Kaprařina

Pvl - Profil | Pá 27.10.2023 19:17:56

Fishky >> dobře no😉EDIT obdivuju tě že jsi do toho vrazil takový prachy 😊

    Fishky - Profil | Pá 27.10.2023 19:13:17

    Pvl >> Že jsi to zatím neviděl ještě neznamená, že to nejde ;-)

      Pvl - Profil | Pá 27.10.2023 19:09:13

      Fishky >> Už i ty ?? :o§)

        tydra56 - Profil | Pá 27.10.2023 19:04:22

        Fishky >> Jestli je 160m relaxační vzdálenost a ještě na tu dálku nakrmí kobrou tak co se potom děje když do toho jdou na doraz

          Fishky - Profil | Pá 27.10.2023 18:58:25

          tydra56 >> 160m je pro některé taková relaxační vzdálenost, na kterou si pohodlně i zakrmi kobrou. To jen u nás jsme líní a zhýčkaní zavážkou

            Fishky - Profil | Pá 27.10.2023 18:54:42

            Martin M. >> Ano, 110m je strop (se standardní výbavou určitě). Žil jsem v tom taky a nedarilo se mi posunout (vlastně jsem v to ani nevěřil). Pak si vedle mě sedl klučina a házel o 30m dál než já (navíc s pva) a tam jsem si uvědomil, že to jde. Chytal chvíli, tvrdil že dva roky, ale házel brutálně. Rozdíl mezi námi byl ve výbavě, on měl házecí speciály jak pruty, tak naviaky... Ale já ne a s tím co jsem měl jsem nebyl schopný to hodit). Tak jsem pořídil nové pruty, nové navijáky, nové vlastně úplně vše a hle, jde to. O technice to vůbec není, hlavně o výbavě - nicméně dostat 13ft kopyto do komprese není o technice, to je nutná síla. Jenže masově jsou zažité hlouposti a ty se neustále dokola předávají.

              tydra56 - Profil | Pá 27.10.2023 18:51:29

              Pvl >> Pozdě ale přeci.

                Pvl - Profil | Pá 27.10.2023 18:45:10

                tydra56 >> 😊 To byla doba

                  tydra56 - Profil | Pá 27.10.2023 18:42:58

                  Slavíček >> Tech 160 m je odhad nebo jak víš že to bylo takhle daleko.

                    SkMasters - Profil | Pá 27.10.2023 16:32:56

                    Nazdar hoši poradťe mi nejaký súpravy silon dik za info.

                      Martin M. - Profil | Pá 27.10.2023 15:04:25

                      Slavíček >> asi je okolnosti prinutily postupne se zlepsovat jak v sile a technice, tak v nacini. Zadarmo to nikdo nehodi.

                        Slavíček - Profil | Pá 27.10.2023 14:28:22

                        Martin M. >> Na rozkoši někteří hází i dál .Osobně jsem byl toho svědkem kdy soused vedle nás házel přes 160 m. Měl pruty 3,9 m 3,5 lb sportex brilant

                          Martin M. - Profil | Pá 27.10.2023 12:30:34

                          Pro mne teda je 150m brutalni vzdalenost bez ohledu na pruty a lovce. Co se za tu dobu zmenilo, kdyz ne pruty, kdyz pred lety se pokladalo za strop 110m? Mne naopak prislo, ze uz se snad ani nenahazuje.

                            drvoštěp - Profil | Pá 27.10.2023 10:20:05

                            TWIN 69 >> Jede na vodu kde se nesmí zavážet a fish jsou údajně od 150m. Tak zjišťuji info.

                              drvoštěp - Profil | Pá 27.10.2023 7:06:39

                              Poušťák >> Jen jednou🤕😆

                                Poušťák - Profil | Pá 27.10.2023 6:25:39

                                drvoštěp >> to že chlastáš Iron víme ty kecale 🤣🤣🤣

                                  TWIN 69 - Profil | Pá 27.10.2023 4:55:23

                                  drvoštěp >> Já házet neumím a dám kolem 140 m.Takže pokud je jen trochu lepší,tak 150+ dá.I když za mě je to zbytečný,nejraději chytám pod nohama....

                                    bart.bm - Profil | Čt 26.10.2023 16:26:55

                                    Nechával někdo opravovat zrcadlo na nafukovacím člunu u Zlámala v Prostějově? Mám Boata a dostal svoji obvyklou rýmičku 😁 tak než ho vyměním za Raptora chci ho dát vyléčit. díky 👍

                                      Slavíček - Profil | Čt 26.10.2023 14:59:09

                                      Durák >> Je tu diskuze Shimano tam se zeptej .Jinak známý mě kdysi doporučil pruty starbaits nevypadají špatně. Ale osobně zkušenost nemám.

                                        Slavíček - Profil | Čt 26.10.2023 14:37:56

                                        drvoštěp >> Záleží samozřejmě na celé sestavě vlasec optimální naviják zátěž .Ta technika švih se ale nedá nahradit

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole