Kaprařina | MRK.cz

Kaprařina

VL.K. - Profil | Čt 29.10.2020 10:42:52

Carpkiller >> ja myslel Honzo ty kaprařské, jsme v diskuzi kaprařina 😉😂 proto jsem závody uzavřel před lety, kdy jsme 2x po sobě resp 3x blbě losli a týden dovolené v říti. To radši jedu na týden na ryby kdy se mohu libovolně přestěhovat atd. Jinak souhlas vláčka a lodě je jiná 👍😉 a za další nepotřebuju si nic dokazovat😉 ryby jsou pro mě relax a koníček. Chápu že někteří to mají jinak😉😂

    Carpkiller - Profil | Čt 29.10.2020 9:24:42

    VL.K. >> všechny ne Vláďo, ale všechny kaprařské, respektive všechny kde losuješ místa tak ty ano.
    Proto jsem utekl do lodě, kde mě tohle nebrzdí a když si místo zvolím špatně, tak je to má blbost, a ne rána osudu jako u stacionárních, rybářských disciplín...

      VL.K. - Profil | St 28.10.2020 22:35:33

      mannice >> všechny ale úplně všechny závody jsou o losu.

        Poušťák - Profil | St 28.10.2020 20:44:52

        mannice >> aha,tak to jo...o)

          mannice - Profil | St 28.10.2020 20:43:45

          Poušťák >> Přece to, že mohli chytat kapry :))

            Poušťák - Profil | St 28.10.2020 20:35:54

            mannice >> ty z těch rybářů už děláš kosmonauty,co na tom bylo tak nadlidského?

              mannice - Profil | St 28.10.2020 20:25:16

              Fishky >> F. - 28.10.2020 13:49:27 >> Každý tým kdo tam byl, si zaslouží pochvalu a medaily.. Možná i plyšáka jako cenu utěchy..

              Néééé, teď bez legrace.. Každý kdo tam byl, tak bojoval.A bez vlivu konečnýho umístění. Ve svý podstatě je pořadí je ne vždy vypovídající. Ke každýmu z nich chovám respekt. A i přesto, že nejsem testrem ani fanouškem Mikbaits.. Tak letos valej jejich týmy dobrou vlnu.

                Dodo677 - Profil | St 28.10.2020 15:29:01

                Dandys >> no to by mě sakra překvapilo...Dekáč to je nadnástraha....tím se chlubí každé..... :D

                  Dandys - Profil | St 28.10.2020 15:15:22

                  Dodo677 >> třeba jo, jen se to nevypráví :)

                    Poušťák - Profil | St 28.10.2020 15:14:30

                    Dodo677 >> měli zákaz od správce Sahary...o))

                      Dodo677 - Profil | St 28.10.2020 14:01:10

                      Na Dekáč tam nikdo nechytal....? :D to by mohli závody rovnou zrušit podle těch názorů co všude čtu.... :D

                        F. - Profil | St 28.10.2020 13:49:27

                        mannice >> mikbait všechny splachnul? Bylo tam 11 teamu od nich a skončili na místech 1,5,24,34,41,44,68,87,96,140 a 150. Průměrné umístění teamu mikbaits tedy bylo pěkné 62.misto (šedesáté druhé!) ;) Takže tak ;)

                          kubah - Profil | St 28.10.2020 11:27:53

                          mannice >> spíše místama, podívej které sektory chytaly...

                            kubah - Profil | St 28.10.2020 11:27:01

                            mannice >> na ZK třeba boilies "samo domo" Nuláků porazilo vedle sedícího Rafana s celým "Mikem"

                            :-))

                              mannice - Profil | St 28.10.2020 11:16:23

                              Myslíte, že to je gulema?Že mikbaits všechny spláchnul jak papír na českých závodech?

                                Pindˇa - Profil | Út 27.10.2020 16:44:46

                                Martin M. >> 😊

                                  Pindˇa - Profil | Út 27.10.2020 12:21:30

                                  haas >> Balaton holt nejsou gulášovky.☺

                                    Danda05 - Profil | Út 27.10.2020 12:18:47

                                    Fishky >> F. - 27.10.2020 11:08:12 >> jo souhlasím, já jen že se tu někdo zmínil že tam jedeš, tak jsem myslel že tam jsi.

                                      Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole