Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | St 19.9.2012 15:27:04

airfish >> Tak já nevím, ale mě nikdy hub není dost- já je cpu skoro do všeho..)))

    Nairfish - Profil | St 19.9.2012 15:25:09

    Anýzový dědek >> Dá, ale doma je od babičky přehoubováno:)

      NAnýzový dědek - Profil | St 19.9.2012 15:14:46

      pohled na jednu značku s odstupem let

        NAnýzový dědek - Profil | St 19.9.2012 14:17:46

        airfish >> to se dá spojit dohromady...)))

          Nairfish - Profil | St 19.9.2012 9:24:28

          Anýzový dědek >> :)))

          A to jsem je tam nechal:) Jeli jsme jen na cyklovýlet a ne na houby:)

            NAnýzový dědek - Profil | Út 18.9.2012 20:43:44

            airfish >> Nemám tě rád chlape.....-:))))))

              NAnýzový dědek - Profil | Út 18.9.2012 19:25:37

              mladej candat >> lidi jsou blbí..))

                Nairfish - Profil | Út 18.9.2012 19:23:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Párek kolodějů hned u cesty:) Za břízou jich také několik bylo.

                  Nmladej candat - Profil | Út 18.9.2012 19:06:01

                  Anýzový dědek >> A to jsem paběrkoval.Bo všude po lese uřezaný nohy jak tenisáky,
                  Taky podle toho jsem našel ty nej fleky.
                  Lidi jsou magoři.....když najdu pěknou houbu tak odřízlou nohu zamáčknu zpátky do dolíku po houbě a nikdo nepozná,že tam někde může být další....":O)

                    NAnýzový dědek - Profil | Út 18.9.2012 16:13:02

                    mladej candat >> No totóoo je provokacéééé, tady neroste ani prašivka.

                      Nmladej candat - Profil | Út 18.9.2012 15:56:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ...

                        Nmladej candat - Profil | Út 18.9.2012 15:54:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ...

                          Nmladej candat - Profil | Út 18.9.2012 15:52:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ....

                            Nmladej candat - Profil | Út 18.9.2012 15:52:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ahoj
                            Včerejší lov hříbků se vydařil....":O)

                              NAnýzový dědek - Profil | Út 18.9.2012 13:31:47

                              Berserkr >> Potěšil jsi hezky kvetoucím břehem...))))

                                NBerserkr - Profil | Út 18.9.2012 13:29:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                morava

                                  NAnýzový dědek - Profil | Út 18.9.2012 11:28:58

                                  bobrman >> a hlavně sobě samým...)))

                                    NAnýzový dědek - Profil | Út 18.9.2012 11:17:53

                                    bobrman >> Tak pozor na myslivce, abys nebyl sestřelen místo kachny....)))

                                      NAnýzový dědek - Profil | Út 18.9.2012 8:37:19

                                      hezké mlhavě slunečné ránko všem

                                        NAnýzový dědek - Profil | Po 17.9.2012 22:01:52

                                        dobrou všem...))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj