Kaprařina

Slavíček - Profil | So 28.10.2023 11:15:11

Fishky >> Dnes jsem v prdeli mě nechyběla síla ale rychlost .Z prdele jsem pěsti dokázal i zlomit prkno .Třeba kliky na triceps na bradlech jsem cvičil na stavbě s kýblem betonu a to jsem vážil kolem 120 kg

    kopec321 - Profil | So 28.10.2023 11:02:58

    Fishky >> Mě by spíš zajímalo co se používá za navazec na takové dlouhé hody aby se to nemotalo.

      Fishky - Profil | So 28.10.2023 11:02:49

      Slavíček >> samozřejmě, že je potřeba síla, stačí se podívat na kluky co jezdí na castingy v házení. Třeba na MS je povoleno střídání členů a mnozí to i využívají. V základní sestavě mají dva šikovné kluky, jekmile ale vylosují sektor, kde je potřeba házet, jednoho z dvojice vymění za "házeče". A věř mi, že toho kdo hází poznáš v řadě reprezentantů už jen podle vzhledu. I mně cvičení pomohlo, ono házet s těžkým dlouhým tvrdým prutem chce sílu, ne že ne.

        brach - Profil | So 28.10.2023 8:49:58

        Rozkoš 24.07.2015
        Měřič má čísla jen do 99 m, takže je nutné předsadit číslo 1.

          Slavíček - Profil | So 28.10.2023 8:49:56

          TWIN 69 >> A to jsem dokázal urazit násadu na velkým kladivu v práci mě ho lidí nechtěli ani půjčit . Pár krát jsem praštil do betonu a násada na sračku . Ale na hody do dálky to stejně nestačilo

            drvoštěp - Profil | So 28.10.2023 8:46:04

            TWIN 69 >> 👍

              Slavíček - Profil | So 28.10.2023 8:45:21

              TWIN 69 >> To nejsi sám .Myslet si že je potřeba síla je omyl .Když jsem chodil cvičit tak jsem zvedl nad hlavu bez problémů 50 kg pytel cementu cvičil přes 100 kg na lavičce a stejně jsem se téhle vzdálenosti ani nepřiblížil . Síla švih rychlost je úplně něco jiného

                TWIN 69 - Profil | So 28.10.2023 1:21:11

                drvoštěp >> Tak se bude muset holt snažit.Pro mě tahle vzdálenost není a nikdy nebude.

                  Danda05 - Profil | Pá 27.10.2023 23:11:41

                  Slavíček >> jak jsem psal, hádat se nebudu..vím co vidím. Viz komentář že někdo vyváží na krátkou vzdálenost, aby věděl kde to má 😂

                    Pvl - Profil | Pá 27.10.2023 22:56:35

                    Slavíček >> Je jasný ,že na nához je to složitější To o čem jsem psal už je hodně dávno -jen podotýkám .Vím že to na věci nic nemění

                      Slavíček - Profil | Pá 27.10.2023 22:53:32

                      Pvl >> Jasný to je móda ale chytit rybu na vývoz to dokáže každý blbec

                        Pvl - Profil | Pá 27.10.2023 22:51:56

                        Slavíček >> Kdysi jsem se bavil s kámošem házení vy vážka bavili jsme se o řece Proč i na krátkou vzdálenost vyváží ., ... "raději to vyvezu ,vím že je to tam kde to má být "

                          Slavíček - Profil | Pá 27.10.2023 22:48:24

                          Danda05 >> Že lidi vyváží jak magoři i tam kde to je zbytečný je bohužel pravda jsou z blblý těmi videi .

                            Slavíček - Profil | Pá 27.10.2023 22:32:56

                            Danda05 >> Neblbni osobně si neumím představit házet 250 g olovem grip 150 a víc metrů .Na malých vodách to nebude hrát roly na přehradě už je situace trošku jiná

                              Danda05 - Profil | Pá 27.10.2023 22:01:15

                              Fishky >> a kolikrát si tam byl ?? Jed se někdy podívat třeba po Litoměřice a níž kde už to je dost široké co tam někteří předvádějí..a to ani nemluvím o Orlíku, tam už je to úplná pakárna 😂

                                Fishky - Profil | Pá 27.10.2023 21:54:20

                                Danda05 >> to s tim Labem nebylo zrovna dvakrát vhodné přirovnání

                                  Hynek.N - Profil | Pá 27.10.2023 21:30:54

                                  Danda05 >> Tak na Labi když budeš házet 160 m tak určitě nic nechytíš .😀

                                    Danda05 - Profil | Pá 27.10.2023 21:18:32

                                    Martin M. >> nevím podle mě je tohle dost mýtus. Ale hádat se nebudu. Mám spíš zkušenost především z Labe, že každý je zmatený z těch videí a závaží a nebo nahazuje jak magor, do toho mrska raketou a přitom stačí zhoupnout to u břehu. Samozřejmě všude je to jinak.

                                      Martin M. - Profil | Pá 27.10.2023 21:05:09

                                      Danda05 >> vpodstate kdekoliv, kde 30m vedle tebe nekdo haze na 140.

                                        Danda05 - Profil | Pá 27.10.2023 20:59:01

                                        Na jaké reviry to chodíte, když potřebujete házet 160metru a více??

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole