Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Pítr - Profil | Čt 11.7.2013 20:51:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

taky ptactvo .... ohniváci

    Anýzový dědek - Profil | Čt 11.7.2013 11:28:39

    ...)))

      Pítr - Profil | St 10.7.2013 22:00:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      MÁKY .....

        Anýzový dědek - Profil | St 10.7.2013 21:41:55

        Pokus o focení hub s bleskem proti lesklému předmětu

          Anýzový dědek - Profil | St 10.7.2013 21:38:57

          Jeseni taky blbli..))

            Anýzový dědek - Profil | St 10.7.2013 21:37:11

            Kachnám bylo nejlíp...))

              Pěn_a - Profil | St 10.7.2013 21:32:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ......... a bylo tam navečer moc pěkně

                Pěn_a - Profil | St 10.7.2013 21:31:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tady jsem si trochu zavláčel............

                  Pěn_a - Profil | St 10.7.2013 21:06:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak takhlemě ty mrchy provokovaly, když jsem si vzal jenom prut na vláčení. Ale zítra na ně vletím :-) Ty největší měly půl metru.
                  http://www.youtube.com/watch?v=P8yZbgqNBDQ&feature=​youtu.be

                    neprduch - Profil | St 10.7.2013 20:48:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Při dnešní procházce Vimperkem (musel jsem manželku vzít na výlet-nemůžu být furt na rybách) jsem narazil na sběratele kuriozit.

                      Anýzový dědek - Profil | St 10.7.2013 19:40:17

                      malé kotě....)))

                        Anýzový dědek - Profil | St 10.7.2013 19:38:14

                        Kosatec..)))

                          Anýzový dědek - Profil | St 10.7.2013 19:31:10

                          tady je..))

                            Kreja - Profil | St 10.7.2013 19:21:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            koukám že se mi nějak zaletělo

                              Kreja - Profil | St 10.7.2013 19:20:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              hele to je moje šídlo

                                čestik57 - Profil | St 10.7.2013 17:47:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Lekníny na jezírku.

                                  flekos - Profil | St 10.7.2013 16:19:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  .........

                                    flekos - Profil | St 10.7.2013 16:18:20

                                    Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                                    ...........

                                      flekos - Profil | St 10.7.2013 16:12:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ........

                                        flekos - Profil | St 10.7.2013 16:08:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        .....

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj