Kaprařina

Hynek.N - Profil | Po 16.10.2023 19:58:47

Nechci být hrubý nebo snad neurvalý ,ale pánové co hulíte ? 😀

    Jarda Bořek Stavitel - Profil | Po 16.10.2023 19:53:30

    karlak >> Vzduch je hloupost z důvodu neutlumitelne hlučnosti.
    Mám zkušenosti se zbraněmi a právě i s výkonnými vzduchovkami. K předání "výkonu" je třeba velkého množství vzduchu, který není jak utlumit. Je to "jen" fyzika, tohle je jednoznačně slepá ulička. :)

      gizzmann - Profil | Po 16.10.2023 19:43:55

      Až nebo jestli to najdu, tak vám sem hodím fotku čehosi, co jsem kdysi zkoušel vyrobit a klasicky nedotáhl :-D Pak si o mě můžete myslet, co budete chtít :-D

        gizzmann - Profil | Po 16.10.2023 19:40:40

        block21 >> Aby se koule nerozlétli, tak by se dali zabalit do PVAčka.

          Slavíček - Profil | Po 16.10.2023 19:33:23

          Milan-Andy >> Chce to okopčit než něco vymýšlet . Hlavně ten systém ovládání vzduchu Nikoho nebude bavit pořád foukat po pár výstřelech nádrž.

            Pindˇa - Profil | Po 16.10.2023 19:04:22

            Martin M. >> Paintballovou pistolí kalibrem 0.68 jsme to jednou zkoušeli na 16 boilie a šlo špatně, jak unikal vzduch, s měkkým průměrem 18 to celkem šlo protože se to v hlavni porovnalo a lítalo to na 60-70m celkem přesně. S prvním výstřelem odletěli všichni ptáci co se na Blata III vyskytovali😁 a s desátým asi odplavaly všechny ryby na druhou stranu rybníka, jaký to dělalo randál😁 S dobrým prakem to nastřílím s trochou větším rozptylem taky.Je to celý nesmysl

              Milan-Andy - Profil | Po 16.10.2023 18:46:00

              Slavíček >> Dėlám revizáka hasicích přístrojů. Už několika lidem jsem hasičák věnoval ale nikdo to nedotáhl do zdárného konce aby to vše fungovalo jak má.

                Slavíček - Profil | Po 16.10.2023 17:53:01

                Kdo má to vzduchové dělo hoďte sem foto zajímá mě řešení věřím že nebude problém to vyrobit

                  Slavíček - Profil | Po 16.10.2023 17:47:50

                  block21 >>Šlo by použít nádobu z hasicího přístroje .Nebo co v tom prodávají helium ale tam je otázka kolik to vydrží .Podle mě tohle byl posun hodně dozadu z něčeho co je nezničitelný k něčemu co je plný elektroniky je zbytečně složitý těžký a ještě se v tom může něco posrat .

                    block21 - Profil | Po 16.10.2023 16:43:02

                    Slavíček >> No právě...A dnes fungují dobře malé akukompresory a když už ne,mám sebou vždy pumpičku na bantamy na vozíku.Jestli se mi podaří zrobit vzdušník cca 4l z ppr,nebo z jiného plastu,bude to mít tak 2kg s redukčním (pracovním) i spouštěcím.I kdyby to bylo těžší,neva,jen jestli to nebude bořit koule,jak již psal Martin.Uvidíme

                      Slavíček - Profil | Po 16.10.2023 16:30:24

                      block21 >> Taky bych to nechtěl kdo se s tím bude tahat a navíc ještě řešíš jak to dobít .Ten starý model jsi doplnil pumpou a hotovo

                        block21 - Profil | Po 16.10.2023 16:28:09

                        Slavíček >> Díky,ale je to teda krám:-))))..Úúúúúž se pracuje na domácí výrobě pohon stlačeným vzduchem.Mám na to celou zimu...

                          Slavíček - Profil | Po 16.10.2023 10:59:10

                          block21 >> Ta sranda stojí 999 EU píšou max dostřel 130 m ale u videa pouze 100 m tak si vyber

                            Slavíček - Profil | Po 16.10.2023 10:35:16

                            block21 >> https://m.youtube.com/watch?v=9SraGZeJip8&t=58s&pp=ygUNYm9pbGllcyBjYW5vbg%3D%3D. Myslím že ta verze na vzduch měla větší výkon a byla lehčí menší na přepravu tu už nevyrábí.Tvrdí dostřel 100 m což za ty peníze není nic moc

                              Martin M. - Profil | Ne 15.10.2023 21:56:39

                              karlak >> paintballova pistole muze strilet kalibr .68, coz je cca 17mm, do vzdalenosti pres 100m, ale jestli by to boilie vydrzelo pripadne jestli to je vubec legalni, to fakt nevim.

                                karlak - Profil | Ne 15.10.2023 15:15:57

                                chlapi vubec tomu nerozunin ale co prevrtat hlaven tech vzduchovych pusek co maj prave ty bombicky se stlacenym vzduchem jen takovy napad rikam jsem technicky antitalent

                                  Slavíček - Profil | Ne 15.10.2023 13:01:22

                                  jurasoft >> To jsem viděl na YouTube takových videi je tam hodně. Bohužel ne na koule tohle je na jeden výstře.

                                    Libor 1 - Profil | Ne 15.10.2023 9:46:23

                                    Má někdo delší dobu tyto navijáky a jak je spokojený ?
                                    Tica scepter GTB 10000 FD
                                    Děkuji

                                      Slavíček - Profil | So 14.10.2023 10:57:38

                                      block21 >> Taky jsem o tom kdysi uvažoval v podstatě to nebude nic složitého nádrž na vzduch hadice trubky na hlaveň a nějaký magnetický ventil .Aby to nemusel člověk jak debil pořád tlakovat .Ale dnes jedině na rozkoš jinak na řeku zbytečnost a pískovny to můžeš u nás zavážet .My i tak krmení hazime spombem

                                        block21 - Profil | So 14.10.2023 10:01:41

                                        Slavíček >> Už jsem přemýšlel že to vyrobím z komponentů FESTO poháněno stlačeným vzduchem .ale zatím to mám pořád jen v hlavě

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole