Kaprařina

drvoštěp - Profil | St 4.10.2023 11:09:15

Pindˇa >> 💰💰💰😆😆😆

    Pindˇa - Profil | St 4.10.2023 11:07:08

    drvoštěp >> Bude muset začat hold šetřit😁

      drvoštěp - Profil | St 4.10.2023 11:00:02

      Pindˇa >> Tvl, za to mám 2kg svíčkový😆

        Slavíček - Profil | St 4.10.2023 10:55:47

        jurasoft >> Mám tohle ale za mrazu nemůžu sloužit to už jsem doma v teple .Jinak spokojenost

          Martin M. - Profil | Út 3.10.2023 17:12:56

          Pindˇa >> asi bude bezpecnejsi chytit olovo do sveraku :)

            Pindˇa - Profil | Út 3.10.2023 16:09:26

            Martin M. >> Já to teda zkusím moje bude dobrá vázka😆 až ji začnu zdolávat, předpokládám, že se obratlik i s pomyslnou rybou stáhne zpátky do závěsky a pak převlek na olovu lehce sjede.

              Martin M. - Profil | Út 3.10.2023 15:43:02

              jurasoft >> kdyz doma zametes nebo vysajes a kouknes se, co jsi posbiral, tak to budou z 90% vlakna z textilu, ktere z tebe opadaly. Nejlepe to poznas, kdyz budes nosit porad jen obleceni jedne barvy, jinak to bude mix barev v sedem odstinu. Rikame tomu prach, ale je to z nas. Stejne tak jestli mas susicku, tak tam se kazdy cyklus z odevu odroli a zachyti na filtru hrst chlupu v konzistenci vaty, prevazne bavlna a umela vlakna. Co tece z pracky, nastesti nevidime, ale bude to podobne - trocha spiny a hodne vlaken. Tohle je podle mne nejvetsi zdroj mikroplastu a mas ho doma, dychas to, mozna i polykas na potravinach. Co se dostane do morskych ryb, nas muze trapit spise kvuli tem rybam, ale na jidlo to na nas nema podstatny efekt, jen to ukazuje, kam az saha nas vliv.

                Martin M. - Profil | Út 3.10.2023 15:21:50

                jurasoft >> ja si tak 5-10 kapru rocne vezmu, ale jen z cistych, vetsich reviru. Z D5 na te slavickove diete jsou perfektni. Kolik tam je nejakych skodlivin, to nevim, ale asi zeru i horsi veci a nevim o tom.

                  Martin M. - Profil | Út 3.10.2023 15:15:09

                  jurasoft >> no, bohuzel pouzivame nejlepsi reseni, jake zname, ale porad nebude uplne bezpecne. To ale neni omluva hodit to uplne za hlavu a pouzivat cokoliv.

                    Martin M. - Profil | Út 3.10.2023 15:12:16

                    Pindˇa >> pokud myslis ze olovo uvolnis z vazky, tak treba ano, ale pokud se ma vypnout ze zavesky a zustat ve vazce jen olovo, tak nevim jak. Rekni doma pomocnikovi, at chyti olovo v zavezce na prubezno (obratlik vyjel ze zavesky) a zkus to olovo tahanim za libovolny konec vlasce libovolnym smerem sundat. Podle mne neni sance.

                      Pindˇa - Profil | Út 3.10.2023 14:30:00

                      Martin M. >> Já tomu moc nechápu jak to myslíš, přece když se olovem zahaknu o kameny, já potáhnu na jednu stranu a ryba do protivky na druhou, musím se olovo přeci uvolnit, když tam samozřejmě není v zavěsce zajišťovací kolíček.

                        Martin M. - Profil | Út 3.10.2023 14:08:48

                        Pindˇa >> takova zaveska je sice bezpecna v tom, ze utrzeny kapr nepotahne za sebou olovo, pomaha ti to i pri zdolavani proti padani ryb z hacku, ale kdyz pri zdolavani chytis olovem mezi kameny a to se ti nevypne, protoze je v tu chvili prubezne, tak se ztraci vyznam zavesky s odpadavajicim olovem. Vlastne neni sance, aby olovo odpadlo v jakekoliv situaci. Vytahnout ze zavesky jej muze jen ryba svoji silou, ale timto smerem to je prubezne.

                          Pindˇa - Profil | Út 3.10.2023 13:00:22

                          Strudla >> Klipy si nech když už je máš jen k nim najdi vhodný obratlik. Já bych ten test co psal @Martin M. udělal, ale s opačným výsledkem, abych první vytrhl obratlik se závěsky, než aby první povolilo olovo.

                            Strudla - Profil | Út 3.10.2023 12:37:35

                            Martin M. >> v tomto klipe ma byt teda spodny rychloobratlik na volno? predttym som to tak pouzival a nad klip daval stopper aby sa ked nahodou ryba o stoper sekla tak neviem ako je to teda spravne…ako sa teda ma piuzivat klip na olovo ? dakujem

                              Strudla - Profil | Út 3.10.2023 12:09:48

                              Pindˇa >> nie tie klipy na olovo su s alliexpresu takze kupit nejaky set priamo v rybarskom zavesku aj s obratlikom tovno v kope ? aby to tam sice drzalo ale hned sa aj uvolnilo? popripade porad nejaku zavesku v prvom rade rieka

                                Eruve - Profil | Po 2.10.2023 23:44:05

                                Pindˇa >> Aha, tak dík zase jsem moudřejší 😀

                                  Pindˇa - Profil | Po 2.10.2023 23:00:19

                                  Eruve >> Tak mrkni na nějaký videa tato závěska je právě na to, aby zátěž odpadla.Použivam ji jen na krátko se šutrama, po rybě vždycky odpadne.

                                    Eruve - Profil | Po 2.10.2023 22:45:23

                                    Pindˇa >> víš, že ani nevím 😀 Jeden prut mám na method a druhý jsem letos zkoušel cc moore pt s touhle zavěskou a tam mohla být tak jedna ryba možná žadná ale zaběry nějaké určo 😀 Já to mám letos hodně slabé na příští rok se vracím k methodu, bude to asi rukama ale na feeder jsem do 5h chytl klidně 10 kaprů u těch kapřáku aj když to zjemňuji jsem vytáhl velký prd

                                      Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole