Kaprařina

Nrover - Profil | Po 26.8.2013 19:56:10

Martin M. >> Přijdu k vodě, nahodím jeden prut, připravuji druhý, ...a záběr, mírová ryba. Vezírek, zápis, znovunahození, ...chytání, ...další ryba. Už mám, ...puštění, chytání, ...další záběry, adrenalin, příroda, odpočinek, ...najednou večer, tma. Co s rybou ve vezírku, ...velká tma, moc hodin, moc práce se "zabíjením", málo spánku, ...následuje logicky puštění. Okamžité zabití ? Nic není dílem okamžiku ...

    Nkiller1 - Profil | Po 26.8.2013 19:48:40

    Mr.Biceps >> ježiš to je ale kravina, vřele doufám , že se najde pořád dost lidí, kteří mají rozum a todle nepodepíšou.........

      NMr.Biceps - Profil | Po 26.8.2013 19:48:03

      rover >> Fajn..:)Hlavně se to musi dostat k lidem, jestli znaš lidi, tak jim dohoď odkaz na petici.

        NMartin M. - Profil | Po 26.8.2013 19:42:31

        Mr.Biceps >> jisteze chytam i v noci a dokonce jsem pred 10ti lety prisel za nonstopku o papiry. Od te doby sekam dobrotu.

        Podle mne je na poradu dne zprisneni rybolovu - mene odnasenych ryb (denni, tydenni a rocni limity), prisnejsi a castejsi kontroly RS bez tolerance, okamzite zabiti ponechane ryby, celorocni hajeni nekterych druhu ryb na vybranych revirech atd. Ryb je cim dal mene, hlavne tech vzacnejsich a vetsich, a je nesmysl si nyni povolit vetsi moznosti jejich lovu. Uz tak na ne hrajeme presilovku se soucasnymi znalostmi a vybavenim.

        Pytlaka jsem u vody nikdy nevidel - pouze rybare s povolenkou, kteri nerespektuji pravidla.

          Nrover - Profil | Po 26.8.2013 19:39:14

          Mr.Biceps >> Na ty plky tady se vybodni, ...já a můj brácha ti podepíšeme, co budeš chtít, ve dvou, vlastně ve třech se to lépe táhne, ne !?

            NMr.Biceps - Profil | Po 26.8.2013 19:23:21

            Martin M. >> Jak chces chranit ryby?Ted se mi stalo, že hned po kontrole RS jsem videl vedlejsiho rádobyrybaře tahat rybu po břehu.RS vlastně nic nevyřeši, letos jsem zažil i pytlaky okolo 2 hodiny rano, myslis, že kdyby tam někdo chytal, že by na tom reviru ti pytlaci byli?Byl si někdy vubec přes noc u vody a vis jak to u ni vypada?Někdy to u vody vypada jak v te nejtemnějsi uličce města.Pytlaci chodi s mačetama a jinyma zbraněma, RS po setměni nekontroluje, mam plno razitek, ale vsechny kontroly jsou během dopoledne nebo odpoledne....:D

            PS:Kdybych chtel tak mam letos Non-stop a bez postihu.

              Nunudle - Profil | Po 26.8.2013 18:42:51

              Mr.Biceps >> Kdo chce chytat 24hod, tak si může chodit na soukromáky, tam si ten noční lov taky zaplatí.

                Njudas.d - Profil | Po 26.8.2013 17:37:36

                Martin M. >> uděluji ti pochvalu,před rozvinutou zástavou.

                  NMartin M. - Profil | Po 26.8.2013 17:14:34

                  Mr.Biceps >> beru to jen jako vykrik do tmy neznameho hrdiny z facebooku.
                  Pokud chceme zmenu, tak pojdme chranit ryby a ne jim to jeste zhorsovat.

                    NMr.Biceps - Profil | Po 26.8.2013 17:06:44

                    Martin M. >> Rybařu co nechytaji přes noc je taky znatelně vice než těch co tuto formu rybařeni maji rádi, kdyby podepisovali jen ti co jezdi na nočky, tak by většina hlasu byla pro.Jinak tahle požnost hlasovat proti neni a ja nejsem autor petice, jen mam trochu zajem neco změnit.

                      Nmetal - Profil | Po 26.8.2013 17:03:22

                      Mr.Biceps >> Pytchovina ......

                        NMartin M. - Profil | Po 26.8.2013 17:00:13

                        Mr.Biceps >> a kde mohu podepsat, ze s tim nesouhlasim? Tech podpisu by bylo znatelne vice.

                          NBullteriér - Profil | Po 26.8.2013 16:49:12

                          Mr.Biceps >> Podepsáno..za dnešek 1000 podpisů,to celkem jde :-)

                            NMr.Biceps - Profil | Po 26.8.2013 16:39:11

                            Chci oznamit těm, co maji chuť něco změnit, že je momentalně petice za zrušeni denni doby lovu.Pokud chcete přišpět ke změně, tak prosim podepiště, šance je mala, ale možnost tu je.

                            http://www.petice24.com/signatures/zrueni_omezeni_d​enni_doby_lovu/

                              NEl Duffus - Profil | Po 26.8.2013 11:13:16

                              deni 79 >> pak také na svazovce není třeba dřevěné molo a hlavně nemáš jistotu, že tam ta ryba opravdu je a tak podobně...

                              Logicky je každého věc, kde chytá a pokud mu je jedno, že jsou na té soukromce třeba ryby ze svazu, je to opět jeho věc toto podporovat, ale ryba ze soukromky nebude mít nikdy stejnou hodnotu jako se svazu. Můžeme se o tom bavit, hádat, rozporovat, ale jest to zbytečně, je to prostě tak...

                                NJaromírek - Profil | Po 26.8.2013 10:45:44

                                koralovec1 >> Byl jsem tam.Co chceš vědět?Když tak SZ.

                                  Nkoralovec1 - Profil | Po 26.8.2013 10:24:59

                                  ahoj by jste někdo na závodech v Hamrech na jezeře ?

                                    Njaryn82 - Profil | Po 26.8.2013 9:27:41

                                    gavlin >> Fox SSC lepší háčky ani neznám.

                                      Ndeni 79 - Profil | Po 26.8.2013 8:53:40

                                      Turňa >> Prave ze ten stojan vypada,ze je takto konstruovany. Usuzuji z duvodu jedine dvojite nohy dozadu a jeji moznosti jednoduchého kotveni. Řekl bych,ze tento stojan je delany takto schvalne a je lepe vyreseny nez 60% dnesnich stojanu ktere jsou na trhu.
                                      Koliky pouzivam i na Rangera který v zadnem pripade není spatne konstruovany a to ze dvou duvodu. Brzdu muzu dat natvrdo a tim chytat bezprostredne u vazek a za druhé pro svůj dobry pocit,ze se mi nemůže převrátit a tudíž ponicit pruty...

                                        NTurňa - Profil | Po 26.8.2013 7:25:27

                                        deni 79 >> Jenže kolík je práce navíc, a pokud musí být, pak je špatně konstruovaný stojan.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole