Brabce mrzí, že znalec žádá delší lhůtu pro posudek k Bečvě

Nstarecek - Profil | So 6.3.2021 8:54:39

Honza7 >> Já se ale vážně nebavil o práci v certifikované laboratoři. Já zpochybnil víru že po volbách se něco změní.
Je to politikum, když vyhraje Babiš, nebude zájem, když vyhraje opozice taky nebude zájem, neboť již vyhráli. A jen si dosadí všude na trafiky své úředníky.

NHonza7 - Profil | Pá 5.3.2021 19:14:47

kakr >> Karle, žádná silná káva, realita dnešních dnů. Bavíme se o ČIŽP, která pokud má něco kontrolovat, tak sama musí dodržovat určité standardy dané normou.

NHonza7 - Profil | Pá 5.3.2021 19:09:09

starecek >> Nevím kolego kolika laboratořemi jsi prošel a nejsem si jist zda-li jsi pochopil co jsem napsal. Pokud laboratoř je certifikovaná má vypracované SOP určitě je tam uvedeno jak pracovat se vzorkem při odběru, během analýzy, co má dělat s ním po analýze, včetně toho jak ho bezpečně zlikvidovat. Bez těchto věcí certifikát nezíská a pokud vznikne něco nestandardního, tak to musí řešit formou nežádoucích událostí.

NPvl - Profil | Pá 5.3.2021 19:08:18

ciernabaca >> Už se toho mělo stavět ...

Nciernabaca - Profil | Pá 5.3.2021 18:40:42

Pvl >>
Tak jako fór v době, kdy stát nebude mít na důchody, dobrý.

Nstarecek - Profil | Pá 5.3.2021 17:26:20

_Karel_ >> No odstupovali, ale že by to byli marginálie, jak pro koho. Babišovi buď nic nedokázali, nebo to umí ( lépe fixlovat).
A Bečva? Politicky o tu má zájem opozice , ale jen do voleb. Pokud vyhraje Babiš, tak nic, pokud opozice tak taky nic, to už bude pro ně pasé. Jen vymění všechny vysoké úředníky, i ČIŽP za ty, co jsou jim politicky zavázáni.
A ryby a rybáři?..... Jen politikum a voliči do voleb.

NPvl - Profil | Pá 5.3.2021 17:15:11

_Karel_ >> Co by jsi chtěl dřív (např) když někdo do někoho vrazil tak se omluvil dnes ?? se na tebe dívá jako, že jsi to zavinil ty . Přidržíš někomu vchodové dvěře do baráku ani nekvákne .. jiná doba .
To jsou jen takové kravinky oproti tomu co se děje

N_Karel_ - Profil | Pá 5.3.2021 16:58:37

starecek >> Co já pamatuju, tak dřív i premiéři odstupovali jak na běžícím pásu, a za naprostý marginálie - optikou Babišových průserů. Takže - bylo špatně vždycky, ale teď je to o hodně horší než kdy dřív.

NFockeWulf - Profil | Pá 5.3.2021 16:28:56

Bacha San >> Absolutně Ti většinu schvaluji!

NBacha San - Profil | Pá 5.3.2021 15:29:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

FockeWulf >> Já ti něco o čecháčcích napíšu, aby bylo jasno co jsou zač, a je to z první ruky.
Tady se rozlišuje, kdo je kobliha, kdo je hlupák, kdo volí toho a kdo zase toho. Přitom v každé sortě se najde ten samý vzorec lidí (koblihy, hlupáci, nemakačenka, pragmatici, intelektuálové, atd.), ale je problém, v jakém poměru jsou. Třeba u voličů Zemana budou poměry jiné, než u bývalých voličů Havla. To dá rozum. A teď!
Dceři bude letos osmnáct a dělá brigádu jako informační linka pro Ministerstvo dravotnictví ohledně registrace očkování proti Covid-19. A nedovedeš si představit, jak svinsky se k ní chovají učitelé, kteří se registrují na očkování pro případ výuky. Sprostě jí nadávají za něco, s čím jim dle zákona nemůže pomoci, když se jich zeptá, kolikrát jsou zaregistrovaní (můžou se jen jednou), bezostyšně lžou, že jednou, když u jejich jména je DESET!!! registrací, nadávají jí za to, že jsou registrovaní UŽ!!! tři dni a nic, když třeba osmdesátiletá babička sa slušně a pokorně zeptá, jestli by jí po třech měsících měl už dojít první pin. Že chtějí jinou vakcínu, že chtějí změnit očkovací centrum atd, atd, atd...
A taková svoloč učí naše děti.
Nedělám si proto iluze, že tady v dohledné době bude jakákoliv občanská síla, která by "otočila kormidlo dějin, zpátky ni krok", jak by řekl npor.Troník, a bylo opravdu líp. Bohužel, naprostá většina voličů jsou hlupáci nezpůsobilí vlastního názoru na to, aby byli schopni zvolit menší zlo, což dokládá skutečnost, že místo mozku mají mobil či PC. Zkus jim tyto hračky vzít a stanou se z nich vydlabané tykve. Po takových lidech nemůžeš chtít, aby jakýmkoliv způsobem posoudili otravu Bečvy, protože ani nevědí, co je to pH, průtok a nedej bože kyanid. Jsou schopní si dát dohromady maximálně Dezu s Babišem a odvodit z toho, že to je zase politická kampaň proti našemu nejlepšímu premierovi, který zatočil s korupcí a přidal na důchodech a učitelských, potažmo úřednických, platech.
No, tak jsem si ulevil a jdu něco dělat:-)

NFockeWulf - Profil | Pá 5.3.2021 14:55:48

Bacha San >> Ať ho třeba trefí na víkend:)

NBacha San - Profil | Pá 5.3.2021 14:53:57

FockeWulf >> Už jsem si to přehrál a řekl bych, že právě hrajimu se to bude poslouchat velmi dobře:-D

Nsindeji3 - Profil | Pá 5.3.2021 14:48:19

budou slzičky?

NFockeWulf - Profil | Pá 5.3.2021 14:40:07

kakr >> Poslechni si odkaz níže, taky z veřejných zdrojů. pak aktivuj toho hrajiho, může nám tu konečně říct, kdo to udělal, on to přece ví......

NFockeWulf - Profil | Pá 5.3.2021 14:39:02

Pánové, k pláči. Tohle se hrajimu a jeho nohsledům z ANO bude poslouchat těžce.
https://video.aktualne.cz/dvtv/kauza-becva-rekli-mi-ze-neni-treba-najit-vinika-chybi-klicov/r~89cc7f647da611ebb234ac1f6b220ee8/

Nkakr - Profil | Pá 5.3.2021 14:32:14

já 2 >>
Pokud je mi známo, tak provedený výzkum bentosu po otravě prokázal, že nedošlo k totálnímu úhynu. Ryby ,které se vysazují (budou) jsou ve velikosti ročka a bude pěkných pár let než dorostou do trofejních velikostí (ostroretka, parma).

NBacha San - Profil | Pá 5.3.2021 14:31:55

já 2 >> Bentos tam prý zůstal.

Njá 2 - Profil | Pá 5.3.2021 14:25:48

computerfish >> Jedna věc je znát viníka a druhá je mít připravené podklady pro zahájení dalších kroků k úspěšnému potrestání...
Ale pokud připravuje materiály, měl by držet ústa

Njá 2 - Profil | Pá 5.3.2021 14:24:26

kakr >> Sice mě jako rybáři možná ukamenujete, ale ty ryby mě v podstatě trápí nejméně... Je to jen špička ledovce i když nejlépe viditelná, řeka sama se dobře zregeneruje, kór Bečva, ale co budou ty ryby žrát? Jak dopadly ostatní organismy v úseku? Přežil vodní hmyz a larvy, potažmo rostliny? Když teď na "mrtvý úsek" vysypeme kamión ryb, nesjedou někam dolu, kde je alespoň nějaká potrava? A nevyžere to větší množství ryb to co zbylo? Nemělo se se zarybňováním počkat alespoň 2 až tři roky?
Fakt nevím, jen laická úvaha
Nejvíc mě na tom rozčiluje celá politika komunikace k veřejnosti... Nebudu od stolu z Jižních Čech hledat viníky, nejsem k tomu kompetentní a ani nemám dost informací... ale to, že se děje něco co se dít opravdu nemá, je jasné i tady. Je to velmi nebezpečný precedent! Ale jinak je líp

Ncomputerfish - Profil | Pá 5.3.2021 14:20:25

To je ale zvlášní vyjádření tohoto znalce. Pan Klicpera vyníka už zná. Ale zná ho jen on, přičemž odevzdání posudku stále oddaluje. Jako kdyby očekával, až viník dostane strach a dorazí s pokorou a plnou aktovkou. Někteří znalci, to je zvlášní svět stejně jako někteří soudci.