Kaprařina

Nmagmaman - Profil | Út 10.11.2020 8:35:11

Pvl >> hahahahahhah

    Ndrvoštěp - Profil | Po 9.11.2020 18:04:24

    magmaman >> 😂👍

      NDědek - Profil | Po 9.11.2020 17:39:07

      Pvl >> :-))))

        NPvl - Profil | Po 9.11.2020 17:35:26

        magmaman >> Na to že tu jsi jen pár dnů máš k.revskej přehled

          Nmagmaman - Profil | Po 9.11.2020 17:29:37

          Pvl >> ,khnb,vnh

            NPvl - Profil | Po 9.11.2020 8:52:14

            drvoštěp >> :o§) jmenuj :o§) např.

              Ndrvoštěp - Profil | Po 9.11.2020 8:46:36

              Pvl >> Na spekulace jsou tu jiní borci😂

                NPvl - Profil | Po 9.11.2020 8:42:44

                drvoštěp >> Reakce od tebe sváděla ke spekulaci ( z mého pohledu) ,že bych mohl být jeden z těch , kteří mají nesmírmou radost (považují za úspěch) tahat jednoho násaďáka za druhým . Pak prohlásit "krásně jsem si zachytal " :o§)) Opak je ale pravdou .

                  Ndrvoštěp - Profil | Po 9.11.2020 8:36:43

                  Pvl >> Bohužel je to tak🤧

                    NPvl - Profil | Po 9.11.2020 8:34:30

                    drvoštěp >> To se pak nedivím tvé reakci :o§))

                      Ndrvoštěp - Profil | Po 9.11.2020 8:33:27

                      Pvl >> Ale já jo. My tu snad velký fish ani nemáme😂😂

                        NPvl - Profil | Po 9.11.2020 8:17:11

                        drvoštěp >> So 7.11.2020 18:35:31 Já jsem o nějakých násaďákách nepsal :o§))

                          Nscjsci - Profil | So 7.11.2020 19:34:38

                          haas >> díky ,ale to je pro moje potřeby zbytečně komplikované, budu to mít jen jako "odkládací" plochu. Nosit v tom nic nepotřebuju, moje ryby mají celkem slušné držadlo.

                            NAzis - Profil | So 7.11.2020 19:17:38

                            haas >> Mam ji taky od delphinu. Jen ne ve verzi carpath a super. Rozdelani i sbaleni ve vterine. Rybu v pohode prenese a v pripade nouze i zvazi. Jedina nevyhoda je ze ta madrace trochu dyl vysycha.

                              Nhaas - Profil | So 7.11.2020 18:37:17

                              scjsci >> na letošek jsem z duvodu mobility pořídil tuhle a můžu říct super jak na rybu tak do ruky ...šířka tuším 113 cm což max vyhovuje ......

                                Ndrvoštěp - Profil | So 7.11.2020 18:35:31

                                Pvl >> Tak to nehrozí. A násaďáky odháčkuji ve vodě a nebo v mokrym podběráku😂

                                  NPvl - Profil | So 7.11.2020 18:33:09

                                  drvoštěp >> Když toho namlátíš za dopoledne (např) vogón taky nebude suchá :o§))

                                    Ndrvoštěp - Profil | So 7.11.2020 18:30:12

                                    Pvl >> Taky máš větší plochu těla jak fish😂😂 proto tolik vody. A za tohle by tě měla žena zlískat. Máš se osušit ve vaně😂

                                      NPvl - Profil | So 7.11.2020 18:26:44

                                      drvoštěp >> Bral jsem to podle koupelny tam mi to připadalo jako dost nasákavé . EDIT psal jsem mu to kvůli tomu aby jej později nezaskočil ten klasický odér :o§)

                                        Nscjsci - Profil | So 7.11.2020 18:26:26

                                        Pvl >> jen tak mimochodem origoš podložky vodu nesajou? Jako vůbec?
                                        Já to fakt nevím, nikdy jsem žádnou neměl

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole