Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.9.2012 18:25:13

kut >> moc hezké, ale seje mi to...))

    NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.9.2012 18:23:28

    airfish >> tak v Jižních čechách pršelo podstatně víc než tady na západě a navíc to tu přešlo párkrát mrazem, takže je to spíš sporadické.

      NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.9.2012 18:20:10

      airfish >> tady ted v sobotu bylo historické show na železnici, ale fotit se kvůli davům lidí nedalo.
      Tamto jsou jen miniatury.

        Nkut - Profil | Ne 30.9.2012 18:17:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Teď jsme se s rodinou vrátily z lesa.Za necelou hodinku plný koš.To z nás nikdo nečekal,braly jsme to spíš jako procházku.

          Nairfish - Profil | Ne 30.9.2012 18:15:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Anýzový dědek >> U nás to přestává, jediný kdo nosí je Kalužmistr:))

            NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.9.2012 18:08:02

            jeden pokus o HDR....))

              Nairfish - Profil | Ne 30.9.2012 18:06:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Anýzový dědek >> U nás jezdí podobná:)

                NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.9.2012 18:06:29

                Frimi >> Michal81 - 30.9.2012 14:08:08 >> s těmi houbami už mi sejete, tady rostou jen muchomůrky a sucho jak na Sahaře

                  NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.9.2012 18:03:17

                  kut >> Ten miniaturpark se nachází v Mariánských Lázních na Krakonoši- Je to Miiaturpark Boheminium.

                    NMichal81 - Profil | Ne 30.9.2012 14:08:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Troška hub :-))

                      Nstrom - Profil | Ne 30.9.2012 14:05:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      čekání na candáta . . .

                        NMichal81 - Profil | Ne 30.9.2012 13:30:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        nejhezčí fotky jsou stejnak v zimě s dětmi :-))

                          NNICKLOTERS - Profil | Ne 30.9.2012 13:18:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ahoj...za posledních patnáct let co pracuju jako opravdový fotograf amater jsem nadělal spousty fotek.Některé se povedly jiné méně ale fotit je pořád co...........Pohled na přehradu před bouří.

                            Nkut - Profil | Ne 30.9.2012 11:55:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Když jsem to fotil,nevšiml jsem si těch mraků.To až doma a připadají mi jak malovaný.Mám dotaz - kde se nachází ten Miniaturpark.Je to moc pěkné.

                              NErva - Profil | Ne 30.9.2012 10:58:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Anýzový dědek - Pěkný suchár :-)

                                NErva - Profil | Ne 30.9.2012 9:55:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Anýzový dědek - A konečně něco co plave - cejn na 20mm peletu :-))

                                  NErva - Profil | Ne 30.9.2012 9:53:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Anýzový dědek - Něco z louky :-))

                                    NErva - Profil | Ne 30.9.2012 9:52:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Anýzový dědek - Něco z dvoudeního lovu :-))

                                      NAnýzový dědek - Profil | So 29.9.2012 18:45:13

                                      Jedna rychlovka- nebezpečný pták...))

                                        NAnýzový dědek - Profil | So 29.9.2012 14:50:33

                                        pohled na krajinu

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj