Kvašená kukuřice (jako nástra i návnada)

Diskuse k nástraze/návnadě Kvašená kukuřice (jako nástra i návnada)

Autor diskuse: mates202 - Profil , 30.12.2011

Recept na tuto kvašenou kukuřici:

A) se mi líbí (vyzkouším ho)82%

B) nelíbí (nevyzkouším ho)4%

C) Kefírovou Kukuřici již znám a dělám12%

D) dělám jiný partikl2%

Od 12.3.2012 hlasovalo 260 čtenářů.

Nmates202 - Profil | St 14.3.2012 21:49:44

afjee >>
No,
až se začnu vztekat = bude to vypadat jinak = odpověď na tvůj první dotaz je o čtyři reakce níže pod ním, tak proto jsem si rýpnul , O:))))

    Nafjee - Profil | St 14.3.2012 20:25:25

    mates202 >> Nečetl jsem celou diskuzi, projíždím jen fotky, tak se hned nevztekej o))

      Nmates202 - Profil | St 14.3.2012 20:15:03

      afjee >>
      Zdar,
      někdy si tu pravdu připadám jako v jeslích = to samé pořád dokola = opakovaně jsem psal, že já to mám v kuchyni a není to vůbec cítit = nesmrdí to!.

        Nlakoc - Profil | St 14.3.2012 18:27:55

        rohlston >> Mám ji také v kuchyni jako mates a zatím v pohodě.

          Nlakoc - Profil | St 14.3.2012 18:25:38

          mates202 >> Máš ji opravdu pěknou a čistou, dofám, že mi také tak vyjde.

            Nmates202 - Profil | St 14.3.2012 17:26:37

            rohlston >>
            Ahoj,
            klidně to nech doma, já to mám v kuchyni a není to vůbec cítit(mám to zavření víkem a jen drobet/miniaturně odtržené) a v teple to bude rychleji hotové.

              Nrohlston - Profil | St 14.3.2012 12:55:15

              mates202 >> Ahoj, tak jsem to tu vše pročetl, i když to dalo zabrat :) a taky to zkusím, ten recept se mi zamlouvá. Jenom se chci zeptat. Můžu to dát buď do chatky, ale tam není 20°C ani náhodou nebo to nechat doma. Je z toho velký smrad, nebo by se to dalo doma vydržet. Nebo raději do té chatky s tím, že to bude pomaleji kvasit? Díky

                NRybatorstr - Profil | St 14.3.2012 11:29:27

                mates202 >> Vypadá to suprově, hlavně brzy k vodě a zkoušet :-)))

                  NPetan600 - Profil | St 14.3.2012 10:19:01

                  mates202 >> Zkusim v sobotu,jeden prut na kuku a druhej na rohlík...:-)

                    Nmates202 - Profil | St 14.3.2012 10:16:23

                    Petan600 >>
                    No, tak úplně nej je z jara červ, ale na kukuřici chytám od jara do zimy a bez problémů = skoro nic jiného nepoužívám.

                      NPetan600 - Profil | St 14.3.2012 10:11:31

                      mates202 >> Tak to je dobře,ale myslím,že ted zjara bude lepší pařenej rohlík.:-)

                        Nmates202 - Profil | St 14.3.2012 10:08:40

                        Petan600 >>
                        Jé jé = to je přeci to kvašení = po cca 20 dnech to přestane.

                          NPetan600 - Profil | St 14.3.2012 10:06:21

                          mates202 >> Mě to nějak probublává,je to dobře ?

                            Nmates202 - Profil | St 14.3.2012 10:00:38

                            Rybatorstr >>
                            No,
                            já se blížím do finále, je to naložené cca 14 dnů, voda po troškách mizí, kvašení ustává, kuku měkne = tak ještě týden až deset dnů a hurá s tím do vody.

                              NRybatorstr - Profil | St 14.3.2012 9:49:47

                              mates202 >> Já také myslím, že je to dostačující - uvidíme :-))

                                Nmates202 - Profil | St 14.3.2012 9:35:26

                                Rybatorstr >> stačí, aby to krapet ucházelo = takhle to bude OK

                                  NRybatorstr - Profil | St 14.3.2012 9:28:59

                                  mates202 >> Mám, ale je tam místo na odvětrání - na pumpičku - viz foto. Pokud by bylo třeba tak to vyříznu úplně, ale zatím není třeba. Je to v kýblu od majonézy.

                                    Nmates202 - Profil | St 14.3.2012 9:19:09

                                    Rybatorstr >>
                                    Jj, kdo věří = =má zatři a neboj, je to vyzkoušená věc a máš to zavřené ten kbelík?

                                      NRybatorstr - Profil | St 14.3.2012 9:16:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      mates202 >> Jsem na to zvědav, snad to bude šlapat - bude, protože tomu věřím !

                                        Nmates202 - Profil | St 14.3.2012 9:14:51

                                        Rybatorstr >>
                                        Jj, tak to je OK, já to mám v nejlepším, skoro to skáče po stole a ze smradu to přechází do vůně