Kaprařina

Poušťák - Profil | So 24.10.2020 19:12:16

mannice >> nedělej si z toho srandu...o)

    mannice - Profil | So 24.10.2020 18:50:41

    Myslíte si, že když berou špatně na Balatonu.. Tak že budou brát špatně i u nás, když češi nechytaj ?

      Specialista - Profil | So 24.10.2020 18:42:14

      Danda05 >> na Ruzyni..

        koralovec1 - Profil | So 24.10.2020 17:50:52

        😀Nekteri borci se tu staraji o zabavu 😀

          Danda05 - Profil | So 24.10.2020 16:03:42

          Fishky >> F. - 24.10.2020 12:07:04 >> a ty sedíš kde?

            F. - Profil | So 24.10.2020 12:07:04

            mannice >> v druhém poločase se přesunou na místa 96-99 a budou chytat i naši

              mannice - Profil | So 24.10.2020 10:04:05

              Macron >> Ale ostatní

                chendler - Profil | So 24.10.2020 9:10:51

                Macron >>nic moc no...😄

                  Macron - Profil | So 24.10.2020 8:50:03

                  mannice >> Jako, že mikbait & moraviafishing jsou na druhém místě???

                    mannice - Profil | Pá 23.10.2020 20:48:46

                    Sledujete někdo IBCC? Zatim češi nic moc co ?

                      Pvl - Profil | Čt 22.10.2020 21:49:20

                      NeBeroun alias Qwert >> Jj jak píšeš a zlatá :o§)

                        NeBeroun alias Qwert - Profil | Čt 22.10.2020 21:39:37

                        Pvl >> Black Fury :)

                          Pvl - Profil | Čt 22.10.2020 21:13:11

                          tomik1 >> Ona když bude "rozblázněná" tak to vezme Vzpomínám si s kámošem jsme byli na pstruhovce vláčet .
                          PO cca tak 40cm vzal kámošovi rotačku Mepsku č 2černou žluté tečky Black ..? Měl v sobě pstruha cca 20 + koukal mu z tlamy ocas Nejspíš to bude u všech dravců--ovšem ne paušálně

                            tomik1 - Profil | Čt 22.10.2020 21:00:55

                            nej.vydra >> nevadí i kaprař se rád koukne-:) fakt pěkná štika asi trošku nenažraná měla štěstí že ve slabé chvilce trefila tebe jinak by jí asi pekáč neminul 👍

                              Pedro1 - Profil | So 17.10.2020 17:16:51

                              Poušťák >> Ten ma v hlavě žito:-)

                                Poušťák - Profil | So 17.10.2020 17:15:55

                                Pedro1 >> Žito je Landa né?....o)))

                                  Pedro1 - Profil | So 17.10.2020 16:31:31

                                  Konečně pořádná Kaprarina, super recepty a žito.Vsechno dojde do cíle, jak koukám:,)

                                    sven - Profil | So 17.10.2020 14:41:39

                                    brach >> Díky ! Určitě zúročím :-)
                                    Na ty recepty jsem dosud při svém surfování nenarazil... ale jsem tu teprve cca 13let..
                                    Takže s odstupem 20let, hodnotím za 1* :-)

                                      Danda05 - Profil | So 17.10.2020 13:56:05

                                      zubáč18 >> nejlepší je chmel.

                                        MKulicka - Profil | So 17.10.2020 13:53:45

                                        Pindˇa >> 😁

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole