Kaprařina

NPvl - Profil | Čt 15.10.2020 14:51:26

Malab >> Nepsal jsem k rybě ale na rybu . pokapat Myslím si ,citron "odebere " -zjemní pach ryby. Maso je pak tužší .Píšu o syrové rybě

    NMalab - Profil | Čt 15.10.2020 14:30:26

    Pvl >> Všichni chválí a dávají k rybě citron. Já kombinaci ryby a citronu nepochopil a nechutná mi. Citron u mě patří do likéru, do čaje, do vody, nebo do salátu, ale k rybě nikdy. Mám nestandardní chutě.

      NMalab - Profil | Čt 15.10.2020 14:26:19

      sindeji3 >> Určitě nevyhlásil, je to kampaň jak je znechutit ostatním. Vyděl bych to na spiknutí.

        NMiras - Profil | Čt 15.10.2020 13:28:34

        Martin M. >> zrovna bych tu jeden kousek mel. Vlastne bude az za cca 6 hodin😀

          Nsven - Profil | Čt 15.10.2020 13:10:19

          Martin M. >> Věřím :-) Ale na mém stole se vyskytne max. 2-3x ročně a to jen v souvislost s bramborovým knedlíkem, smaženou cibulkou a zelím :-)
          Hovězí vůbec ne.... max. recyklované do nějaké uzeniny ..

            NMartin M. - Profil | Čt 15.10.2020 13:03:03

            sven >> bucek je moc fajn maso.

              Ndrvoštěp - Profil | Čt 15.10.2020 12:49:10

              sven >> Štiky chytám většinou pro dceru. Teda když se daří😂 Ta je rybožravec.

                Nsven - Profil | Čt 15.10.2020 12:41:49

                drvoštěp >> štika je hnus v každé úpravě.. :-)
                Nejenže divně smrdí, navíc mi asociuje kulinářské zážitky s tzv. "filé", ze školní jídelny..:-)
                Zkusil jsem ji 2x v životě a od té doby všechny pouštím, případně poťouchle někomu daruji :-) Proto je ani cíleně nelovím ale stejně se mi na háček každoročně nějaká pověsí..minulý týden jedna cca 65cm, na 16 háček s dvěma červy..

                  Nsven - Profil | Čt 15.10.2020 12:35:59

                  Martin M. >> Parafrází citace guru rybářské kuchyně a autora několika rybích kuchařek, Miloše Štěpničky: " kdo neumí rybu pravit, ten si ji nezaslouží" :-)
                  (Orig. "Kdo neumí jist rybu s kostmi, ten si ji nezaslouží a patří mu, nacpávat si hlavu bůčkem" ... )
                  Všechny mořské ryby které jsou na našem pultu, jsou nebo byly zmrazené a nikomu to divné nepřijde.
                  I ty tzv. chlazené, uzené, saláty, často i konzervované..
                  V pultech řetězců leží zmražený candát, amur, kapr, duhák aj. a také žádnému zákazníkovi nepřijde, že vyhazuje nehoráznou sumu, za zboží podřadné kvality..

                    Ndrvoštěp - Profil | Čt 15.10.2020 12:30:13

                    Martin M. >> Taky ryby nemrazím. Mám na to stejný názor. Jednou jsem dostal mražené štiky ze Švédska. Sousedovo slepice dva dny kdákali švédsky😂😂

                      NMartin M. - Profil | Čt 15.10.2020 12:10:44

                      sven >> "Vyjádřeno lakonicky: poživatelnost a gurmánský zážitek z konzumace velkého kapra, je v přímé úměře s kuchařským uměním a myšlenkovými pochody jeho zpracovatele..." - to mi zni jak kdyz se mne vegan snazi presvedcit, ze i brokolice muze chutnat dobre. Asi jo, ale s takovym umenim zvednes chut i tem surovinam, ktere ti chutnaji rovnou i bez te magie. Ty biologicke pochody v mrazaku jsem take nedal. Rybi maso se snazim nemrazit, vzdy pak bylo horsi.

                        Nsmike - Profil | Čt 15.10.2020 12:07:11

                        Víte houby,co je hlad:-) sežrat se dá všechno:-)

                          Nsindeji3 - Profil | Čt 15.10.2020 11:48:39

                          Tady někdo vyhlásil velkejm kaprům svatou válku :))

                            Ndrvoštěp - Profil | Čt 15.10.2020 11:48:38

                            Pvl >> Vloni tam plavali dva. To bylo něco pro tu mojí😂😂 Ale jen dva dny...

                              Nmilanpindryc - Profil | Čt 15.10.2020 11:48:25

                              Pvl >> Tyjo konecne diskuze v kaprarine jak ma byt!

                                NPvl - Profil | Čt 15.10.2020 11:47:03

                                drvoštěp >> 11:44:16 to by snad mohlo stačit :o§)

                                  NPvl - Profil | Čt 15.10.2020 11:44:56

                                  milanpindryc >> nasoleni den do predu. + pokapat citrónem

                                    Nsven - Profil | Čt 15.10.2020 11:44:47

                                    Pvl >> Ahoj. Je to přesně tak, jak píšeš...
                                    Buď nechám ležet anebo s tím musím pracovat :-)
                                    Někde na netu visí studie firmy, zpracovávající ryby do obchodní sítě.
                                    Odborníci porovnávali různé druhy tuzemského rybího masa v nejrůznějších úpravách.
                                    Maso velkého kapra, jasně zvítězilo.
                                    Ovšem distribuční problém je chabé povědomí většinového, bůčkového obyvatelstva...:-)
                                    To žádá reklamou vymasírovaného, sádkového, 14 dní starého, chlazeného lososa z Norska nebo barveného granuláče ..
                                    Bohužel, se mi to zatím nepodařilo najít..

                                      Nmilanpindryc - Profil | Čt 15.10.2020 11:44:27

                                      brach >> Taky fakt. Nejlp chutna kapr je chycenej v zime nebo brzo z jara...

                                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 15.10.2020 11:44:16

                                        Pvl >> 12 kubíků vody mu musí stačit😂😂

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole