Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Honza Veber - Profil | Čt 31.1.2019 17:49:36

Erva >> Dej tam těm káňatům nějakou malou odsedací větev, to budou teprve snímky :-)

    Erva - Profil | Čt 31.1.2019 17:47:40

    Honza Veber - Jj., paráda :-)

      Honza Veber - Profil | Čt 31.1.2019 17:46:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Erva >> Já jsem to také několikrát zkoušel , z krytu jdou dělat úžasný věci a navíc člověk hodně věcí vidí...
      Jednou jsem v dole v Deltě seděl ráno v krytu a čekal na volavky tahle husce mi přišla ukázat své potomky :-))

        Erva - Profil | Čt 31.1.2019 17:30:44

        Honza Veber - Ahoj , ano z krytu , jinak to u volně žijících dravců ani nejde a samozdřejmě na sněhu , díky :-)

          Honza Veber - Profil | Čt 31.1.2019 17:28:51

          Erva >> To je tedy z krytu? To stojí na sněhu? Paradní

            Erva - Profil | Čt 31.1.2019 16:44:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Denny - Dnešní čekání bylo taky úspěšné jen si dala na čas .... :-)

              Denny - Profil | Čt 31.1.2019 13:08:41

              marmyš >> Tady je elektrika opravdu strasne lacina.Kdyz Jitka pekla na Vanoce,v podstate svitime cely den,jde spousta nejruznejsich spotrebicu tak kdyz zaplatime opravdu hodne,tak 45 dolcu za mesic.A je zde jeste jedna vyhoda,zde nejsou zadne zalohy,kazdy mesic je vyuctovani,takze nepripada v uvahu,aby jsi byl pak prekvapeny z nejake vysoke castky za nedoplatek.Pak se clovek nemuze divit,ze jsou zde lesy plne popadaneho dreva.Kdo by se s tim delal,pokud nebydlis primo v lese nebo nemas nejaky krb pro paradu.Stejna tak drevene pelety,naprosto smesne castky,ale netusim,kolik stoji uhli.Tady s nim,krome elektraren nikdo netopi a v horach Kentucky,kde jsou doly,jsem se mistnich,kteri s nim asi topi nezeptal.Ja opravdu tady nikdy nevidel nikoho skladat uhli :-)

                marmyš - Profil | Čt 31.1.2019 13:01:19

                Denny >> To si žiješ skoro jako v komunismu:-) Já ve svém domku dám za topení+elektrika+ voda tři měsíční důchody a to topím ořechem hnědým druhá jakost. :-((

                  Denny - Profil | Čt 31.1.2019 12:26:50

                  marmyš >> Jasne,je to logicke.My treba mame el. topeni zadarmo,nebo presneji je soucasti najmu,takze je me uplne jedno,jestli topim i v cervenci,stejne tak to mame s plynem a vodou,takze tyhle veci vubec resit nastesti nemusim.

                    marmyš - Profil | Čt 31.1.2019 12:11:00

                    Denny >> Taky bych topil tím,co je nejpohodlnější,ale není špatné myslet i na případné poruchy. Pokud je i plyn,tak to je dobrá rezerva.

                      Denny - Profil | Čt 31.1.2019 11:41:52

                      marmyš >> Baraku je tady vetsina na elektriku,aspon myslim,ale samoty obvykle jeste maji jednak plyn a I nejaka ta kamna nebo krby.Ta elketrika je jednak nepohodlnejsi a hlavne nejlacinejsi,to je duvod,proc to vsichni maji.

                        Denny - Profil | Čt 31.1.2019 11:39:36

                        Honza Veber >> Potreboval bych,aby sla teplota aspon tak na -15,to je idealni na orly u reky.I proudna reka drzi led a jsou jen oka,kde lovi.Neni snadne se tam dostat,ale kdyz ma clovek stesti a vyjde pocasi,je to neco uzasneho.Casto jsem jen pozoroval a zapominal fotit :-) Primo tady u nas je obvykle videt jeden az dva pary a nasel jsem I nove hnizdo. Loni sme objevili lokalitu,vzdalenou asi hodinu,kde bylo soustredeno opravdu velke mnozstvi techto dravcu.Jeden den jsem jich tam napocital pres 70,ale jak jsem napsal,dostat se k nim na dobrou vzdalenost je tam velmi obtizne,jednak jsou velmi opatrni a co je horsi,samotna lokalita,udoli se strmymi svahy,ktere jsou porostle hustymi keri,ktere maji trny jako nas akat.Loni jsem si vyzkousel se na jedno misto tohle barierou dostat a je to utrpeni.Letos jsem byl na tom miste 2x a vzdy zklamany,reka otevrena a videl jsem jen par jednotlivych ptaku,ale to bylo v dobe,kdy jeste poradne nemrzlo,tak snad se dockam :-) Co me trapi je v soucasne dobe cas.

                          marmyš - Profil | Čt 31.1.2019 11:37:37

                          Denny >> Pokud má někdo domek,tak v takové oblasti krb na polena není k zahození. Spoléhat jen na elektřinu může být ošidné.

                            Denny - Profil | Čt 31.1.2019 11:18:51

                            marmyš >> No jo no,trosku vic mrzne.Nebyt toho ledoveho vetru,tak pohoda,ten tu teplotu srazi opravdu hodne dolu.Ted je tady ctvrt na pet rano a v zavetri -30. Byl jsem na nocni a auto,ktere bylo na parkovisti,kde to funi, odmitlo nastartovat na dalku,coz se me jeste nestalo,ale krome toho,ze je mensi provoz a lidi moc nevychazeji je vsechno v normalu.Troska opatrnosti a kvalitni obleceni,to je vse,co clovek potrebuje.Opravdovy problem by mohl nastat,kdyby vypadla elektrika.Vetsina lidi ma el.topeni a v tech mrazech sebe lepe odizolovany barak by vystydnul velice rychle.My mame tu vyhodu,ze muzeme pouzit plynovy krb,ktery neni zavisly na elektrice a kdyby opravdu I tohle selhalo,asi jedno z reseni by bylo se presunout do auta :-)

                              marmyš - Profil | St 30.1.2019 19:11:59

                              Denny >> Právě byla v tv reportáž o zimě v té vaší oblasti. Mrazy až mínus 50,tak se hlídej.

                                Honza Veber - Profil | St 30.1.2019 18:32:04

                                Casio >> Ahoj Casio, já jsem z FB někdy v květnu odešel, zjistil jsem, že je to jednak šílený žrout času, druhak než se tam člověk dostal k nějakému solidnímu příspěvku, musel přebrat spoustu věcí úplně mimo mísu a když už se nedej bůh pustil do diskuse, to bylo skoro vždy peklo a tak jsem se rozhodl raději odejít. Te%d mám čas na svoje (naše ) věci s partnerkou, čas třeba mrknout i na mrk :-), a tak..o fotku každý den jsem se s partnerkou pokoušeli, ale nevydrželi jsme :-((, třeba se k tomu ještě někdy vrátíme :-)

                                  Honza Veber - Profil | St 30.1.2019 18:27:30

                                  Denny >> Tak to teda držím palce a budu se těšit Denny!

                                    Casio - Profil | St 30.1.2019 17:29:02

                                    Honza Veber >> Ahoj Jendo , Ty jsi zkrátka jiná liga :-) Škoda že na FB už není výzva co den to fotografie. ...

                                      enigmarace - Profil | St 30.1.2019 17:23:45

                                      Prípadne ešte s Rollei Powerflex 350 ?

                                        enigmarace - Profil | St 30.1.2019 15:40:46

                                        A ešte jedna zimná.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj