MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Můj první rybářský den

Diskuse k mini článku Můj první rybářský den

Autor diskuse: Alaniska ®8.7.2013

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N čajda-fifi - ® St 10.7.2013 23:08:43
Alaniska >> jj ja jsem všude kotě .-)
N Alaniska - ® St 10.7.2013 20:33:56
čajda-fifi >> Ahojky dík :-) Nevěděla jsem, že jsi tu :-)
N Alaniska - ® St 10.7.2013 20:32:54
Jsem ráda, že se vám všem článek líbí. Díky za pochvaly :-)
N čajda-fifi - ® St 10.7.2013 17:55:07
asi jen super ....mám malej stan :-)
N Kača. - ® St 10.7.2013 15:08:43
Pic, paráda, dobrý, tak ať vám rybulky dělají jen samou radost. :o)))
N Woohooo - ® St 10.7.2013 8:57:21
Alaniska >> :D
N Alaniska - ® Út 9.7.2013 20:35:37
Woohooo >> Jirka má třecí vyrážku 365 dní v roce :-D :-D
N Alaniska - ® Út 9.7.2013 20:28:19
Tak pokud vím, tak si Jirka nijak nestěžuje, že mě naučil chytat ryby. Vím, že mu pár lidí řeklo, že je blázen, že mě to naučil. Že už nebude mít klid u vody a tak. Pokud Jirka chce, tak jde k vodě sám. Nevidím v tom problém. Já když chci, tak si taky sama zajdu k vodě, i když jen velmi málo. V dnešní době se necítím bezpečně sama u rybníka. Jsem velmi ráda, že mě to naučil a že máme společného koníčka. Každý pak máme svoje aktivity, na které se navzájem nebereme. Takhle je to naprosto ideální stav a nám to takhle vyhovuje. Rybařina je prostě nádherná.
N reload - ® Út 9.7.2013 20:11:38
Jarda Š. >>
To by bylo super. Většinou chodím sám a jsem rád, když si odpočnu a nemusím s nikým mluvit a nic řešit, ale občas bych přivítal, kdyby šla se mnou a mohla si legálně zachytat. Mít nějaký společný zážitky od vody s partnerkou, to zase dost obohatí vztah...
N kolib - ® Út 9.7.2013 15:33:23
Krásný článek, krasné fotky, krásná žena super :-)
N Jarda Š. - ® Út 9.7.2013 11:18:05
Alaniska >> Není se co divit, že tě rybaření chytlo, když máš přítele, který je vynikající rybářský odborník. Můžu ti jen přát, ať ti láska k Jirkovi i k rybám vydrží.
N Jarda Š. - ® Út 9.7.2013 10:38:01
fotojakes >> Co vím, tak to mají zavedené ve Finsku, že za příplatek dostaneš povolenku, na kterou s tebou můžou chytat, každý na jeden prut, rodinní příslušníci.
N Chosé 2 - ® Út 9.7.2013 9:53:32
MAXXSKATER >> Jeden trochu ťukne hřebíček na hlavičku a Maxík se nám rozepíše, jak Komenský :-) Máte to zřejmě předurčeno v rodných genech, také mě mí dva dědové rybáři brali sebou na lov ryb. V té době se chytalo i na bič a to byla má parketa.Ten bič byl zrušen ještě před sloučením do celosvazového hospodaření pravděpodobně z důvodů častého skluzu do vody při záběru větší rybky. Mé dvě děti, holka a kluk chytaly často pod mým dozorem na mojí povolenku než povyrostly a měly svoje vlastní :-))
Máš to dobře naplánováno a vymyšleno, tak ti to snad vyjde:-)) Horší už je potom ta puberta.
N Martík - ® Út 9.7.2013 9:31:43
Nádhera!
N MAXXSKATER - ® Út 9.7.2013 9:29:45
Chosé 2 >> Tak to víš, že ho nechám chytat na svůj jeden prut nebo i na oba, až to jen trochu půjde. Ono to budu dělat vlastně i pro sebe, abych měl dalšího parťáka na ryby a hlavně aby byl prostě v přírodě a neseděl celý den u PC nebo TV jako hodně dnešních dětí. Už jsme spolu párkrát chytali a zatím ho to hodně baví, z každé ryby je nadšenej. :-) Upřímně už se na to moc těším. Pamatuji si to ze svých dětských let, když jsem takhle chodil s tátou a dědou, těšil jsem se na to každý den jako blázen, až mi jeden z nich nechá vytáhnout cejna nebo plotici, postupem času i kapříka. V tu dobu už bylo jasný, jak to se mnou dopadne a že budu chytat. :-) K něčemu takovému ho chci přivést, tak snad to se povede. Už to mám tak trochu naplánováno, že nejdříve budeme chodit hlavně tam, kde je hodně ryb a nezávisle na tom, že tam třeba není tolik kaprů, ke kterým dneska většina tíhne. Bude mi stačit, aby to prostě co nejvíce bralo, aby se synek nenudil a na těch karáscích, ploticích a cejnech to bude ta nejlepší průprava. Začnu s klasickou plavanou a položenou tak, jak jsme začínali my. Nebudu mu tam hnedka cpát boilies, mimoháčkové systémy atd, jak to dneska mnozí rovnou dělají, čímž přeskočí tyhle krásné začátky rybařiny podle mého, které jsou jako úvod do té rybařiny podle mého nejlepší.

U těch ženských máš pravdu, já to i několikrát zkoušel, ať chytá s námi, ale už nechce a ve finále mi to ani tak nevadí, když jede se mnou, tak se někde stranou koupe a já mám na to aspoň svůj klídek. Je asi pravda, že klasická kaprařina je nudou pro spousta chlapů, natož pak pro ženský. :-)
N Chosé 2 - ® Út 9.7.2013 9:19:34
MAXXSKATER >> Pokud to táta nebo partner budoucího adepta rybařiny myslí upřímně, rád se nesobecky rozdělí o své dva pruty :-)
Samozřejmě měl by zvolit takový způsob lovu, kde by u chytání nebyla nuda. Příklad s lovem plotic vidíme zde. Proč ženy pokukují po přívlači? Řada z nich je naprogramována k neustálé celodenní činnosti v nynější emancipované době a například taková kaprařina, kdy už pletení svetrů na zimu vyšlo z módy asi žádnou babu, která je krev a mlíko moc nezaujme.
N rozbora - ® Út 9.7.2013 7:54:45


Krásne vyznanie lásky ! (k rybárčeniu).

Ďakujem, potešilo moju dušu...
N MAXXSKATER - ® Út 9.7.2013 7:13:23
reload >> Tak rybařina byla vždycky spíš chlapskou záležitostí a platí to i dnes. Já to beru tak, že si žena odpočine ode mne a já od ní na rybách. Čas od času jí beru sebou taky, dříve chytala ryby se svým dědou, ale pak toho nechala, protože jí nebavilo s dědou vstávat. Spíš budu jezdit se synkem (3 roky mu budou) a mamču necháme doma uklízet a vařit. :-) Tvůj návrh vypadá hezky, ale to by v našich končinách vedlo zase jen k dalšímu ojebávání.
N fotojakes - ® Po 8.7.2013 23:03:46
reload >> zajímavý nápad:-)
N reload - ® Po 8.7.2013 22:58:05
Máme to doma trochu podobně. Moji nebaví sedět u vody, ale kdyby si občas mohla chytat třeba na plavačku kolem břehu, tak by ji to určitě chytlo. Hlavně po vláčení pošilhává. V jednom zápise z jednání předsednictva ČRS je napsané, že mezi členy svazu je jen cca 5 % žen a že se budou zabývat co s tím. Kéž by je třeba napadlo, že z povolených 2 prutů na jeden může v těsné blízkosti chytat děcko do 10 let věku (nebo kolik) nebo osoba ženského pohlaví bez omezení věku. To by bylo hned víc ženských u vody a brzo by si udělaly aj papíry, jak by je to chytlo...
N MAXXSKATER - ® Po 8.7.2013 21:44:50
fotojakes >> Tak nám je někam nahraj nebo můžu poslat soukromý e-mail v případě potřeby. :-))
N Woohooo - ® Po 8.7.2013 21:35:03
fotojakes >> :D

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všechny ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDelphin Lehátko Rebel - Super Novinka

Za 1.309
Postel plná překvapení! To je určitě slogan, který nejlépe vystihuje tuto postel. Když dáte prvotní předsudky bokem, zjistíte, že většina rybářů na rybách nic víc ke komfortnímu spánku nepotřebuje.

akce, rybareniAKCE | Savage Gear Woblery Prey (SLEVA 50 %)

Za 179
Využijte skvělé akce na woblery z řady Prey od značky Savage Gear, Různé modely a různé barevné kombinace se slevami 50 % pouze do vyprodání zásob.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FISHING STAR &#8211; rybářské centrum FISHING STAR – rybářské centrum

Internetový prodej rybářských potřeb FISHING STAR. S námi si splňte své rybářské sny.