Kvašená kukuřice (jako nástra i návnada)

Diskuse k nástraze/návnadě Kvašená kukuřice (jako nástra i návnada)

Autor diskuse: mates202 - Profil , 30.12.2011

Recept na tuto kvašenou kukuřici:

A) se mi líbí (vyzkouším ho)82%

B) nelíbí (nevyzkouším ho)4%

C) Kefírovou Kukuřici již znám a dělám12%

D) dělám jiný partikl2%

Od 12.3.2012 hlasovalo 260 čtenářů.

Nmates202 - Profil | Čt 8.3.2012 16:28:18

Šámik >>
No zrovna na Barabě to funguje = tak jak je to popsané, jediné co sem tam přidám jen sušené mléko.
A k tomu bordelu na Barabě = je to jen v lidech.

    Nmates202 - Profil | Čt 8.3.2012 16:22:36

    Hermis_s >> Ten recept je prostě postavený na kefíru, neboli na probiotické kultuře = aby se mi rozmnožili plísně,nebo divoké kvasinky jsem nezažil = je tam kvasný proces jako u alkoholu = dál to není třeba rozebírat.

      NAleš10 - Profil | Čt 8.3.2012 15:47:41

      Michal K. >> cau je nevim otevru radsi az zitra rano pujdu na reku do znojma tak dam trosku do kmeni :)

        NAleš10 - Profil | Čt 8.3.2012 15:34:52

        mates202 >> delal jsem obyc kvasenou kuku trosku cukru a obyc kvasnice a uz je to mesic mozna dyl co je to nalozeny

          NŠámik - Profil | Čt 8.3.2012 14:46:42

          mates202 >> prý je ještě dobré neupravené kravské mléko.Mám v plánu ten kefír vyzkoušet, a možná i na Barabě,i když tam pro velký tlak moc nejezdím.a o tom bordelu v létě,ani nemluvě.

            Nmates202 - Profil | Čt 8.3.2012 13:45:45

            Jjapan >>
            Ahoj,
            jsem rád, že tě recept zaujal, ten Kefír je tam prostě důležitý = je základ tohoto receptu = aby po kvašení měla kuku mléčné aroma a dále je tam pro obsah probiotické kultury = pro lepší kvašení.

            Jak je vidět, někteří to nechtějí pochopit(kvasinky to aroma nezařídí) = proto dávám dostatek kefíru a vody, abych jí mohl přidávat s kuku do krmení a to je to co ta ryby láká.

            Tak ať se daří, MŠ.

              Nmates202 - Profil | Čt 8.3.2012 13:34:46

              Aleš10 >>
              Ahoj,
              pod ti to plesniví, je něco špatně = kolik si čeho dal?

                Nmates202 - Profil | Čt 8.3.2012 13:32:52

                Hermis_s >>
                Ahoj,
                už jsem to tu psal mnohokrát, tak ještě jednou = ten kefír je základ tohoto receptu = aby po kvašení měla kuku mléčné aroma a dále je tam pro obsah probiotické kultury.

                Pokud dáš jen ty kvasinky, rozhodně ho mít nebude (to mléčné aroma) a proto je tento recept postaven na Kefíru.

                Je samozřejmě na každém, jak si recept upraví, ale já to mám na Amura, Kapra a jiné ryby vyzkoušeno takto.

                  Noskus - Profil | Čt 8.3.2012 13:28:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  mates202 >> přesně,když dáváš kvasit ovoce na pálení dáš max cukr a jak to krásně vykvasí....

                    Nmates202 - Profil | Čt 8.3.2012 13:23:41

                    Michal K. >>
                    Ahoj,
                    dávat tam další kvasinky je naprosto zbytečné = kvašení zajišťuje cukr a probiotická kultura v kefíru = a hlavně se tím mění výslední chuť a aroma = základ je tedy dostatek toho kefíru a potažmo cukru, ale nic se nemá přehánět.

                      Nmates202 - Profil | Čt 8.3.2012 13:20:13

                      Michal K. >>
                      Ahoj,
                      je to asi tak = je to nástraha, kterou ryba nezná a je tedy pro ni atraktivní, chytám na ní několik let a celý rok.

                        Nmates202 - Profil | Čt 8.3.2012 13:16:00

                        wuddy >>
                        Ahoj,
                        já tedy nevím,ale já chytám na kuku celý rok, tak pro se nakládá už teď.

                          NBobertik - Profil | Čt 8.3.2012 13:09:30

                          oskus >> ok, dík, vidím to taky tak nějak, za ten týden dej info

                            Noskus - Profil | Čt 8.3.2012 12:58:29

                            Bobertik >> ve sklepě asi 18 stupňů

                              Noskus - Profil | Čt 8.3.2012 11:15:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak naloženo,40 kg 6 kefírů víc neměli jinde se mi nechtělo lítat a litr melasy.Musí stačit...

                                NJjapan - Profil | Út 6.3.2012 20:45:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Michal K. >> Jak kdy a na jak které lokalitě. Je dobré se odlišit od ostatních. Pokud všichni loví na plechovku tak proč nezkusit něco jiného. A tu plechovku si vždy můžeš sebou vzít. Když to nepujde tak ji otevři a uvidíš!

                                A pak je to i otázka peněz. Kup si kilo kukuřice v plechovkách???? :-)))

                                A ještě jedna věc. Nikde jsem ještě neviděl v plechovce kukuřici nakládanou v kyšce?

                                  NMichal K. - Profil | Út 6.3.2012 17:01:21

                                  Chci se zeptat je vůbec znát rozdíl počtu záběrů oproti kukuřici z plechovky??

                                    Ngoter - Profil | Út 6.3.2012 16:18:25

                                    Super diskuse :) Hned jste mě donutili se nad tím zamyslet , takže bečka už je připravená ..... a kefír jeden už je vypitý :D :D takže at se vede :)

                                      NAleš10 - Profil | Po 5.3.2012 20:13:37

                                      Jjapan >> diky za odpoved asi 10kg no nevim uvidim

                                        NJjapan - Profil | Po 5.3.2012 20:11:58

                                        Aleš10 >> Kolik toho máš naloženého? Pokud to je trocha tak to vyhoď a neřeš. Čtyři malé kolečka ti nemohou ale zkazit celou dávku. Pokud ti to nějak smrdí tak ti to musi zahnívat, asi??? Zkus to promíchat a čichni pokud z toho ucítíš aroma jak alkohol tak je to v klidu. Jinak kontrolovat, dolívat vodu a plíseň co nejdřív odstranit.