Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Nvahaj - Profil | Ne 16.9.2012 15:21:55

noční ryba >> Ahoj Evi:-))) Z tebe je jeskyňářka???

    Nnoční ryba - Profil | Ne 16.9.2012 15:16:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    vahaj >> u nás něco jinačího než ryby..)))

      NMichal81 - Profil | Ne 16.9.2012 12:49:50

      Díky vám všem, hned je u monitoru veseleji :-))))

        Nvahaj - Profil | Ne 16.9.2012 12:07:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Frimi >> Michal81 - 15.9.2012 12:55:10 >>

          NAnýzový dědek - Profil | Ne 16.9.2012 11:07:55

          Erva >> aspoň budeš mít materiál na zkoušení- tohle chce čas a zkoušet.

            NErva - Profil | Ne 16.9.2012 11:04:25

            Anýzový dědek - Tak já jsem nikdy na fotografování nějak nebyl,ale ted foták beru snad fšude a fotím co mě zaujme ,ale tak si říkám že při dlouhých zimních večerech se podívám jak se vůbec dají fotky upravovat a co fšechno s nima jde dělat ,prostě budu se učit :-))

              Nkut - Profil | Ne 16.9.2012 11:03:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              takový záběr se nepovede každé ráno.Bez úpravy a vybráno ze tří záběrů.

                NAnýzový dědek - Profil | Ne 16.9.2012 11:01:53

                Erva >> tak pokud jsou to kvalitní fotky jako ve tvém případě, tak není co upravovat- max. oříznout a upravit rozměry.

                  NErva - Profil | Ne 16.9.2012 10:59:56

                  Anýzový dědek - Ahoj ,díky ,jen pro upřesnění fotky jsou bez jakýhkoliv úprav a to všechny ,zatím jsem těm úpravám nepřišel nějak na chut :-))

                    NAnýzový dědek - Profil | Ne 16.9.2012 10:53:37

                    Erva >> pěkné moc...))

                      NErva - Profil | Ne 16.9.2012 10:36:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Anýzový dědek - A pak začalo svítit sluníčko ....

                        NErva - Profil | Ne 16.9.2012 10:35:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Anýzový dědek - Tak zase něco od vody ,slepé rameno řeky Moravy :-))

                          NAnýzový dědek - Profil | So 15.9.2012 22:27:53

                          domácí miláček ...))

                            NAnýzový dědek - Profil | So 15.9.2012 22:24:09

                            něco z ciziny - minigolf na Floridě..))

                              NAnýzový dědek - Profil | So 15.9.2012 21:40:16

                              Hrdobec >> takové bývají nejhezčí..))

                                NHrdobec - Profil | So 15.9.2012 21:38:58

                                Anýzový dědek >> To mě taky,vznikla jen tak z nudy,když ryby nebrali:-)

                                  NAnýzový dědek - Profil | So 15.9.2012 21:33:48

                                  Hrdobec >> tahle se mi opravdu líbí...))

                                    NHrdobec - Profil | So 15.9.2012 21:32:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    :-)))

                                      NAnýzový dědek - Profil | So 15.9.2012 21:26:26

                                      noční ryba >> tak aspoň pohled na vodu..))

                                        NHrdobec - Profil | So 15.9.2012 21:25:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ...

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj