Kaprařina

Ndrvoštěp - Profil | Čt 29.10.2020 19:41:48

Pvl >> Kolega marodil s ledvinama a 3 neděle se nedotkl alkoholu. Až teď jsem do něj pod pohrůžkou násilí dostal dvě piva. Tak hledám pro jistotu kompars😂😂

    NPvl - Profil | Čt 29.10.2020 19:34:28

    drvoštěp >> Hledá se náhradník ? :o§)

      Ndrvoštěp - Profil | Čt 29.10.2020 19:33:33

      Poušťák >> U plotu je volno. Branku si otevřít snad umíš😂😂

        NMiras - Profil | Čt 29.10.2020 18:59:09

        Poušťák >> nesmysl, Venco. Jses legenda, a ty jsou nesmrtelny! 😉

          NSpecialista - Profil | Čt 29.10.2020 18:02:50

          Poušťák >> já mám všechny závody v ignoru, je to blbost. Přesto se ke mně donesou větší či menší skandálky z takových akcí a to se pak fakt musím smát...

            NPoušťák - Profil | Čt 29.10.2020 17:38:16

            Miras >> nestraš,já už nebudu stejně mezi živými až bude další posezení....o))

              NPvl - Profil | Čt 29.10.2020 17:25:07

              Miras >> jééééééééééé ty woe "to jsem se dostal" kuwa zkaženej zbytek týdne :o§(((( EDIT kalendář jsem neviděl

                NMiras - Profil | Čt 29.10.2020 17:22:54

                  NPvl - Profil | Čt 29.10.2020 17:20:20

                  Miras >> Myslíš že bude "pohoda"

                    NMiras - Profil | Čt 29.10.2020 17:17:19

                    VL.K. >> Dík, ale třeba mě ta chuť ještě přejde.-)

                      NMiras - Profil | Čt 29.10.2020 17:16:47

                      Poušťák >> tos posral, zruším Ti rezervačku u stolu na Pohodě v r. 2022:-)

                        NVL.K. - Profil | Čt 29.10.2020 16:31:47

                        Poušťák >> ale no taaak 😂😂😂😂😂

                          Ndrvoštěp - Profil | Čt 29.10.2020 15:34:59

                          Poušťák >> Ty ignore 😂😂

                            NPoušťák - Profil | Čt 29.10.2020 15:33:11

                            tato diškuz maže do ignoru....o))

                              NVL.K. - Profil | Čt 29.10.2020 15:06:59

                              Dědek >> tak nějak 😂😂😂😂😂ԅ​14;

                                NDědek - Profil | Čt 29.10.2020 14:43:53

                                VL.K. >> starý zapšklý prďola :-))

                                  NVL.K. - Profil | Čt 29.10.2020 14:40:45

                                  Poušťák >> o tobě se to ví že jsi starý nepřejícný dědek 😂😂😂😂

                                    NPoušťák - Profil | Čt 29.10.2020 14:06:04

                                    VL.K. >> já mu fandit nebudu....o)))

                                      NVL.K. - Profil | Čt 29.10.2020 12:46:06

                                      Miras >> proč ne. Budu ti držet palce a fandit 👍😉

                                        NMiras - Profil | Čt 29.10.2020 12:15:34

                                        VL.K. >> Zdarec Vláďo, i pro mě jsou ryby relax, přesto uvažuji, že bych si po 10 letech zase nějaké větší závody zkusil. A vůbec to není o dokazování si čehokoliv, je to jen chuť zase si to prožít:-)

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole