Kaprařina

haas - Profil | Út 27.10.2020 11:47:28

Fishky >> F. - 27.10.2020 11:08:12 >> zlaté Luhačovice viď ? 😁😁😁😁😁ԅ​13;

    F. - Profil | Út 27.10.2020 11:08:12

    Danda05 >> Ještě 14 dní dozadu jsem o tom přemýšlel, no teď jsem rád že sedím doma. Zaplatit si startovné na wellness, kde by mě týden Maďaři v jednom kuse stahovali montáže na místě, kde by byl proud jak na Dunaji, dík, to budu tuhle šaškárnu s úsměvem raději sledovat z domu. Od pořadatele je to dost faul, když ví jaké podmínky tam panují na podzim. De facto jde jen o los, sedět tam týden a dokola převazovat ucvaknuté pletenky, to fakt raději dřepět doma s rodinou.

      haas - Profil | Út 27.10.2020 0:48:43

      mannice >> tak v každém případě za ty peníze solidní adrenalin ..... Tady jde vidět že kokoti se najdou v každé zemi nejen u nás 😁

        mannice - Profil | Po 26.10.2020 20:33:14

        chendler >> Tak určitě jsem myslel celýmu týmu.. Když vidim jakýho tam maj peška s domorodcema s místem, tak mi jich je fakt líto..Samozřejmě nejsou samy.

          chendler - Profil | Po 26.10.2020 20:13:39

          mannice >> nic proti nemu,to v zadnem pripade,dela to urcite dobre a stiha hodne veci.... Ale myslis,ze lita jen on??? Trosku kratkozrakej pristup...

            mannice - Profil | Po 26.10.2020 19:57:29

            Ale Carpkiller by si zasloužil uspět za tu dřinu ...

              O.W. - Profil | Po 26.10.2020 18:07:03

              drvoštěp >> Jaaaj, děkuji, jde to WDčkem

                drvoštěp - Profil | Po 26.10.2020 17:37:33

                O.W. >> Já je umyl WDčkem. Někdo tu psal i o lihu.

                  O.W. - Profil | Po 26.10.2020 17:23:38

                  Zdarec, po pár letech jsem vytáhl hlásiče z pouzdra a jsou tak to rozleptané jinak funkční, někdo nějaká zkušenost čím to umýt?

                    Honza58 - Profil | Po 26.10.2020 15:36:04

                    Kocháč >> :-)))

                      Kocháč - Profil | Po 26.10.2020 14:49:08

                      Nosí kapři roušku?

                        mannice - Profil | So 24.10.2020 22:24:50

                        koralovec1 >> Tak snad ti neperdne cévka v mozgu o)).

                          koralovec1 - Profil | So 24.10.2020 21:48:59

                          mannice >> Prozivam. A semnou asi vic kapraru ktari to zkusili.

                            mannice - Profil | So 24.10.2020 21:42:41

                            koralovec1 >> Neprožívej to tolik... )

                              koralovec1 - Profil | So 24.10.2020 21:21:50

                              mannice >> 😀😀😀jojo mas pravdu 😉

                                mannice - Profil | So 24.10.2020 21:07:46

                                koralovec1 >> Ale ztrácej ,to jsou ty BP..

                                  mannice - Profil | So 24.10.2020 20:43:01

                                  koralovec1 >> Nerozumíš tomu , podívej Kája je tam už dal.

                                    koralovec1 - Profil | So 24.10.2020 20:08:27

                                    mannice >> 😀ten tam chybi do 1.5 m hloubky 😀😀😀

                                      mannice - Profil | So 24.10.2020 19:25:21

                                      Poušťák >> Ještě je nechám chvilku trápit , pak zavolám do Mivardy a Kájovi ať tam daj ziga ...))

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole