Kaprařina

Specialista - Profil | Ne 15.11.2020 12:14:27

Karel K70 >> k tomu kameni?

    Karel K70 - Profil | Ne 15.11.2020 10:08:42

    hanyking >> Přivaž si návazec PVA nití.

      chendler - Profil | So 14.11.2020 18:55:11

      hanyking >> ty tam mas popky??

        F. - Profil | So 14.11.2020 18:26:06

        hanyking >> myslím, že bys naopak měl mít o 90% víc záběru.

          sindeji3 - Profil | So 14.11.2020 12:40:50

          hanyking >> je, ale o dost menší... tak o 90% menší šance, že přijde záběr

            hanyking - Profil | So 14.11.2020 12:32:00

            Ahoj může montáž ještě chytat když je takhle zamotaná? Mám kombi fluocarbon s pletenkou a občas to takhle vytáhnu. Podle mě ale je ještě šance na chycení i když je to takhle lehce zamotaný.

              ulrisak - Profil | Pá 13.11.2020 8:13:25

              Specialista >>jo tak jsem to nakonec dělal, vypnutý zvuk na hlásičích a nejmenší hlasitost na příposlechu + takový ten jemný tón. Ta hlasitost mi vadila jen na hlásičích, když jsem nemusel používat příposlech.

                Specialista - Profil | Pá 13.11.2020 7:56:51

                ulrisak >> tak vypni zvuk a na priposlechu zapni jen vibrace. Nebo klidně i zvuk, priposlech nerozezna padák, tak tolik neřve..

                  ulrisak - Profil | Pá 13.11.2020 6:26:34

                  pepson >> Jo napadl mě miralon, ale zase se mi do toho nechtělo lézt kvůli záruce. Ale teď když jsem ho vykoupal tak už to je jedno :)

                    pepson - Profil | Čt 12.11.2020 18:42:04

                    ulrisak >> tak ešte skús do tej diery vložiť kus molitanu a potom prelepiť páskou, to nie je možné, aby to potom nepípalo tichšie ;-)

                      ulrisak - Profil | Čt 12.11.2020 7:02:48

                      Martin M. >> já to radši nerozdělával, jen jsem vyfoukal zbytky vody přes jack co napájí swinger. Nicméně to bude zoxidované asi dost, ten jack je také zelený :)

                        ulrisak - Profil | Čt 12.11.2020 6:58:01

                        pepson >> To jsem zkoušel, nepomohlo to.

                          Martin M. - Profil | St 11.11.2020 20:54:06

                          ulrisak >> nektera elektronika prezije i nemozne, pritom neni vubec vodotesna. Ja jsem jednou zapomnel dalkovy ovladac na garaz v kalhotech a vypral jej v pracce 2h na 40°. Po vyschnuti kontakty u baterky uplne zelene, ale ocistil jsem to, dal novou baterku a normalne funguje, i si pamatoval naparovany protikus.

                            pepson - Profil | St 11.11.2020 19:03:07

                            ulrisak >> Prelep si reproduktor izolačkou, to pomôže.

                              Rade - Profil | St 11.11.2020 17:00:21

                              ulrisak >> díky, uvažuji, že 2 pořídím

                                ulrisak - Profil | St 11.11.2020 11:10:40

                                Rade >> Ahoj mám je rok a půl v pohodě. Teď na podzim jsem jeden hlásič utopil na cca. 16 hodin v metrový hloubce než jsem ho našel. Byl plnej vody, po dvou dnech na topení jsem ho zapnul a normál funguje. Jen mi u nich vadí že nejtišší tón je pro mě stejně dost hlasitý.

                                  drvoštěp - Profil | Út 10.11.2020 15:25:02

                                  mannice >> Třeba je. Možná se někdo ozve👍

                                    Specialista - Profil | Út 10.11.2020 10:52:20

                                    Rade >> mám je z Číny bez potisku levněji. Spokojenost. Jediné, co bych vytknul, je citelně hlasitější padák oproti jízdě pryč. Ale možná to souvisí s volbou tónu, mám ten nejméně křičící. Baterky jsem kupoval jednou v Lidlu a jsou tam doteď. 2 sezóny intenzivního rybolovu, mnoho dešťů, zacházení na prasáka. Dobrej materiál. Takovej matnej pevnej, ne pogumovanej, takže se ti to nezačne loupat nebo lepit. Dosah super

                                      Rade - Profil | Út 10.11.2020 10:31:48

                                      Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s hlásiči Delphin Briton? Díky za info

                                        mannice - Profil | Út 10.11.2020 9:38:14

                                        drvoštěp >> Nejideálnější z mého pohledu by byla nafukovací podložka s odnímatelnou vrchní vrstvou..

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole