Kaprařina

pepson - Profil | Pá 29.9.2023 8:49:53

Pindˇa >> A ešte sa to vo vnútri zaparí ako frnda v latexových gatiach. Zlaté plastové krabice.

    Pindˇa - Profil | Pá 29.9.2023 8:35:34

    Filla >> Je to tak a ve vedru se zase lepí fólie k sobě a jako první u tohoto typu, když nemá všité aspoň klasické zipsy, odešly jako první ty plastové jezdce. Nash Soft Box XL.

      Filla - Profil | Pá 29.9.2023 1:26:39

      kaňka >> skoro všechny slídy mi v tom JRCčku popraskaly. Jestli to chceš napěchovat i sňůrkama atp a jezdíš i v zimě, ten matroš to nedá. Po 2 sezonách to mám polepený elektropáskou a pokukuju po něčem jiném..

        gizzmann - Profil | Čt 28.9.2023 19:52:55

        Prosím vás, možná budu za blbce, ale tou dlouhou kobrou zakrmíte přesně tam kde máte nástrahu? Já jen, že se tady neustále řeší rakety/spomby, odhoz, lodičky s GPS a všechno to musí být s přesností na půl metru. To jako fakt tou metrovou kobrou dohodíte na, nevim, 80m nebo víc s nějakou přesností? Je to jen dotaz, tak mě nechtějte upálit :-D Já mám na svých 30m odhozu asi 55cm odpadní HT trubku průměru 30mm (na 20ky koule). Náklady? Počítám tak 1kč :-D

          jarda85 - Profil | Čt 28.9.2023 13:24:35

          block21 >> Čau jinak mám kluka kousek odmene a kobra za dva roky luxusní a má i víc druhu. Cena byla okolo 1000kc číslo pošlu klidně do SZ. Pokud budeš chtít

            block21 - Profil | Čt 28.9.2023 7:50:02

            rájovec >> Velký dík

              drvoštěp - Profil | St 27.9.2023 18:13:55

              Poušťák >> 🤫😆

                block21 - Profil | St 27.9.2023 15:03:54

                Zdravím kapraře.Chtěl bych poprosit,kdysi tu proběhla diskuse na téma - výroba karbonové kobry a vím,že tu bylo pár kluků co je dělají.Jste tu ještě někdo z vás?Díky za ozvání se klidně sz.Petr

                  Poušťák - Profil | St 27.9.2023 14:57:04

                  drvoštěp >> jedině Džajnt fišíng ☝️☝️🤣🤣

                    drvoštěp - Profil | St 27.9.2023 14:43:56

                    Ondra.L >> Mohu potvrdit👍👍 Kolega je má.

                      Ondra.L - Profil | St 27.9.2023 14:42:15

                      alex.del.piero >> Ahoj, ano, mam je necely rok. Funguji OK, mam rad nastaveni funkci otocnymi ovladaci a zapinani packou a to, ze jsou rovnou s ochrannymi kryty. Dale se mi libi jejich kompaktni velikost vcetne priposlechu. Zpracovani neni ale zrovna top, na plastovych vyliskach jsou trochu otrepy, uplne dily na sebe nepasuji na desetiny - hlavne na priposlechu. Dale moc nedrzi zavrene kryty baterek u hlasicu - uplne nevypadavaji ale posouvaji se a vznika skvira, tak je pri kazdem chytani musim zkontrolovat a pripadne dovrit. Celkove je hodnotim spis pozitivne a odpovidajici te cene ve sleve, ale top produkt bez chyby to neni.

                        alex.del.piero - Profil | St 27.9.2023 13:55:53

                        Pánové, máte někdo zkušenost se signalizátory JRC Radar CX?
                        https://www.parys.cz/jrc-sada-signalizatoru-radar-cx-2-1-modra-zdarma-kufrik-p65305/?cid=12190

                          kaňka - Profil | St 27.9.2023 13:43:46

                          alex.del.piero >> Díky , to vypada super 👍

                            alex.del.piero - Profil | St 27.9.2023 13:22:44

                            kaňka >> Hloubka cca 7cm. Jinak rozměr A4.

                              janas - Profil | St 27.9.2023 13:04:35

                              Ahoj mám tohle a úplně spokojen vejde se tam toho hrozně moc je strasně široké a kapsy velké na zip. 2 roky a nedám dopustit fakt velké.

                                kaňka - Profil | St 27.9.2023 11:35:38

                                alex.del.piero >> Diky na to sem se díval , nevypada to zle , akorat tam neuvádí hloubku tak mam strach aby se tam vlezlo vse , mohl bys prosim zmerit kolik to ma jakoby hloubku / šířku ?

                                  Rastislaf - Profil | Po 25.9.2023 15:13:27

                                  kaňka >> Ahoj, Já mám Fox rig FX wallet a také mi to vyhovuje, bohužel už ho nemají v nabídce. Většinou to pojmenovávali právě rig wallet i ostatní výrobci, teď jedou hodně v těch plastových krabičkách, což se mi nelíbí a doufám, že to FX ještě nějaký rok vydrží.

                                    Pindˇa - Profil | Po 25.9.2023 14:43:43

                                    kaňka >> Většinou to bývalo spojené i s penálem na návazce a i se tomu tak říkalo ,, penál na návazce a bižuterii "

                                      Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole