Kaprařina

Slavíček - Profil | Po 30.10.2023 18:53:53

Fishky >> Blbost ty pruty co vlastnim zkoušel Aleš Sedlák hodil s tím 180 m.3,9m 3lb century .Zkratka švih nejde nahradit. Ono kdyby záleželo pouze na síle máme mistrů v hodu oštěpem jako sraček .

    Fishky - Profil | Po 30.10.2023 18:27:22

    Slavíček >> nerozumel jsi mi, svaly bez náčiní délku hodu neprodlouží. Kdybys tenkrát měl lepší výbavu, psal bys dnes jinak.

      Poušťák - Profil | Po 30.10.2023 15:07:11

      Kocháč >> wole 🤣🤣🤣🤣

        Kocháč - Profil | Po 30.10.2023 13:37:05

        Matass >> Ta montáž už pro kapra být bezpečnější nemůže. Asi máš pod tou ventilgumkou Houdíniho.

          Slavíček - Profil | Po 30.10.2023 10:32:20

          TWIN 69 >> Mě dodělala záda práce házeli jsme 700m² fasády ve dvou lidech .Hrůza křivé jako prdel padlo na to 10m³ písku samej balkon kde se muselo nechat zábradlí . Zkrátka super kšeft

            TWIN 69 - Profil | Ne 29.10.2023 2:25:25

            Slavíček >> JJ,jako mladí jsme prováděli různé silácké výkony.Třeba 300 kliků bez pauzy.Dnes musím hodně opatrně,bo záda jsou v průseru hned.Takže nedělám hovadiny a užívám si života pár metrů od břehu.Rekordy nechám jiným soudruhům a občas poslouchám jejich pohádky o hodech za horizont...

              Slavíček - Profil | So 28.10.2023 22:39:51

              Fishky >> Jasný teď si ani neuvědomuju jak to vážu. Už to člověk dělá automaticky možná dokonce jak popsal Miras .

                Fishky - Profil | So 28.10.2023 22:15:09

                Slavíček >> finta je v tom, že šňůrka by se ti neměla dostat do očka háčku (do toho místa, kde je očko ukončené). Tedy při správném navázání se tam nedostane.

                  Slavíček - Profil | So 28.10.2023 21:13:40

                  Poušťák >> Máš asi pravdu ta moc neudrží

                    Poušťák - Profil | So 28.10.2023 21:06:16

                    Slavíček >> to mu nepomůže, viz Miras mu radí dobře

                      Slavíček - Profil | So 28.10.2023 20:45:57

                      Matass >> Nebo tu smršťovačku přes očko a tím to zajistíš

                        Miras - Profil | So 28.10.2023 20:28:17

                        Matass >> omoty na druhou stranu.

                          Slavíček - Profil | So 28.10.2023 13:11:03

                          Matass >> Používám silné šňůrky tak s tímhle nemám problém. Ale dřív jsem to třeba pojistil sekundovým lepidlem

                            Matass - Profil | So 28.10.2023 12:57:30

                            Slavíček >> Jop, bylo tomu tak, stačila troška síly a šňůrka vskočila zpátky dovnitř...

                              Slavíček - Profil | So 28.10.2023 12:24:49

                              Matass >> Jak už tady bylo napsáno podívej se na očko háčku. Někdy nejsou úplně dovřený při slabě šňůrce se může stát tohle

                                Pvl - Profil | So 28.10.2023 12:23:52

                                haas >> Také mám ten dojem -- ono asi víc možností nebude

                                  haas - Profil | So 28.10.2023 12:21:28

                                  Matass >> rekl bych ze ocko hacku neni zcela uzavrene a snurka tim prosla a vse se povolilo

                                    Matass - Profil | So 28.10.2023 12:17:15

                                    Zdarec, dneska když jsem vytahoval prut, tak se mi z bezzuzloveho vazani cca 8 omotů stalo tohle, dokážete někdo najít nějaké vysvětlení?

                                      Slavíček - Profil | So 28.10.2023 11:33:50

                                      Fishky >> Upřímně dnes mám záda v prdeli a už bych takový blbosti nedělal .Stačí prudký pohyb a můžu chytat akorát tak pod břehem na houpačku .Škoda že nemám žádnou fotku s té doby to ještě se fotilo všechno na klasický film

                                        Slavíček - Profil | So 28.10.2023 11:28:21

                                        Fishky >> Zkoušel jsi někdy zvedat silniční obrubníky to jsem bez problémů dokázal odnést sám a usadit .Nebo jsem z prdele vzal kolečko plně betonu vzal zvedl přes okraj kontejneru a vysypal. Ten kojtejner měl metr výšku .To kolečko samotný má kolem 30 kg plus beton máš to dost přes 100 kg. Ne každý kdo disponuje silou má i rychlost

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole