Kaprařina

Macron - Profil | Pá 30.10.2020 20:06:05

Fishky >> F. - 30.10.2020 18:53:10 >> závody jsou v lovu kaprů fér na největších dejme tomu 5 ryb ok. Chytání z odhozu naprosto podporuji, protože pak jsou podmínky o hodně vyrovnanější a pak se více kvalit uvidí.

    F. - Profil | Pá 30.10.2020 18:53:10

    Martin M. >> souhlasím. Jsou vody, kde je tak málo / nebo hodně lepších míst, že chytají všichni vlastně na obdobných místech. Na D5 z odhozu bych jel hned, na D5 ze zavážky ne. Čím víc je možné ovlivnit výsledek lovu dovednostmi a zkušenostmi lovce, tím je závod férovejsi. Jakmile se povolí člun a všichni si můžou zavážet a krmit podle echolotu, tak se možnosti ovlivnit výsledek hodně ořežou. Račice jsou co do férovosti řekl bych ideální vodou. Rovný břeh, takřka rovné dno, prostě paráda. S rostoucím fenoménem lovu "top 3-5" ryb se závody dostávají někam úplně jinam. Je to jako by se ve feedru hodnotili jen top 3 největší plotice :)) při takovém lovu to "pověstné" štěstíčko hraje obrovskou roli a vyhrát může de facto kdokoliv a často se pořadí velmi rychle střídá i těsně před koncem. Pro diváka online přenosu zajímavé, no pro účastníka v sektoru, kde jsou jen menší ryby je to celkem peklo. Když to hodně přestřelim, tak Balaton je velmi nefér voda, kde by paradoxně ten lov top 1 ryby dal šanci na umístění vícero teamu a setřel by tu smůlu z losu.

      Poušťák - Profil | Pá 30.10.2020 18:48:11

      Mr.Doctor >> podle mě se jich prodalo v čr daleko,ale daleko méně než kterékoli jiné značky,které se na bazaru objevují,asi tak

        Martin M. - Profil | Pá 30.10.2020 13:24:22

        Myslim, za kaprarsky zavod, jako byl loni v Racicich nebo pred lety jak Kochac delal D5 z odhozu, zas tak moc o losu neni. Pokud se to da do serialu podobne ferovych zavodu, tak se tim vliv losu temer uplne vymaze.

          Mr.Doctor - Profil | Pá 30.10.2020 10:46:13

          Orion24 >> Příposlech ok, nestalo se mi, že by nekomunikoval.... Výrobce uvádí dosah 150 m, neměl jsem potřebu ani důvod to měřit, pro mě dostačující. Že by je prodával každý je úsměvné, asi jako jakýkoli hlásič jiné značky....

            Orion24 - Profil | Pá 30.10.2020 10:06:59

            Mr.Doctor >> priposluch ok?....vraj ma mensi dosah

              Orion24 - Profil | Pá 30.10.2020 10:05:08

              Poušťák >> vies aj dovody?

                Mr.Doctor - Profil | Pá 30.10.2020 7:27:09

                Orion24 >> Zdar....malý, jednoduchý hlásič, klasické kolečko s magnety, jedou na 9V baterku, v podstatě tě na něm nemá co zradit....pořídil jsem je dvě sezóny zpět, líbil se mi ten klasický UK styl, zatím jsem nezaznamenal jediný problém, mám tu první verzi, nejsou nejlevnější, za stejné kačky pořídíš jakékoli jiné, je to spíše o stylu.... :-))

                  Mžík - Profil | Čt 29.10.2020 21:55:32

                  Orion24 >> European Currency Unit jde vyjadrit v hlasicich jo?

                    Poušťák - Profil | Čt 29.10.2020 21:54:05

                    Orion24 >> každej je prodává

                      Orion24 - Profil | Čt 29.10.2020 21:40:58

                      chlapci ma tu niekto E.C.U hlasiče?...nejake referencie skusenosti?

                        Poušťák - Profil | Čt 29.10.2020 20:16:04

                        drvoštěp >> wolku🤣🤣🤣🤣🤣

                          drvoštěp - Profil | Čt 29.10.2020 19:55:41

                            drvoštěp - Profil | Čt 29.10.2020 19:55:31

                            Pvl >> 😂😂 Jsem ho spíš podezíral že šetří buď za A- na dárek k mému svátku, za B- k mým narozeninám, C - dárek pro mne k vánocům. Nechám se překvapit😂😂

                              chendler - Profil | Čt 29.10.2020 19:53:46

                              drvoštěp >> 👏😅👏😅

                                Pvl - Profil | Čt 29.10.2020 19:52:06

                                drvoštěp >> Chudák soused, beztak jsi jej tam kde je, dostal ty ..styděl bych se

                                  drvoštěp - Profil | Čt 29.10.2020 19:51:56

                                  chendler >> No jistě 😂https://youtu.be/zWO36L4W2Eg

                                    chendler - Profil | Čt 29.10.2020 19:49:38

                                    drvoštěp >> mam???🤣🤣

                                      drvoštěp - Profil | Čt 29.10.2020 19:49:14

                                      chendler >> A konkrétně ? 😂😂

                                        chendler - Profil | Čt 29.10.2020 19:48:03

                                        Musim rict...ze "duchodci" 😄😄( mysleno vtipem) zde drzi latku s hunorem velmi na vysoke urovni. 👏👏👏A rad ctu jejich prispevky....se vudycky bavim🤣🤣🤣
                                        Ps...pokud tam mam hrubky,tak se omlovam za poboureni.....🤷‍♂️ԍ​35;‍♂️

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole