Kaprařina

NPindˇa - Profil | Po 2.10.2023 22:04:43

Eruve >> A rybu jsi s touto závěskou už vytáhl?

    NMatass - Profil | Po 2.10.2023 21:50:45

    Čau, máte někdo zkušenosti s pruty Daiwa Crosscast Traditional Stalker 10ft/3lb?

      NEruve - Profil | Po 2.10.2023 21:22:01

      Počkat, to jakože když mi zabere ryba tak by mi mělo odpadnout olovo ? Používám tohle ale olovo nikdy neodpadlo 😀

        NMartin M. - Profil | Po 2.10.2023 20:57:52

        Strudla >> chytni hacek, chytni olovo a tahej od sebe. Pokud olovo dokazes timto zpusobem sundat ze zavesky relativne malou silou, podobnou jako dokaze vyvinout treba 2kg kapr, tak cajk. Pokud ti ale vyjede obratlik, nebo to nejde vubec rozepnout, tak je tento zaves zbytecny, k odpadnuti olova nikdy nedojde, a dal bych tam inline olovo.

          NPindˇa - Profil | Po 2.10.2023 20:48:56

          Strudla >> problém to není je to lepší, pokud je to tandem baits kup k nim i obratliky stejné značky můžou de u stejné velikosti, nevím jestli 8 nebo 10 mírně lišit a tak bude akorát ani na volno ani moc na fest. Zavěska je dobrá, právě že ti při silovém nahazovaní olovo neuleti jistící gumičku nech na doraz.

            NMedusa - Profil | Po 2.10.2023 20:40:02

            Strudla >> ahoj ja davam na pevno a rybka se lip sekne ))))

              Ndrvoštěp - Profil | Po 2.10.2023 20:12:53

              Strudla >> Jo, hlavně aby to olovo zůstalo ve vodě... 🙈🙈🙈🙈

                NStrudla - Profil | Po 2.10.2023 19:52:53

                Ahojte chcem sa spyat ci je problem ak v klipe na olovo mi po zasunuti rychlovymenneho obratliku drzi dany obratlik v podstate na pevno ? ma to nejaky vpliv na zabery ? je v tomto pripade istiacu gumicku dat tak aby radsej pokazde olovo spadlo a ostalo vo vode ? alebo to nema vobec voliv ked to kapor naseje chyti sa a vybavene ? dakujem za rady ku kaprom som sa vratil po x rokoch takze niektore aj zakladne veci sa mi zdaju vhodne k otazke 😂 dik

                  NKlose - Profil | Po 2.10.2023 12:20:22

                  jurasoft >> Jde ti o to , aby to mělo tu kapsu?

                    NMatass - Profil | Ne 1.10.2023 19:32:04

                    Smutek >> Dá se použít úplně stejně jako šnůrka, nebo na zalepení krmítek na tekutou potravu...

                      NSlavíček - Profil | So 30.9.2023 19:17:52

                      Smutek >> Proti šňůrce má i výhodu líp koule drží na místě necestují jako po niti

                        NPindˇa - Profil | So 30.9.2023 13:05:46

                        Zdravím neví někdo jestli se k FOX ADAPTÉURU BLACK LABEL QR dají sehnat tyhle protikusy zvlášť v katalogu jsou pod samostatným označením qr insert cbs061-01

                          NPindˇa - Profil | So 30.9.2023 10:38:27

                          Smutek >> Stejně jako šňůrka nejlépe na výrobu stringeru
                          https://www.carpdream.cz/2022/12/jak-na-to-pva-stringer/

                            NSmutek - Profil | So 30.9.2023 10:30:50

                            Koupil sem omylem takovou pasku (chtel sem snurku), k cemu se pouziva?

                              NFilla - Profil | Pá 29.9.2023 22:53:23

                              Pindˇa >> přesně, ty jezdce! 😂🙌

                                NPvl - Profil | Pá 29.9.2023 18:31:09

                                Poušťák >> Konečně pozitivní zpráva

                                  NPoušťák - Profil | Pá 29.9.2023 17:37:56

                                  Pvl >> pořád stejný, koušou jak prdlí

                                    NPvl - Profil | Pá 29.9.2023 16:40:51

                                    Chlapi nevíte náhodou jak to jde na Štítě ?

                                      NPindˇa - Profil | Pá 29.9.2023 8:52:13

                                      pepson >> 😆👍

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole