Kaprařina

NMartin M. - Profil | Ne 25.8.2013 22:51:45

vydra5 >> pokud neznas presnejsi oznaceni, tak se ti to u jineho prodejce bude hledat tezko.

    Nvydra5 - Profil | Ne 25.8.2013 22:41:00

    Martin M. >> rikal me to jeden borec re to kupuje v siluvkach 10kg za 125kc a prej to maji oznaceny jako ryby pelety

      NMartin M. - Profil | Ne 25.8.2013 22:38:28

      vydra5 >> zalezi, jestli to je vyrabene pro ryby nebo pro drubez.

        Nvydra5 - Profil | Ne 25.8.2013 22:36:41

        cauky,potreboval bych poradit shanim ryby pelety cca 30 kg ty maly valecky na zakrmovani a vytvoreni koberce na dne nevite kde bych je sehnal v brne?premyslim jestli by to nemeli v oseve s obilninama diky

          Ngavlin - Profil | Ne 25.8.2013 22:06:51

          Dík mrknu se na ně

            NDrinks - Profil | Ne 25.8.2013 22:00:17

            gavlin >> Korda Wide Gape X, používám je na řeku.

              Ngavlin - Profil | Ne 25.8.2013 21:34:27

              Neporadí někdo opravdu dobré háčky na kapry.Myslím tím ostrost atd a hlavně vaše názory děkuji

                Ndeni 79 - Profil | Ne 25.8.2013 20:12:07

                mik UTD >> hezky,hezky..... :-)))

                  Nmik UTD - Profil | Ne 25.8.2013 20:10:29

                  Tak jsem si nechal udělat nové swingery. Když mužou být kačenky a jiné blbinky tak já mám bullteriera :D

                    Ndeni 79 - Profil | Ne 25.8.2013 18:11:43

                    Drinks >> když myslis...

                      NDrinks - Profil | Ne 25.8.2013 18:06:55

                      deni 79 >> Pouhé výmluvy, nic jiného.

                        NVojtěch - Profil | Ne 25.8.2013 17:49:17

                        Starc55 >> dvojtá noha je z důvodu zafixování stojanu ve svislé poloze, když
                        chytáš na řece skrátka na svislo (je to vidět na fotce). Mezi je vyvařen plech s dírou na šroub k němu se přišroubuje vodorovná část stojanu.
                        K zadní noze. Mne se to osvědčilo takhle, stojan má stabilitu a přední nohy to udrží. Je to věc názoru.

                          Ndeni 79 - Profil | Ne 25.8.2013 16:50:59

                          Drinks >> nene realita. Papiry ted ma každý prase

                            NDrinks - Profil | Ne 25.8.2013 16:46:42

                            deni 79 >> Výmluvy, výmluvy.

                              Ndeni 79 - Profil | Ne 25.8.2013 16:34:11

                              Drinks >> Na svazovkách ryby berou,ale malokdo ma na to zaludek,aby chytal na skladce odpadku.....

                                NDrinks - Profil | Ne 25.8.2013 15:44:11

                                Lakatoš >> Pochybuju, že ti někdo napíše svazovku. Ale zkus napsat do diskuze o jezeru Dělouš, kde jsou velice chytří lidé, kteří se pohybují v těsné blízkosti soukromáků, vědí, že je to jediná správná cesta pro ryby. Určitě ti rádi poradí, navíc tam jsou i pod dohledem testérů, kteří jsi tam jezdí honit triko, když na svazu neberou.

                                  NLakatoš - Profil | Ne 25.8.2013 15:07:47

                                  Ahoj , nevíte někdo o nějakém pěkném rybníku ve středočeském kraji , kde jsou větší kapři ? je jedno jestli napíšete svazovou nebo soukromou vodu . Předem díky

                                    NEmilooo - Profil | Ne 25.8.2013 11:13:28

                                    Potřebuji poradit nějaky kompresor na na vzduchovou pistol na těsto.Pokud možno co nejmenší.Ale at to utlačí.Díky

                                      Ncatfish.holi - Profil | Ne 25.8.2013 10:59:58

                                      Starc55 >> stojan na fotce je špatně postaven...:)

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole