Kaprařina

NpetulaS - Profil | So 21.10.2023 20:17:19

DOCarp >> ta sleva je i u nikla

    NPoušťák - Profil | So 21.10.2023 8:49:21

    DOCarp >> díky

      NDOCarp - Profil | So 21.10.2023 8:31:35

      cau jen info u habakuka -50% sleva na zn Cygnet.Treba se bude nekomu hodit

        Nhaas - Profil | So 21.10.2023 5:16:48

        Filla >> jj fantazii se meze nekladou 😂😂😂😂

          NFilla - Profil | Pá 20.10.2023 22:51:58

          Někomu zde kape na karbid. Ale brutálně 💪

            NLibor 1 - Profil | Čt 19.10.2023 22:14:29

            mič >> děkuji

              Nmič - Profil | Čt 19.10.2023 19:44:29

              Libor 1 >> Mám je dva roky a zatím žádnej problém, vše jak má. Za tu cenu super.

                Ngizzmann - Profil | Čt 19.10.2023 18:59:16

                Slavíček >> PVA sáček? Ten "ocásek" bude něco jako letka, která zabrání rotaci. Sáček zároveň zabrání úniku vzduchu kolem návnady. Alespoň teoreticky...

                  NSlavíček - Profil | Čt 19.10.2023 11:10:46

                  gizzmann >> Možná se do toho pustím přes zimu. Konstrukce to mám představu ale problém bude střelivo do teď jsem kulatost moc neřešil většinou krmim spombem .Od kobry bohužel už mě bolí hrozně rameno a nejsem schopen ani karbonovou na větší vzdálenost krmit.A komerci typu levné piliny šroty používat nechci

                    Ngizzmann - Profil | Čt 19.10.2023 10:08:38

                    Tak jsem tu "věc" našel. Nebylo to sice původně určené na vnadění, ale jako nápad by to pro zájemce mohlo stačit. Komponenty jsou na 12V, takže by se to dalo "pohánět" autobaterií. Nedokončeno-netestováno, z důvodu, že to je pí**vina :-D

                      Nblock21 - Profil | Po 16.10.2023 20:54:35

                      drvoštěp >> Dobře ty:-)))

                        NSlavíček - Profil | Po 16.10.2023 20:50:52

                        Jdu to najít na YouTube

                          Ndrvoštěp - Profil | Po 16.10.2023 20:44:36

                          Proč troškařit😆😆

                            NSlavíček - Profil | Po 16.10.2023 20:38:04

                            Jarda Bořek Stavitel >> Možná na pohon by šel použít plyn .Na YouTube jsem viděl kanon na plyn .Taky to dělá bordel ale bude větší výkon . Na stavbě jsme kdysi udělali kanon na acetylen kyslík jablka to střílelo přes 200 m daleko .Je otázka jaký výkon by to mělo pouze na propan

                              NJarda Bořek Stavitel - Profil | Po 16.10.2023 20:31:41

                              Slavíček >> Mi je to jedno, já chodím na ryby jinak. Jen říkám, že tento pohon bude velmi hlučný. A spotřeba vzduchu značná, budete potřebovat kompresor, pracovat s velmi vysokými tlaky, tahat těžké tlakové lahve..
                              Na koleni ten systém jen tak někdo nezbastlí. Ale je mi to fuk. ;)

                                NSlavíček - Profil | Po 16.10.2023 20:30:52

                                Pindˇa >> Ne mě serou lidí každou chvíli .Už tím jak se chovají k přírodě aroganci k ostatním. Tak proc brát na někoho ohledy .Zrovna tuhle nějaký kokot vidí že tam mám nahozeno a co myslíš mlátí tam jak magor vábničkou

                                  NPindˇa - Profil | Po 16.10.2023 20:28:17

                                  Slavíček >> To si děláš srandu že?

                                    NSlavíček - Profil | Po 16.10.2023 20:24:51

                                    Jarda Bořek Stavitel >>Pokud to není vyloženě zakázané proč řešit hluk !Jasný naseru lidi ale ty mě můžou víš co

                                      N$ - Profil | Po 16.10.2023 20:17:01

                                      Hynek.N >> jemněji to napsat nešlo. Bohužel i Mrk pohltila všudypřítomná sračkoitýda. Je to z anglického bullshitism...

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole