Kaprařina

Nbrach - Profil | Po 2.11.2020 15:45:42

Specialista >> ??

    Nšimako - Profil | Po 2.11.2020 15:20:21

    Zdravím nemáte někdo zkušenost s navijákem Okuma inception 6000. Děkuji

      NOrion24 - Profil | Po 2.11.2020 13:21:59

      Rastislaf >> neni tych 15m prehnanych?...,, je tu na mrku?

        NSpecialista - Profil | Po 2.11.2020 13:15:16

        brach >> a co vlaštovky?

          Nbrach - Profil | Po 2.11.2020 13:04:40

          Specialista >> Maně si vzpomínám na učitele v průmce, který říkal: Neříká se drát, nýbrž kabel, neboli vodič.

            NRastislaf - Profil | Po 2.11.2020 12:00:26

            Orion24 >> Kámoš ECU má a za ty peníze hrozné, příposlech nemá dosah 150m ale tak 15m.

              NCarpfisher - Profil | Po 2.11.2020 10:42:33

              Zdravím nemáte někdo zkušenosti s 9ft pruty GF. Jsou kolem 1000kc. Nechci nic drahého, ale vypadají dobře....

                NSpecialista - Profil | Po 2.11.2020 9:37:40

                sindeji3 >> přesně jak píšeš, je to levnější, než s drátem. Je to stejný, jako když dnes budeš chtít do auta rádio + kazety. Stojí to 4 x víc než rádio + CD.

                  Nsindeji3 - Profil | Po 2.11.2020 9:23:04

                  Díky za info, asi budu muset koupit nový pípáky se zabudovanym příposlechem, protože tohle je na mě zbytečně drahý. Už používám 10 let (možná dýl) Magneta za 500Kč a furt dobrý :) akorát na výpravy už nestačej.

                    NSpecialista - Profil | Po 2.11.2020 8:30:41

                    sindeji3 >> to už asi nový nekoupíš..

                      NPindˇa - Profil | Po 2.11.2020 8:21:29

                      sindeji3 >> Teď jsou dvakrát na bazaru.

                        Nbrach - Profil | Po 2.11.2020 8:14:51

                        sindeji3 >> Flajzary SBI 862 (z roku 2000) mi Flajzar po poslání upravil příposlech, který na nich původně nebyl. Vysílačka, propojena kabelem s pípákama a přijímačka sólově. Ani nevím, kolik jsem tehdy platil, ale funguje to minimálně deset let...

                          NPoušťák - Profil | Po 2.11.2020 6:03:57

                          sindeji3 >> i FOX byl drátový

                            Njirisyky - Profil | Ne 1.11.2020 22:29:47

                            sindeji3 >> I Flajzar dbx-093 byl drátový

                              Nsindeji3 - Profil | Ne 1.11.2020 22:13:12

                              Nevíte někdo, jestli se ještě vyrábí příposlech, kde se vysílač drátama zpojil do pípáků? Vím, že to dřív dělala firma Zico, ale už jsem to dlouho neviděl.

                                NMacron - Profil | So 31.10.2020 18:01:55

                                Martin M. >> na druhou stranu třeba případ Šíravy.... tam se nakonec všichni natlačí na konec úseku, kam si ryby sami vytlačí

                                  NMartin M. - Profil | Pá 30.10.2020 23:08:34

                                  Fishky >> F. - 30.10.2020 18:53:10 >> ja jsem to myslel spise tak, ze kdyz to je z odhozu, tak potrebujes pro jednoho zavodnika daleko mensi usek na brehu, cimz jsi schopen ten zavod udelat na nejakem relativne kratkem, monotonnim useku, kde maji vsichni podobny prostor pred sebou.

                                    NMKulicka - Profil | Pá 30.10.2020 22:18:01

                                    Shu-lin >> vymazlená:))

                                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 30.10.2020 21:40:13

                                      Shu-lin >> Mám je na Bazosi a Aukru😂👍😂 momentka u vody 😂

                                        NShu-lin - Profil | Pá 30.10.2020 21:29:19

                                        drvoštěp >> nezapomněl jsi u vody tu tvojí novou sestavičku od Nashe?😉

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole