kapr/proud) Goba, Čt 9.3.2006 14:45:31, Známka: 2 Worm, So 2.2.2008 17:57:57, Známka: 2 Za tyhle peníze velmi dobrý prut,jediná chyba je uchycení navijáku,ale i s vlascem 0,16 a návazcem 0,14 se dají chytat velké ryby(kapr 74 cm) a dobře funguje při výpadech ryby,já doporučuju i hlavně je to držák vůči drsnějšímu zacházení. randolf, Pá 9.1.2009 19:16:13, Známka: 2 |
Compre Tomik, St 23.5.2001 18:58:05 Velmi dobře pracující proutek pro středně pokročilé,nebo začátečníky v muškařině.Řekl bych i velice odolný. Antares, So 3.1.2009 18:05:38, Známka: 2 |
Marin Halibut Márty, So 6.11.2004 1:17:39 ![]() Mohu jedině doporučit. Chytali jsme od 4.7. do 8.7. na 3 druhy boilies a 80 % ryb přišlo právě na něj. Přijemné překvapení. Jiří, Čt 12.7.2007 12:13:28, Známka: 1 výborný boijl akorat bych chtěl sehnat adresu výrobce , Čt 27.9.2007 17:27:10, Známka: 1 Boilies Marine Halibut v kombinaci s rybím olejem Marine Halibut stejné značky+ halibutky.... testovačka stojí za to!!! bulldog, Út 6.1.2009 15:51:25, Známka: 1 |
Fina FS 715i Pampalini, Po 14.5.2001 21:05:22 super navijáček ediiee, Ne 4.1.2009 15:25:47, Známka: 1 |
baitrunner aero GTE 6000B fredyn, Čt 17.5.2007 18:58:04 Jo jo co dodat Shimano :-) Cider, Čt 17.5.2007 20:42:53, Známka: 1 Mišelin, Čt 25.12.2008 14:53:49, Známka: 4 Skvělá řada navijáků,měl jsem i jiné modelové řady,nejstarší mám již asi 8let,doteď jsem na něj nesáhl,co se týče servisu.Jsem naprosto spokojen,nedám na ně dopustit. Antares, So 3.1.2009 17:48:53, Známka: 1 |
tactix kura11, Po 11.8.2008 23:42:43 Myslím si ,že když někomu prut nesedí,není to chyba prutu.Ten si kupujeme podle sebe,jak komu padne,na jaký způsob ho budem používat. Antares, So 3.1.2009 17:39:31, Známka: 2 |
Okuma VS 45 Bachy, Út 10.10.2006 7:37:47 Naviják mám od začátku letošní pstruhové sezony a můžu jen a jen chválit. Krásné zpracování, perfektní chod a suprová brzda. Za ty prachy jsem s ním hodně spokojený a v žádném případě bych neměnil. Bulk, St 31.12.2008 6:22:48, Známka: 1 Neodolal jsem ceně 1900,- a zakoupil tento naviják ve velikosti 30. Výborná brzda, nádherně hladký chod. Je to naviják, který na první pohled budí důvěru. Zatím má za sebou jednu sezónu woblerové vláčky a neměl jsem s ním jediný problém. skwor, St 31.12.2008 10:28:39, Známka: 1 |
Montera 270 Shimano, Čt 27.11.2003 19:15:28 ![]() Souhlasím,mám trošku staršího brášky a jsem nad míru spokojen. Zdolávání menších ryb na proudících úsecích je opravdovým zážitkem. Bez větších problémů jsou na něj dostal i sumíka 78cm, štiku 82cm, bolena 70. Jediný problém může být v zaseknutí, na to je dost měkký. čahounek, Pá 30.11.2007 11:05:43, Známka: 1 Vlastnil jsem tento prut v délce 240cm a vrhací zátěži 7-22g . Tento prut si u mě odchytal pěknou řádku prutohodin a nemůžu na něj říct křivého slova.Byl lehoučký. V prutu je cítit každé drbnutí do nástrahy. Má krásnou parabolickou akci, paradní na zdolávání. Kdybych si nekoupil SpeedMastra s podobnými parametry tak ho mám ještě dnes :o) .Na prutu mi vadila pouze příliš dlouhá rukojeť proto dávám za 2. Kublaj, Út 30.12.2008 10:40:45, Známka: 2 S prutem jsem odchytal asi 10 vycházek a na poslední ho zlomil nad spojkou při náhozu nástrahy s váhou v dolní části udávané gramáže prutu. Při reklamaci jsem ze slov prodejce pochopil, že se mu vrátily skoro všechny kusy. U mě jednoznačně za 5. Mr.Stick, Út 30.12.2008 10:54:40, Známka: 5 |
Beast Master šeptal, Pá 17.6.2005 8:15:27 Měl jsem ho v průměru 0,14 azkušenosti s ním ty samé co popisuješ. pavel, Pá 17.6.2005 16:09:57, Známka: 5 totální šmejd po dvou chytáních jsem ho vyhodil valos, Čt 13.10.2005 11:44:15, Známka: 3 přesně tak naprostý šmejd mam ho na feeder a po pár lovech je k nepoužití trhá se jak nic Pete, Ne 23.10.2005 21:42:44, Známka: 5 Největší shit pod sluncem ve vlascích,trhá se,kroutí se hned ,když vytáhnu větší rybu !!! Za žádných okolností nekupovat K@přík, Čt 3.8.2006 13:19:00, Známka: 5 Po cca 3 měsících používání na feedru tak 1-2x týdně ta 0,18 neudrží ani kapra kolem 40, práská v uzlu i mimo něj. rybomil, St 13.9.2006 11:07:22, Známka: 5 ![]() Zkusil jsem tento vlasec na kapry, dost se mi osvědčil pro to pro co jsem ho kupoval, tedy pevnost bohužel je ,ale dost trdý a prvních 50m z cívky jsem musel vyhodit pro překroucení. Příště půjdu do Sufixu je to jistota a ostatním bych rád doporučil totéž. Pokki, St 20.8.2008 13:57:22, Známka: 4 naprostej šmejd ..jedna rybačka a letěl emiliano, So 23.8.2008 14:29:09, Známka: 5 Jednou jsem si ho koupil na bič ,že bude stačit.Nestačil!!!!! 0,12 se trhala jako popisují ostatní
.Forpas 0,08 MILO FORTRESS vydžel více jak kmen 0,12 od zmíněné firmy Sam, Čt 25.12.2008 13:57:03, Známka: 5 |
titanex tonca k., Út 19.10.2004 14:11:56 Jsou to velmi dobré proutky. ediná vada vržou trochu v držáku navijáku. freefish, Út 12.9.2006 18:42:31, Známka: 2 presne pri nahazovani ,skvela cenaa vzhledove pekne. dobre se s nima chyta mohu doporucit k.k, Pá 9.2.2007 17:24:24, Známka: 2 skvělé při zdolávání.nahazuji i 200g.za ty prachy bomba. ŠOBUL, Čt 18.12.2008 18:15:06, Známka: 2 |
Long Casting Blue Shad LudvaBrno, St 17.12.2008 11:09:44 ![]() Super wobler, dobre skusenosti, len ja som ho mal v 10 cm velkosti a nechytil som na ani jedneho jalca a ani ostrieza, Vynikajuci na Stuky a Bolene !!! kebator, St 17.12.2008 14:49:51, Známka: 1 Mám jeden kousek na který rád s úspěchem chytám.Velmi účinný do mělké vody.jemný chod a mnoho možností pohybu mu dodává na univerzálnosti. Díky zátěži v těle wobleru bezvadně lítá a minimálně se motá. Zatím zdolal pár bolínků,tlouště a několik štik. Stanley 87, St 17.12.2008 14:54:24, Známka: 1 |
NEXAVE medium Vase jmeno zde koma3, Čt 26.2.2004 21:51:27 jen jedna drobnost, trošku hůř se s ním nahazuje (hlavně těžší krmelce), je to dané měkkostí a parabolickou akcí. Zase na druhou stranu o to lépe zdolává, i malá ryba ho pořádně ohne. Osobně jsem s ním velmi spokojen a dávám za 2. Poměr cena/výkon výborný. Davaprd, St 22.11.2006 15:32:04, Známka: 2 Nemá chybu. Chytám s ním přes 3 roky a neměl jsem za tu dobu v ruce lepší prut na feeder. Chytám s ním jak ježdíky 10cm!, tak i kapry kolem 70cm. Salmon, Út 16.12.2008 23:48:33, Známka: 1 |
Jointed Lizard rybomil, Čt 11.12.2008 6:59:51 |
Tica sportera sr 4507 pablol, Po 8.12.2008 20:43:05 pablol, Út 9.12.2008 17:19:34, Známka: 3 |
Lacquer L01 pike, Po 22.7.2002 22:08:13 také spokojenost a když po čase mi začal tuhnout tak jsem ho poředil a zase jako nový juric, So 29.11.2008 21:34:37, Známka: 1 ![]() Take pouzivam, nebela, nepraska. Po zaschnuti zustava pruzny. Jako u vetsiny laku je nosicem toluen, obcas je potreba lak naredit, jinak houstne. Za plus povazuji siroke hrdlo lahvicky. Vendelín, Ne 30.11.2008 0:55:58, Známka: 1 |
Spider wire-pavoučí šňůra Slajs, Po 10.7.2006 15:38:42 Nevím jaký používá Slajs naviják , ale asi nebude mít kvalitní navíjení a nebo má navinuto šňůry stejně jak vlasce a to je chyba !!U šňůr by sa mělo namotávat na naviják míň než vlasce , aspoň sů to moje zkušenosti . A taky je potřeba přemýšlet u velikosti použité nástrahy . Nejde chytat na šňůru a mít navázanou jedničku meppsku , malé nástrahy majů menší odpor ve vodě a dochází k špatnému ukládání šňůry na naviják.
Jinak tu šňůru používák na přivlač na sumce a su velmi spokojen. okluka, Ne 16.7.2006 21:35:17, Známka: 1 Súhlasím s hodnotením 1 aj ked ho mam len niečo vyše mesiaca, vyskúšal som pár splietaných šnúr ale spider sa zatiaľ javí ako naj. Ale problémy so zauzlením pri nahadzovaní som nemal ani pri jednej šnúre, skôr to bolo to ze sa trhala alebo odierala. Nie všetko co navíja na cievku je naviak :-). So shimanom by sa to nestalo. Laci, Po 17.7.2006 14:29:32, Známka: 1 mám asi něco podobnýho 4 roky0,06 kupoval jsem to v metráži má pěkný kulatý profil nikdy!! se mi nezamotal a ani se netřepí pro mě jednička juric, So 29.11.2008 21:28:27, Známka: 1 |
Skeletor II Esox, So 29.11.2008 17:51:24 |
STRADIC 2500FB doktor.fiSh, So 29.11.2008 15:05:14 |
vazač háčků JKL, So 7.4.2007 18:49:53 tak toto u nas na slovensku marne zhanam uz dva mesiace.Drzal som to v ruke asi 10 min a do tohto viazaca som sa zamyloval dkk, So 12.4.2008 19:59:42, Známka: 1 mám ho také jeden rok a spokojenost a v zimě v pohodě uváži i malinkou 18 juric, Pá 28.11.2008 19:41:19, Známka: 1 |
feeder medium Viktor Bureš, Čt 27.11.2008 20:53:29 |
Kde to žije - všechna témata
11:32Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21Kurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20Výber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:36ATTs hlásiče a ATTx příposlech 522
10:31Rybáři vs ochránci přirody 41
10:06Labe fishing store 14
10:01Jakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeStaré Česke rybářské vybavení 390
NeHlídač slev eshopů 750
NePivo- craft beer 691
NeDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NePolsko, okolí Dunajce 5
NePoradna: Sumcařina 2568
NeŽermanky a bivakovani 3
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....
























