Kaprařina

Nzubáč18 - Profil | So 17.10.2020 13:40:56

Pindˇa >> A boilies nefunguju?

    NPindˇa - Profil | So 17.10.2020 13:38:34

    zubáč18 >> Proč měnit něco, co funguje.

      Nzubáč18 - Profil | So 17.10.2020 13:30:02

      Pindˇa >> Prečo nie na boilies?

        NPindˇa - Profil | So 17.10.2020 13:29:17

        zubáč18 >> Velkých jedině na žito.

          Nzubáč18 - Profil | So 17.10.2020 11:22:15

          Chlapi chytáte niekto velkých kaprov na žito napríklad?...No proste len nie na boilies?

            NPoušťák - Profil | So 17.10.2020 8:33:58

            brach >> letos na jaře jsme je ještě chytali,ale máš pravdu že lidi je masí ve velkém a pomalu mizí

              Nbrach - Profil | So 17.10.2020 7:45:59

              Poušťák >> Byli, byli - jenže rybáři je vybílili. Už pár let cejny z Žernosek nevozím..

                NPoušťák - Profil | So 17.10.2020 7:30:49

                brach >> naši žernosečtí a labští cíni jsou pěkné lopaty 👍👍👍

                  Nsven - Profil | Pá 16.10.2020 21:55:42

                  brach >> Perfektní chronologický report :-))
                  Klobouk dolů... děkuji.
                  Ty karboše v nálevu, mám v plánu už několik let ale zatím k tomu ještě nedošlo..
                  Vypadá to hodně lákavě.
                  Takoví cejni jakého držíš,, jsou u nás spíš z říše snů, takže nezbývá, než použít co je.. Takže ty menší jen po páteři rozpůlím, páteř ven a umelu s kůží i žebry.
                  Vypláchnu mašinku a celou várku přejedu ještě jednou. Všechny kosti se spolehlivě zachytí v mlýnku. Směs tvoří uzená anglická nebo farmářská apod.slanina + mletá ryba v poměru cca 1:3 + vejce + další běžné ingredience. Nakonec to obalím ve strouhance...
                  Netuším proč bazíruji na klasickém tvaru karboše, když ty Tvé šišky jsou daleko praktičtější jak na výrobu, tak i na konzumaci a nakonec i pro oko...
                  Musím to přehodnotit :-))

                    NPoušťák - Profil | Pá 16.10.2020 20:01:07

                    Martin M. >> a ten vnitřek ze slávky jsi tam našel?To bude asi tím že patentka je samé maso,prý je žerou a to i škeble aby si skořápkou čistili střevo,já slyšel toto,tak proto to píši,ale nechci se hádat,také vím houno...o))

                      Nbrach - Profil | Pá 16.10.2020 18:49:41

                      sven >> Tak, tak - z plotic zavináče, z cejnů karbanátky, z kapra řízky, ale nejmaso má okoun (úmyslně vynechávám úhoře)...
                      Ve fotkách je "Cejní příběh"

                        NMartin M. - Profil | Pá 16.10.2020 18:44:16

                        Poušťák >> patentku v tom nenajdu :-)

                          NMiPo - Profil | Pá 16.10.2020 16:11:08

                          sven >> díky jen kdyby bylo cejnů víc

                            NPoušťák - Profil | Pá 16.10.2020 16:03:11

                            Martin M. >> ze sláviček si vezme prd Martine,to díky statisícům patentek je tak dobrý a rychle roste.

                              Nsven - Profil | Pá 16.10.2020 15:28:44

                              MiPo >> Parádní zavináče ! Lepší než od profíků... :-)
                              Z cejnů jsem je nikdy nezkoušel, jen z plotic. Budu muset příležitostně vyzkoušet :-)
                              Poslední roky už plotice, stejně jako perlíny, líny atd......neberu. Přijde mi to škoda :-)
                              Na talíř patří kapr, cejn, amur a duhák..

                                NMiPo - Profil | Pá 16.10.2020 15:06:20

                                sven >> ta reinkarnace se mě moc líbí hlavně to slovo 😲🤔
                                Občas také něco provedu, jen to čekání na uležení je nekonečné 😪

                                  Nsven - Profil | Pá 16.10.2020 13:11:06

                                  brach >> i reinkarnace třicítek, dopadla chuťově na výbornou :-)
                                  Ale jak píše MM, je s tím hrozné crcání...

                                    NPedro1 - Profil | Pá 16.10.2020 11:06:58

                                    sindeji3 >> To bys nemohl jist skoro žádné ryby.

                                      Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole