BVV 2011

Diskuse k rybářskému videu BVV 2011

Autor diskuse: fcK - Profil , 14.3.2011
9 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NfcK - Profil | Po 14.3.2011 21:56:18

nene, není, ale jelikož mám příšerně pomalý internet, musel jsem video z AVI převézt do MPEG(tudíš do horšího formátu videa), tak video ztratilo kvalitu, doufal jsem že to bude lepší , ale kdybych sem měl dávat to druhé (originální), tak by to bylo asi na 3dny.

    Nthundarr - Profil | Po 14.3.2011 21:52:58

    hrozna kvalita ... je to jako z telefonu ... nebo neni ?

      NfcK - Profil | Po 14.3.2011 21:42:09

      Navíc jsem zatím úplný amatér:)

        NfcK - Profil | Po 14.3.2011 21:37:36

        Promin, snad si nějakou novinku dokážeš najít i na netu:) stánků bylo hodně, a kdybych musel ukázat každýho novinku tak by se nikdo nedočkal vůbec žádnýho videa:)

          NLajnator - Profil | Po 14.3.2011 21:15:57

          čekal jsem, že zabrousíš ke stánku Flajzaru a ukážeš jejich novinky na živo...tak jsem se nedočkal
          :-(

            Ndejff - Profil | Po 14.3.2011 12:50:47

            TO Kyslík: musím s tebou souhlasit co se týče novinek atd ale s čím nemohu souhlasit je to že na stísněné ploše bylo moc stánků ba na opak když jsem tam v sobotu v 1 hodinu přišel tak jsem myslel že už to balijou protože tam bylo pár lidí a co se týče stánku tak mě vůbec nepřipadlo že byly na sebe nějak namačkaný to v loni to bylo o dost horší

              NKyslík - Profil | Po 14.3.2011 12:01:39

              Zdravím,na tomto veletrhu jsem se byl podívat v sobotu tedy den před koncem,ačkoli to byl můj první veletrh tohoto druhu byl jsem poměrně sklamán jelikož nebylo mnoho k vidění respektive bylo málo různých nabídek.Sice hodně artiklů ale nějaká novinka se naštla jen tu a tam.Že spousta rybařiny již nebyla na skladcích se dalo pochopit"předposlední den veletrhu"ale i tak nebylo na co tzv.valit voči.
              Nechci hanit pořadatele nebo vystavovatele ale na stísněné ploše bylo mnoho stánků a zmatek co je koho a co už je konkurenční prodejce ve mě budilo divný pocit.
              Na závěr je nutno dodat že i tak jsem pokoupil sumcový prut s navijákem,nějaký ten vlasec a novou brašnu na moje děličky.
              V letošní sezóně Vám všem přeji dobrý lov přičemž "chyť a pusť " by měl mít na mysli každý z nás.

                NRybatorstr - Profil | Po 14.3.2011 11:24:36

                Něco málo ochutnávky pro nás, kteří jsme se nemohli zúčastnit. Pěkné, za 1.

                  Nexot LA - Profil | Po 14.3.2011 11:24:36

                  pěkné video, škoda že sem nemel cas tam jet.