Kaprařina

NPedro1 - Profil | Pá 16.10.2020 11:06:28

Martin M. >> Bude záležet na vodě.

    Nbrach - Profil | Pá 16.10.2020 10:14:49

    Martin M. >> Z cejnů nad 50cm jsou nejlepší karbanátky. A když je pak ještě naložíš do láku -no, i Mildas říká mňamka...
    Karbanátky z ostatních nedosahují zdaleka takové úrovně..

      Nsindeji3 - Profil | Pá 16.10.2020 9:19:47

      Pedro1 >> No záleží z jaký řeky, někde pod chemičkou na Labi bych si asi nedal.

        NMartin M. - Profil | Pá 16.10.2020 1:31:25

        Pedro1 >> ja jsem jedl velke kapry i velke cejny a nemuzu ti dat za pravdu. Cejn nad 45cm uz je (aspon u nas) tak tucnej, ze jedine snad do udirny, pokud to nekomu chutna. Naopak cejn kolem 35cm jen tak v mouce a na masle je zratelnej, ale moc prace s tim. U mne z tech kaprovitych ryb vede kapr do 60cm z NM - mlade maso z ciste vody na dobre diete - slavicky. Jedno z mala jidel, ktere vsechny moje deti vzdy snedi a jeste si chteji pridat.

          Nsindeji3 - Profil | Čt 15.10.2020 22:13:14

          brach >> To je asi dobrej nápad. :))

            Nbrach - Profil | Čt 15.10.2020 21:57:43

            sindeji3 >> Nic nezkazíš.
            Vlastně - to mléko pak vylej, ne, abys z něho udělal pudink..

              Nsindeji3 - Profil | Čt 15.10.2020 21:54:09

              brach >> Tak já to zkusím, mám v mrazáku sumce kolem 120 a nějakýho kapra 60+.

                Nbrach - Profil | Čt 15.10.2020 20:43:17

                sindeji3 >> O mléku po opláchnutí nevíš, ale to "bláto" zmizí. Naučila mě to tchýně, když podobně máčela maso divočáka.

                  Njwkriz - Profil | Čt 15.10.2020 20:36:42

                  Zdarec borci,můžu poprosit názory na spacák Jrc 3D TX, dekuji Vám

                    NSpecialista - Profil | Čt 15.10.2020 20:18:51

                    Malab >> postupem času jsem z receptů citron ubíral, ubíral až na 0. Kdo ho tam chce mít, tomu udělám s citronem. U ryby je dobrý, že se dají kousky udělat (usmažit, upéct) třeba na tři způsoby najednou (tři způsoby přípravy) na jednom plechu, pánvi..

                      Nsindeji3 - Profil | Čt 15.10.2020 18:52:29

                      brach >> A neni to pak cejtit od toho mlíka? Mě rybí chuť nevadí a slyšel jsem, že mlíko neutralizuje to "bláto".

                        NKnedla12 - Profil | Čt 15.10.2020 18:26:57

                        Pedro1 >> Já to taky myslel ve srandě 😎
                        Ale ty Vaše vypadají moc zajímavě

                          NPedro1 - Profil | Čt 15.10.2020 18:17:40

                          Knedla12 >> Pěknejch odznáčků není nikdy dost:-)

                            NPedro1 - Profil | Čt 15.10.2020 18:16:08

                            Martin M. >> 80 cm kapr z řeky je desetkrát lepší než všechny pětačtyřicítky dohromady. Pevné maso se strukturou, kosti jak kuře, ...., ono to platí napříč rybama komplet.
                            60 cm cejn je taky o tři třídy lepší než 30 cm. Neplatí to u sumce a tolstoje. Jinak ano. Třeba velkej amur, to je neskutečná dobrota.

                              NPedro1 - Profil | Čt 15.10.2020 18:12:36

                              sven >> Je to tak.vŠtika je smradlavka.Přitom jsem jich upekl se sýrem/slaninou/smetanou/na zelenině/všechno dohromady hromady. Teď si jí rád nechám ujít:-)

                                NKnedla12 - Profil | Čt 15.10.2020 16:13:39

                                Máte právdu, ryba ten citrón dokáže nehezky znechutit... :D

                                  Njirisyky - Profil | Čt 15.10.2020 15:27:59

                                  Malab >> Citrón nepřipadá v úvahu. ☝️😁

                                    NPvl - Profil | Čt 15.10.2020 15:07:49

                                    Malab >> Jak píšeš , je to každého volba :o§)

                                      NMalab - Profil | Čt 15.10.2020 15:00:58

                                      Pvl >> Prostě ryba a citron ... ačkoli většina lidí má tuto kombinaci ráda ... já ne. V detailech se nemusíme pitvat. Možná ryba co potkala citron nechutná i někomu dalšímu.

                                        Nbrach - Profil | Čt 15.10.2020 14:58:28

                                        Kapra naporcuji, dám do mísy, zaliji mlékem a dám na 24 hodin do lednice...

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole