Lov nonstop na ÚN Hněvkovice (421 073) a ÚN Lipno (421 200)
Diskuse k bleskovce Lov nonstop na ÚN Hněvkovice (421 073) a ÚN Lipno (421 200)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
24x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NVENTO - Profil | Po 2.1.2017 14:19:37
Moc díky, asi jsem se díval blbě, sypu si popel na hlavu.
NFRANK71 - Profil | Po 2.1.2017 13:22:22
Doplnění textu: 421200 – Vltava 30 – 32 ÚN Lipno – na revíru je povolen nonstop rybolov v období od 16. 6. do 31. 8. 2017. Uživatel revíru vyhlašuje tato pravidla:
osoba provádějící lov ryb je povinna v době od 00:00 hod do 04:00 hodin osvětlit místo lovu bílým neoslňujícím světlem. Zakládání otevřených ohňů se pro tyto účely zakazuje.
osoba provádějící lov ryb je v případě pokračování lovu ryb po 24. hodině povinna zapsat nesmazatelným způsobem do oddílu II. povolenky k lovu (Evidence docházky a úlovku) nový datum a číslo rybářského revíru. Pokud si osoba provádějící lov nepřisvojila v předchozí den žádnou ulovenou rybu, je povinna prázdnou řádku k tomuto dni proškrtnout.
osoba provádějící lov ryb od 00:00 hod do 04:00 hodin smí lovit pouze ze břehu, je zakázán lov z lodí a z ostrovů,
lov ryb povolen v úseku od silničního mostu v Nové Peci po přívoz v Horní Plané po obou březích,
lov ryb povolen na celém Malém Lipně (zátoka oddělená silnicí Černá v Pošumaví – Hůrka),
lov ryb povolen v úseku od přívozu v Horní Plané po hráz ÚN Lipno pouze z levého (východního) břehu. Místní povolenky se na tento revír nevydávají.
NVENTO - Profil | Po 2.1.2017 11:59:40
Neví někdo jak je to ?
Na netu jsem o tom nic nenašel.
Nrybomil - Profil | St 6.7.2016 16:04:29
NRudolfikus - Profil | St 6.7.2016 15:39:39
NPeSteh - Profil | St 8.6.2016 10:54:45
A jak to tam vypadá dneska? Nějaký boháči si vymysleli že se tam rozmydlí celá louka nad tím místem a začínaji se tam stavět penziony, pokácely se tam stromy kolem vody. To samozřejmě nikomu nevadí, ale stan je velkej průšvih. Nic proti stráži, kontroly být musí ale tohle na mě bylo příliš. Od tý doby tam nechytám, stejně tam začali jezdit rusáci v bavorákách co zmasí absolutně vše co chytí a dělaji si na břehu ohně. Stráž je sice údajně několikrát odtud vyhnala ale oni si koupí novou povolenku a za chvíli jsou tam zase.
NRytíř - Profil | St 8.6.2016 10:28:15
Ntommaly - Profil | St 8.6.2016 10:25:50
Ntommaly - Profil | St 8.6.2016 10:23:55
NRytíř - Profil | St 8.6.2016 10:21:14
Náš lid není na lovy nonstop připraven.Kvůli čemu myslíš,že tohle je?Zasakovaný ryby,omlácený,přidušený,pomalu bez ploutví a karnevaly + chlív na břehu.Nájezdy na tyhle vody kde je povolen lov nonstop,nasr..všude kam se podíváš,místa zválený,že to kolikrát ani divočáci takle neudělaj.Všechno si udělaj lidi.A naši rybáři(neřikam že všichni ale drtivá většina) se u vody neumí chovat.Málo lidí jsem u vody viděl při nostopu kteří si po sobě uklidí a odvezou odpad v pytli.Zvláš když pak přijedeš po takových "rybářích" a všude kam se podíváš se válí hlavičky od 40cm kapříků,vnitřnosti jako když se seješ na poli doplněné šupinami a nechybí jako třešniška tomu všemu milion much a smrad který se táhne na dálku,tak je pak fajn u vody.
Nkakr - Profil | St 8.6.2016 10:15:15
Tři poznámečky.
LOV je synonymum obživy, nějak mi to nekoresponduje s hojně propagovaným chyťapusťáctvím či K70
Zákon a prováděcí vyhláška jsou z roku 2004. Fakt ještě byla tehdy totalita?
Kdo a jakým způsobem bohatne na zákonných dobách lovu?
Ntommaly - Profil | St 8.6.2016 10:05:58
Ndouša 23 - Profil | St 8.6.2016 9:56:17
Nvenybit - Profil | Út 7.6.2016 23:57:11
V této zemi a nejen zde je strašný bordel a příšerně nastavená pravidla, protože jako všude na světě je zde spousta hloupých lidí ,slepě tleskajících každé blbosti ,které nerozumí. Píšou se zde nesmyslné zákony, jako např .CHKO . Jedna z největších blbostí jakou kdy kdo vymyslel. Policajti objíždějící CHKO a rozdávající 2k pokuty za nocování v CHKO 100metrů od chemičky zamořující celé okolí .Ale ta nikomu nevadí ,ta totiž patří bohatým a na ty si nikdo netroufne, to pouze obyčejné lidi si troufají buzerovat omezovat trestat a "řídit". To je jen příklad,takových paradoxů jsou tisíce . Reálně nemá CHKO vůbec žádný význam, neexistuje jediná studie, která by potvrdila ekologický přínos CHKO, lidé v něm žijící si na zahradě udělají táborák a opečou buřty ,ale když přijede někdo cizí a udělá to samé 10m od jeho plotu na veřejném prostranství ,dostane pokutu jak kráva. Má to logický smysl? Odpověd nemá , jde pouze o diskriminaci určitých né vždy moc dobře specifikovatelných skupin lidí. A tak je to se vším. Jen mne udivuje kolik se vždy najde hlupáků ,kteří tleskají a podporují nesmysl , který si někdo bohatý učelově vydupe už po tisíce let to tak funguje . No ale to už odbočuju, takže za mne ano, zrušit omezení doby lovu po celý rok a všude. Pokud si někdo myslí , že vytažení prutů na 4h rybám nějak pomáhá ,že to nějak odrazuje masaře, že to působí proti pytlákům atd. Tak to nemá v hlavě v pořádku . Protože neexistuje jediná studie , která by to potvrzovala ani nemůže protože už z podstaty věci je to nesmysl. Dnes v 21 století se propastně rozchází inteligence lidí , zatímco jedna skupina zreguluje řeku , její břeh doslova vybetonuje a nakonec tam vyhlásí CHKO ve snaze zachránit ten titěrný zbytek přírody . Tak druhá skupina jen s užasem kouká na tu lidskou hloupost ,nesmyslné nelogické kroky a kroutí hlavou.
Jen v této diskuzi nestačím zírat, kolik lidí tu napsalo komentář , ve smyslu. "Tak to je konec Lipna " Já se ptám a to jako proč? To jako za ty 4h deně lovu navíc , rybáři vychytají všechny ryby? To je někdo opravdu tak málo inteligentní , že ho něco takového napadne? Aniž by pro to měl jedinej důkaz či alespon logické opodstatnění? No hlavně ,že jim nevadí ta asfaltová ciklostezka co si tam Holandané postavili kolem dokola celého Lipna. Stejně tak hlavně, že nevadí ciklostezka podél Labe skrze CHKO ochranářům , ovšem zavřít tam na 4h oči to je strašně špatné a je třeba to trestně stíhat. Doufám ,že se dožiju doby, kdy vláda hlupáků skončí. Všude na světě.
NFRANK71 - Profil | Út 7.6.2016 22:07:13
Nlipenak - Profil | Út 7.6.2016 21:58:23
Nlipenak - Profil | Út 7.6.2016 21:51:18
NMarten96 - Profil | Út 7.6.2016 21:40:14
Ntommaly - Profil | Út 7.6.2016 21:25:43
Ntommaly - Profil | Út 7.6.2016 21:19:00
Nlipenak - Profil | Út 7.6.2016 21:04:03
Nlipenak - Profil | Út 7.6.2016 20:57:29
Nvodar - Profil | Út 7.6.2016 20:44:56
NL.K. - Profil | Út 7.6.2016 20:38:58
Nlipenak - Profil | Út 7.6.2016 20:31:09
NL.K. - Profil | Út 7.6.2016 20:22:12
Njá 2 - Profil | Út 7.6.2016 20:21:23
NL.K. - Profil | Út 7.6.2016 20:18:56
Nlipenak - Profil | Út 7.6.2016 20:16:44
NL.K. - Profil | Út 7.6.2016 20:14:16
NL.K. - Profil | Út 7.6.2016 20:10:22
Njá 2 - Profil | Út 7.6.2016 20:08:05
NL.K. - Profil | Út 7.6.2016 20:02:18
Njá 2 - Profil | Út 7.6.2016 19:59:58
NL.K. - Profil | Út 7.6.2016 19:45:00
Njá 2 - Profil | Út 7.6.2016 19:34:45
NL.K. - Profil | Út 7.6.2016 19:25:06
NL.K. - Profil | Út 7.6.2016 19:23:40
Njá 2 - Profil | Út 7.6.2016 18:53:47
Nkokotron - Profil | Út 7.6.2016 17:30:27
http://www.crscb.cz/cz/aktuality
Nkritik - Profil | Čt 31.12.2015 10:17:34
NŠimiBechyně - Profil | Čt 31.12.2015 9:33:19
Nkokotron - Profil | Pá 17.7.2015 19:29:24
NVENTO - Profil | Čt 16.7.2015 22:09:30
Nlipenak - Profil | Ne 17.8.2014 9:51:30
NpanTau - Profil | So 16.8.2014 20:16:41
Nchujar - Profil | So 16.8.2014 19:11:49
Nlipenak - Profil | So 16.8.2014 16:12:19
Nchujar - Profil | So 16.8.2014 15:55:55
Nlipenak - Profil | Pá 15.8.2014 20:27:15
Nchujar - Profil | Pá 15.8.2014 19:57:48
PS ... já tě neobviňuji z tohohle bordelu ;) ...
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NJihočeská bašta nejen pro jihočechy29521
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NČína - objednali ste uz nieco?15722
NHi-Tech sonary forum4371
NORLÍK - volná diskuse240486
NUdírny a uzení51140
NRybář i myslivec8266
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NRybářský retro bazar.16777
Kde to žije - všechna témata
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












