Kaprařina

drvoštěp - Profil | So 7.11.2020 18:25:35

scjsci >> V létě jsem ji měl na pískovně. Z velký podložky všude písek. Tohle vyklepeš na první dobrou.

    drvoštěp - Profil | So 7.11.2020 18:23:33

    Pvl >> Pavle, minimálně. Pak stačí vyklepat a je to suchý.

      Pvl - Profil | So 7.11.2020 17:37:44

      scjsci >> Jen konstatuji

        scjsci - Profil | So 7.11.2020 17:36:16

        Pvl >> no tak to bude kapku smrdět rybinou no
        Poslední dobou mi rybou smrdí i kleště co mám v batohu.

          Pvl - Profil | So 7.11.2020 17:34:51

          scjsci >> seje to vodu

            scjsci - Profil | So 7.11.2020 17:31:50

            drvoštěp >> naprosto dokonalé, to si seženu, diky

              drvoštěp - Profil | So 7.11.2020 16:54:25

              scjsci >> Tady je ta údajně gelovka. Ale je to nějaká pěna. Je z metráže. Tady je rozměr 70x45cm. Sbalená v porovnání se sprejem. Váha - nula nula hovno😂

                drvoštěp - Profil | So 7.11.2020 12:37:31

                Poušťák >> Já jsem vzorný aviatik😂

                  Poušťák - Profil | So 7.11.2020 11:51:21

                  drvoštěp >> ty zase myslíš na bejkárny feťáčku,bacha na přeložený náklad....o)))))))))))))))))

                    drvoštěp - Profil | So 7.11.2020 10:28:48

                    Poušťák >> Když pouštíš tak je i tráva dobrá😂😂

                      Poušťák - Profil | So 7.11.2020 7:00:10

                      Pvl >> jj.

                        Pvl - Profil | So 7.11.2020 6:51:28

                        Poušťák >> Nic se neděje , to bylo jen konstatování :o§) I když to možná tak nevypadá :o§)

                          Poušťák - Profil | So 7.11.2020 6:49:09

                          Pvl >> promiň,zaspal jsem dobu..o)

                            Pvl - Profil | So 7.11.2020 6:32:18

                            Poušťák >> 6:30:56 Co blbneš ..to už je dávno překonaný :o§)

                              Poušťák - Profil | So 7.11.2020 6:30:56

                              drvoštěp >> dělali jsme kdysi s kámošem úplně jednoduchou,igelitový pytel,nacpali tak akorát trávou a stačila

                                Specialista - Profil | So 7.11.2020 5:38:52

                                drvoštěp >> jedině vanička, s kačenkou a stříkací pistolkou..

                                  drvoštěp - Profil | Pá 6.11.2020 22:43:32

                                  scjsci >> Jsi v kaprařině. Vůbec to neřeš. Zítra se mrknu kde ji mám. Pak jsem měl ještě tu skládací ze 3kusů. Taky dobrá. https://rybar.braunstar.cz/sortiment/ap-podlozka-un​hooking-mat/? Tu jsem daroval jednomu prckovi. A když si uděláš podložku z pěnový karimatky tak se svět taky neposere😂👍

                                    scjsci - Profil | Pá 6.11.2020 22:34:45

                                    drvoštěp >> no to zní hned líp, pokud ji někde vyhrabeš můžeme i sz, ať to tu zbytečně nezaplácáváme

                                      drvoštěp - Profil | Pá 6.11.2020 22:19:12

                                      scjsci >> Tu co ještě někde mám tak je to takový jako gelopěna. Má to varhánky asi cm velký. Pokud se nepletu tak se prodávala v metráži. Délka nekonečno. Šířka 40cm. Pokud ji najdu tak sem hodím foto

                                        scjsci - Profil | Pá 6.11.2020 22:06:01

                                        drvoštěp >> já na místa kde je břeh z bláta tahal nějakou sportovní podložku a když se to polilo tak dobré.
                                        Tu gelovou bych nakonec nějak vesele znehodnotil, nevím jak by si rozumněla s trojháčky.
                                        Ale děkuju za tip.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole