Kaprařina

Poušťák - Profil | Pá 6.10.2023 18:25:11

Pedro1 >> takovej jinej Paulus

    Pedro1 - Profil | Pá 6.10.2023 17:11:52

    Já Juru miluju, to je pecka!!!

      Hynek.N - Profil | Pá 6.10.2023 15:37:09

      jurasoft >> jj jak je libo, starý ještě seženeš ……nový CS2 už jenom v korku.

        drvoštěp - Profil | Pá 6.10.2023 11:04:59

        Poušťák >> 🤫🤫🤫Asi sem postnu pár videí😆😆😆

          Poušťák - Profil | Pá 6.10.2023 10:39:01

          drvoštěp >> to víme 🤣🤣🤯

            drvoštěp - Profil | Čt 5.10.2023 21:17:04

            Hynek.N >> 😆😆😆😆

              Hynek.N - Profil | Čt 5.10.2023 20:22:37

              drvoštěp >> No jasně, vůbec nechápu jak může mít Jirka takové dilema… má to jen jedno řešení… nepřemýšlet a nakupovat.

                drvoštěp - Profil | Čt 5.10.2023 20:07:45

                Hynek.N >> Taky jsem na to úchyl🙈🙈😆😆

                  Hynek.N - Profil | Čt 5.10.2023 18:42:16

                  jurasoft >> Rychle mizej.

                    Hynek.N - Profil | Čt 5.10.2023 18:14:48

                    jurasoft >> Já bych řekl, že to chce tři stejné pruty , když už máš tři stejné navijáky . Navíc D.N.A je povedený prut a v korku. Šel bych do toho, kdo se pak má na to dívat ve stojanu když to není sladěné . 👍

                      Pindˇa - Profil | Čt 5.10.2023 18:06:29

                      drvoštěp >> 😁😁😁🙉

                        drvoštěp - Profil | Čt 5.10.2023 17:51:48

                        jurasoft >> Já bych změnil lékaře a vysadil některé léky...😆😆😆

                          Creature fiends - Profil | Čt 5.10.2023 1:56:26

                          Flekapr >> Nadrť nějaký z těch koulí co budeš zasypávat a nemusíš vymejšlet metoďák

                            Flekapr - Profil | Čt 5.10.2023 1:26:01

                            Zdar chlapi,chtěl jsem se zeptat čím jakým suchým dipem nebo method mixem zasypete boolies po zalití csl-kem díky za názory.

                              Martin M. - Profil | St 4.10.2023 19:42:57

                              Pindˇa >> ok, diky za vysvetleni :)

                                Pindˇa - Profil | St 4.10.2023 18:12:56

                                Martin M. >> Zatáhnout za oba konce, nebo jen za kmen a ani ne moc velkou silou. Ta čepička je celkem měkká a ta nožka závěsky taky.

                                  Martin M. - Profil | St 4.10.2023 17:44:18

                                  Pindˇa >> ty jo to si vubec neumim predstavit tu deformaci, ktera tam musi byt, aby zustala cepicka takhle nasazena a olovo pryc :) Po vyrvani obratliku jsi s tim musel co udelat, aby olovo spadlo? Neumim si predstavit, co drzis a cim tahas, aby olovo odpadlo.

                                    Pindˇa - Profil | St 4.10.2023 16:42:59

                                    Pindˇa >> Marťo hodně záleží natvaru nožičky závěsky a i na samotném převleku, strávil jsem teď nad tím 2 hodiny a při použití origo komponentu to normálně funguje. Napřed se vyrve obratlik se závěsky a pak olovo, přičemž z převleku vyjede ta nožička ale ten zůstane na závěsné. Ještě že se nudím a nemám co dělat.😄 Chce to ale opravdu komponenty co na sebe pasují od jedné značky a ne závěsku z alika obratlik od Kordu a a stvrdlý převlek, co jsem našel v batohu.😄

                                      drvoštěp - Profil | St 4.10.2023 11:16:24

                                      Pindˇa >> 😆😆😆

                                        Pindˇa - Profil | St 4.10.2023 11:10:07

                                        drvoštěp >> nejhorší je že je to za kus ne za pár😁

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole