Kaprařina

NMr.Biceps - Profil | Po 26.8.2013 20:40:24

kakr >> Ale, kdyz je moznost ziskani RL a nasledne povolenky bez zkoušek, tak každej zvoli tu možnost, aby ty zkoušky dělat nemusel.

    Nkiller1 - Profil | Po 26.8.2013 20:38:52

    Mr.Biceps >> a nebo to nedávat nikam, taky řešení...

      NMr.Biceps - Profil | Po 26.8.2013 20:36:51

      Z Moravskoslezskych reviru bude mit pro přišti rok nonstopku revir Harta, je to už schvaleny a těšim se jak to tam bude vypadat, kdyz se tam sjede cela Morava a Slezsko, bude to podle mě katastrofa, kdyz to bude na jednom reviru z celeho kraje.Ty vypatlany hlavy nechapou, že se to musi dat celoplošně, aby nebyl natlak soustředěn na jeden revir.

        Nkakr - Profil | Po 26.8.2013 20:34:09

        Mr.Biceps >>
        Proč by dotyčný měl chodit na MO?
        Existuje více subjektů, které jsou oprávněny provádět zkoušky potřebné pro získání RL.

          Nrover - Profil | Po 26.8.2013 20:30:05

          Mr.Biceps >> Chyba je hlavně v nás, hledat jí jinde je omyl, ...další "chyba". Jsem u MRS, a tvrdím, že situace tam až tak beznadějná není. Apropos, ...kdo si "zajistí" povolenku, resp. RL jinak, rybářem se nikdy nestane, a dříve nebo později na to sám "dojede". O morálním hledisku věci, resp. svědomí nemluvě ...
          Skepse není dobrým rádcem.

            NMr.Biceps - Profil | Po 26.8.2013 20:28:49

            kakr >> Snad nejprve člověk přijde na MO, v nějakem terminu prokaže znalosti, dostane tiskopis, se kterym zajde na magistrat, tam se ziska rybařsky listek a v MO po ziskani toho listku se ziska teprve povolenka.

              NMr.Biceps - Profil | Po 26.8.2013 20:25:33

              Martin M. >> To je pravda, ale byl určitě natlak rybařu co tu K70 požadovali, nemyslim že by z MO nebo přimo ČRS si řekli, že jen tak daji k70, určitě byli taky nejprve petice.
              Ted se bude bojovat peticema za nonstop a možna za par let po dalsich a dalsich peticich s vice a vice podpisama k tomu přistoupi nejaka konkretni hlava.

                NZKRR - Profil | Po 26.8.2013 20:21:45

                Mr.Biceps >> Chyba je hlavně v lidech. Chybí slušnost,pokora,úcta,....

                  Nkakr - Profil | Po 26.8.2013 20:21:25

                  Mr.Biceps >>
                  Proč by měl vlastník Rybářského lístku dělat v MO zkoušky? Tím, že lístek vlastní prokázal znalosti které požaduje zákon. Navíc povolenka není nároková a když MO nebude chtít, tak povolenku nedostaneš, zkoušky nezkoušky.

                    NMr.Biceps - Profil | Po 26.8.2013 20:18:10

                    rover >> Chyba je v ČRS, v některych MO, špatně zvolene RS, nemuže přece dělat RS nějakej dědula, kterej na to nema aby chodil v noci na obchuzky, to je logicky.
                    Přece je snad povinosti aby MO dala povolenku jen tomu kdo je vyškolen, udělal nejaky testy, ja jsem těmito testy prošel v ryb. kroužku a musel jsem to doložit na MO.Prostě ČRS se v prdel obraci a to nikdo nevyvrati.

                      Nkakr - Profil | Po 26.8.2013 20:17:36

                      Mr.Biceps >>
                      K70 zavedená plošně jak zní petice je pitomost na entou.

                        NZKRR - Profil | Po 26.8.2013 20:14:47

                        Mr.Biceps >> Dle mého názoru nelze srovnávat K70 a 24 hod .

                          NMartin M. - Profil | Po 26.8.2013 20:14:33

                          Mr.Biceps >> projekt K70 za sebou mel konkretni lidi, konkretni argumenty a konkretni odvedenou praci po mnoho let. Tahle petice nema nic z toho.
                          Navic K70 niceho nedosahlo diky nejake petici (ikdyz take byla), ale komunikaci zespodu v jednotlivych MO.

                            Nrover - Profil | Po 26.8.2013 20:14:33

                            Martin M. >> Nejsi v lese na jelenech, ...to zabití není jen tak, a né pro každého, ...i když "duše" ryby fascinuje i děti. Tady neuspěješ, ...a to je myslím, aspoň zatím, dobře.

                              NMr.Biceps - Profil | Po 26.8.2013 20:11:11

                              Kocháč >> Ale,ale, petice za k70 podle takovych jako ty mela jit taky do šípku a co mame ted?No, mame k70, tam kde je potřeba.Jsou lidi co jsou pro a lidi co jsou proti, jenom pro ty co jsou proti neni možno hlasovati, a proto by měli mlčeti.........:D:D:D

                                NMartin M. - Profil | Po 26.8.2013 20:06:25

                                rover >> okamzite zabiti hned po uloveni, zadny vezirek.

                                  Nrover - Profil | Po 26.8.2013 20:05:31

                                  Mr.Biceps >> jj, lidi znám, to mohu potvrdit i vlastní krví ... :-)
                                  Po 26.8.2013 19:57:17 Pravdu díš, pořádek ale sám neuděláš, ...proto ten brácha !

                                    NDrinks - Profil | Po 26.8.2013 20:05:01

                                    Kocháč >> Hodně mírumilovně řečeno.

                                      NKocháč - Profil | Po 26.8.2013 20:03:42

                                      Mr.Biceps >> Běž s tou peticí do šípku, je to nesmysl.

                                        NMr.Biceps - Profil | Po 26.8.2013 19:57:17

                                        Martin M. >> Problem je i v MO, u některych organizaci se nemusi dělat ani zkoušky, aby rybař dostal povolenku.Aby mistni organizace ziskala vic členu, tak nepožaduje přestupny z jine MO a ani nepožaduje zkoušky.Ziskat povolenku je jako koupit listek do ZOO.Pak u vody nemaji byt "rádobyrybaři", co nevědi že se maji proškrkavat kolonky,použivat podběrak,atd.....Mam znamyho od RS a vim co rybaři dělaji, až se odhodlam stat RS, tak udělam pořadek, ale taky doufam že se neocitnu v černé kronice.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole