Kaprařina

Ndrvoštěp - Profil | Pá 6.11.2020 22:02:01

scjsci >> I když to není in rybářská, tak jsem začínal s gelovou podložkou do koupelny. Účel plnila na 100%

    Nscjsci - Profil | Pá 6.11.2020 19:57:55

    MKulicka >> děkuju, podívám se na to

      NMKulicka - Profil | Pá 6.11.2020 19:57:10

      scjsci >> Jestli to máš na dravce, tak v pohodě stačí tahle od NGT. Dá se sbalit do ruličky. Nosím ji i na kapře, když jdu na lehko na delší vzdálenost
      https://www.obchod-rybareni.cz/NGT-Podlozka-Unhooki​ng-Mat-d3330.htm?tab=description
      Případně tahle fajnovější s měřítkem od Cresty:
      https://www.rybarskepotrebymilan.cz/e-shop/vse-potr​ebne/podlozky-vahy-saky/podlo%C5%BEky/cresta-rulerm​att-podlo%C5%BEka-detail

        Nscjsci - Profil | Pá 6.11.2020 19:50:05

        Zdravím, větřu se sem. Snad po mě někdo nehodí boilies kulí. Rád bych pořídil podložku. Lehkou, co nejskladnější a aspoň metr dlouhou. Nic v ní nebudu nosit jen na chvíli položit rybu, kdyby mrzlo, nebo by byl kolem jen písek.

          NR 32 - Profil | Pá 6.11.2020 19:09:53

          Nemate nekdo tip na dvoukomorovy obal na 2 ks 10ft prutu?Aby se vesel podberak atd.Jaky rozmer musi byt?diky

            NSpecialista - Profil | St 4.11.2020 10:10:25

            Danda05 >> dost často se ta předpověď na hydru liší od skutečnosti. Sleduj denně, mohlo by to jít dolů rychleji. Moje zkušenost..

              NDanda05 - Profil | St 4.11.2020 9:31:27

              Rastislaf >> no budu muset něco vymyslet.

                NDanda05 - Profil | St 4.11.2020 9:30:40

                Martin M. >> ok dik, tady je koukám i předpověď to je dobrý, i když teda ten průtok je silnej teď.
                Nejhorší je že já poslední roky chodím hlavně Labe, tak ani nevím co za stojak. Budu muset něco vymyslet.

                  NRastislaf - Profil | St 4.11.2020 8:07:24

                  Danda05 >> Když si najdeš místo kde to tolik netáhne, tak si podle mě u břehu zachytáš, navíc jak to hodně teče tak tam je minimum lidí. Chytat v tom je trochu o nervy, ale pochytal jsem solidní ryby.

                    NRastislaf - Profil | St 4.11.2020 8:01:57

                    Orion24 >> Tak jasný, já jen psal co mu to dělalo a že bych to nechtěl ani zadarmo =D Jinak věřím, že mohl mít jen smůlu na kus, za ty peníze by to neměl být úplný aušus.

                      Nsindeji3 - Profil | St 4.11.2020 5:00:29

                      Danda05 >> já v neděli na Labi neudržel 650g ani ve čtvrtině toku mimo koryto

                        NDanda05 - Profil | Út 3.11.2020 21:25:33

                        Rastislaf >> aha, ok díky za info. Myslel jsem ze ten průtok trochu klesne, ale stále nic moc.

                          NOrion24 - Profil | Út 3.11.2020 14:18:00

                          Rastislaf >> stale to moze poslat opravit

                            NRastislaf - Profil | Út 3.11.2020 14:01:30

                            Danda05 >> Byl jsem o víkendu a teklo to slušně, chytat u břehu se dalo, ale jako fakt u břehu a 250g olovo.

                              NDanda05 - Profil | Út 3.11.2020 12:44:49

                              Zdar, nevíte někdo jestli je Labe od Mělníka níž chytatelne, nebo to moc teče? Co jsem koukal na povodí tak průtok je poradnej stále.

                                NRastislaf - Profil | Út 3.11.2020 8:17:07

                                Orion24 >> U toho jeho to tak skutečně bylo, kupoval je na bazaru, takže bez záruky a teď na ně může koukat jak jsou pěkné =D Na mrku není, ale osobně jsem to viděl.

                                  NMr.Doctor - Profil | Po 2.11.2020 21:37:01

                                  Rastislaf >> V tom případě bych někde hledal chybu, jinak je to nesmysl.....osobně jsem do 100 metrů nikdy neměl problém, používám je pouze v souvislosti s odhozem, takže dál jsem se nevzdaloval, jak jsem psal níže, nestalo se ještě, že by příposlech nereagoval, spíše právě naopak....

                                    NMartin M. - Profil | Po 2.11.2020 19:28:54

                                    Honza58 >> a dratenikum se rika kabelnici.

                                      NHonza58 - Profil | Po 2.11.2020 16:01:06

                                      brach >> Vlaštovky na vodiči, to zní asi blbě, co? :-))))))

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole