Kaprařina

Fishky - Profil | Pá 27.10.2023 20:22:15

Mufti >> tohle ti asi nikdo neřekne. Každému sedí něco jiného. Dominik Grgac hází třeba pruty od Prowess. Sympatické proutky navíc za lidovou cenu. Shodou okolností je má i známý a když jsem je zkoušel, tak jsem se na víc jak 160m nedostal. Jsou na mě příliš měkké. Lépe mi sedí tvrdší pruty.

    Slavíček - Profil | Pá 27.10.2023 20:04:57

    Fishky >> Takových asi pár lidí bychom tu taky našli myslím v ČR ale moc jich nebude.Treba jeden známej krmil na 150 m k tyčovce a v pohodě tam nahodil z 0,28mm vlascem a 24 mm nástrahou .A to už před 20 lety to nebyl žádný nanofil .Ostatní se tomu ani nepřiblížili holt kdo umí ten umí naházel 4 pruty kousek od sebe 2 za svého otce

      Pindˇa - Profil | Pá 27.10.2023 20:02:07

      $ >> Já myslím, že všichni vědí o jakou značku se jedná😀

        Fishky - Profil | Pá 27.10.2023 20:00:07

        Slavíček >> na MS v Maďarsku jsem loni byl s Mírou a viděl to na vlastní oči a upřímně mnoho věcí nechápu dodnes. S prutem v ruce jsem vyrostl ale tam byli kluci, co na 190m byli schopni nasázet čtyři pruty vedle sebe a ještě si k nim zakrmit.

          Slavíček - Profil | Pá 27.10.2023 19:49:51

          Fishky >> To jsem dal pro všechny aby jsme se nehádali taky bych tomu nevěřil

            Fishky - Profil | Pá 27.10.2023 19:48:13

            Slavíček >> Mám se podívat na YouTube na rozhovor s Ešpim, kde popisuje zkušenosti z mistrovství světa? No tak teď jsi mě dostal :-D

              $ - Profil | Pá 27.10.2023 19:47:50

              Pindˇa >> Kuna už jede i svoje pruty a navi?

                Slavíček - Profil | Pá 27.10.2023 19:47:49

                Mufti >> Podívej se odkaz tam to popisuje na nahoz nanofil berkley

                  kopec321 - Profil | Pá 27.10.2023 19:47:22

                  Pindˇa - 27.10.2023 19:34:30 > to nevím jestli je to ten sám člověk ale jestli má povolenku na Chomec tak možná jo těch házeců znám víc ale tento je fakt hodně dobré.

                    Mufti - Profil | Pá 27.10.2023 19:46:51

                    Chlapci neserte sa.
                    Napíšte aký prut, akú navijak, silon či šnúra,
                    odpal, krmitko -olovo aká váha, pva.

                      pepson - Profil | Pá 27.10.2023 19:41:40

                      Fishky >> Na 160 metrov ? No ja neviem, jedine s kalibrovanými boilies a v absolútnom bezvetrí.
                      Nemám predstavu, aký rozptyl to musí mať v normálnych podmienkach.

                        Slavíček - Profil | Pá 27.10.2023 19:41:06

                        Fishky >>Podívej se na YouTube na rozhovor s Ešpandrem ten popisuje zkušenosti ze závodu mistrovství v lovu kapru z odhozu .Na 150 m a víc krmí kobrou ale nemá 1 m kolem 1,5 m na spomba vůbec nepoužívají tyhle krámy to se prodává asi jen u nás tam používají klasický tvrdší pruty na kapra a taky krmí i 180m

                          Slavíček - Profil | Pá 27.10.2023 19:34:47

                          tydra56 >> on to měřil

                            Pindˇa - Profil | Pá 27.10.2023 19:34:30

                            kopec321 >> Myslím že vím o kom mluvíš seděl jsem vedle něho v Tovačově v našem okolí takových moc nebude. Navíc měl pruty i navi značky, která se tady nesmí vyslovit. 😁

                              Navrc - Profil | Pá 27.10.2023 19:33:06

                              Fishky >> Jakou kobrou, jaký průměr koulí. Dvouruč nebo jednoruč? Fakt mě to zajimá. Jsem rád, když kobrou naházím na 100m.... Dík za odpověď.

                                Fishky - Profil | Pá 27.10.2023 19:32:48

                                pepson >> to vůbec ne. Tak jak kobrujes k montáži na 50-80-100m zakobrujes i na 150m. Jde jen o to vědět jak.

                                  Pvl - Profil | Pá 27.10.2023 19:30:23

                                  pepson >> Když jsi to neviděl to neznamená ,že to nejde😉

                                    pepson - Profil | Pá 27.10.2023 19:26:09

                                    Fishky >> Musí byť fajn kobrovať flek o rozlohe futbalového ihriska ;-)

                                      kopec321 - Profil | Pá 27.10.2023 19:26:04

                                      Něco na tom bude vedle na flek chodí rybář který háže neuvěřitelně fakt to člověk musí vidět jinak si řekne že to není možný. Jestli tam ovšem dohodi kobrou to netuším.

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole