Kaprařina

Ndrvoštěp - Profil | Čt 26.10.2023 13:02:53

Slavíček >> Jj👍, na Nechranicích je kluk v mém věku😆 vysokej atlet. A v době volna závodí ironmana nebo jak se tomu říká. A ten háže neskutečně. A je mu jedno jestli krmelec nebo boilies. Má to prostě v ruce.

    NPindˇa - Profil | Čt 26.10.2023 11:02:48

    Slavíček >> Je to tak. Pamatuji taky kluka na učňáku, taková sušinka a granatem mrskal skoro jednou tolik něž ostatní

      NSlavíček - Profil | Čt 26.10.2023 10:58:28

      Pvl >> Věřím tomu měli jsme na učňáku kluka který byl vysoký hubené postavy a dokázal granátem přehodit hřiště . Hrával se tam mini fotbal a jiné míčové hry .Ale kolem 60 m to hřiště mělo ostatní se tomu ani nepřiblížili .Ani učitel tohle nečekal granát přistál mezi lidi co pracovali na stavbě. Na dotaz jestli má dát další pokus se pomalu učiteli udělalo špatně

        NPvl - Profil | Čt 26.10.2023 10:44:36

        Kdysi jsem četl v nějaké knize něco o házení Kdo dobře hází (daleko) kamenem (ne na cíl) 😁 Bude i dobře nahazovat prutem . Samozřejmě je třeba i dobrá tech. hodu .

          NSlavíček - Profil | Čt 26.10.2023 9:48:47

          drvoštěp >> Jsem vysoké postavy mám dlouhé ruce. Ono to není v síle ale švihu.Neházel jsem dál ani když jsme byl mladší a chodil cvičit a vážil pomalu 120 kg .

            Ndrvoštěp - Profil | Čt 26.10.2023 5:58:33

            TWIN 69 >> Tak po těch pokukuje bratranec. Ale chce je v 13ft. Doufá že hodí 150+. By mě zajímalo jestli je ,,utáhne".

              NTWIN 69 - Profil | Čt 26.10.2023 4:38:54

              Durák >> Ahoj,Shimano TX-5A,3,66 cm a 3,5 lb.

                NDurák - Profil | St 25.10.2023 23:43:51

                Slavíček >> díky za rady a od shimana nakej model bys mi mohl doporučit?
                Já chtěl max 3,60 a tak 3,5lb ale jak říkám radši si nechám poradit

                  NSlavíček - Profil | St 25.10.2023 23:24:17

                  Durák >> U mě se do rozpočtu co plánuješ nevejdeš mám 3 sady .Shimano Speed Master pak Camor a na házení 3,9 m 3lb century .Ale kdo umí hodí i levnými pruty je potřeba aby měli tužší páteř progresivní akci to znamená ohyb nejdřív špička při větším zatížení teprve zbytek prutu. Délka záleží co komu vyhovuje od 3 lb nahoru ale nemusí to bejt pravda i ta 3 lb může bejt u nějaký typů měkčí .Značku bych volil třeba Shimano to je lety osvědčený . Jednou jsem se spálil a koupil Delphin Nexis na pohled krásný blank ale očka šrot na přehradě při větru jsem jeden roštípal a to neházím nějak daleko .Tak že tyhle extra levný šroty nebrat

                    NDurák - Profil | St 25.10.2023 22:42:24

                    Slavíček >> jen jsem chtěl poradit a zjistit co kdo používá tak u tebe asi nepochodim no.

                      Ncuchak - Profil | St 25.10.2023 22:19:26

                      drvoštěp >> jak říkal král z pohádky Pyšná princezna, teď je každá rada drahá,.
                      . co rádcové .... 🤗
                      Začni chodit zase na bigbíty a budeš zase v pohodě. 😂

                        Ndrvoštěp - Profil | St 25.10.2023 22:10:22

                        cuchak >> Mě ? Nikdo😆😆😆 Jen Poušťák...👍😆👍😆

                          Ncuchak - Profil | St 25.10.2023 22:08:31

                          drvoštěp >> kdo tě nasral Dr. Oštěpe. 😉

                            Ndrvoštěp - Profil | St 25.10.2023 22:05:16

                            Slavíček >> 👍

                              NSlavíček - Profil | St 25.10.2023 22:02:28

                              Durák >> Ruce švih bohužel nekoupíš .Mám pruty kterými jsou lidi co umí házet mají švih schopný hodit přes 150m .Já když se dostanu ke 120 tam jsem rád a to ještě když se ten hod opravdu povede. Tak je omyl si myslet že nejdůležitější je prut

                                Ndrvoštěp - Profil | St 25.10.2023 21:50:10

                                Durák >> Ty jsi kus 😆🙈😆

                                  NDurák - Profil | St 25.10.2023 21:39:36

                                  Zdravím, potřebuji radu jaký pruty koupit na daleký odhoz ale aby mě nestali ranec určitě se najdou i nějaký za rozumnou cenu předem diky

                                    NRadekZa - Profil | Út 24.10.2023 23:28:33

                                    Čus, nemáte někdo na prodej Social Cap na Tempest 150?

                                      NVaša - Profil | Út 24.10.2023 19:30:10

                                      Pálava

                                        NSkMasters - Profil | Ne 22.10.2023 10:59:33

                                        Zdravím pani chcem si kúpiť pruty Daiwa Vertice Carp 12ft 3.50lbs,Nemáte niekto s tým prutom skúsenosť.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole