Kaprařina

Ndeni 79 - Profil | Ne 25.8.2013 9:58:43

Turňa >> staci jeden zatloukaci kolik z bivaku a uz se neprevrati.

    NTurňa - Profil | Ne 25.8.2013 9:35:59

    Starc55 >> Mám za to, že to je špatně postavené, když to máš vyšponované a přijde ti záběr, tak se stojan i s pruty převátí do vody. Ta prostřední noha má být vpředu.

      NStarc55 - Profil | Ne 25.8.2013 9:12:42

      Vojtěch >> Jakou má výhodu ta dvojitá zadní noha? A proč je zadní? Nemůže být i přední. Chci si taky na příští sezonu koupit stojan a zvažuji typ. Proto se tak blbě ptám. Dík za případnou odpověď.

        Ndeni 79 - Profil | Ne 25.8.2013 8:32:53

        Vojtěch >> Není to on? http://www.mrk.cz/clen.php3?id=10783

          NVojtěch - Profil | So 24.8.2013 18:43:17

          Help_Help scháním kontakt na výrobce tohoto tripodu je
          někde z Havířova nebo okolí. Tripod má dvojtou zadní nohu.
          Děkuji za jakékoli info.

          Vojtěch (z Mrku)

            Ndeni 79 - Profil | So 24.8.2013 16:46:23

            frenkymichal >> z roku 1921 ???

              Nfrenkymichal - Profil | So 24.8.2013 16:07:53

              čavte neviete mi poradit aké korenie je použité v boilí artemis.udajne bi to malo byť z neakého receptu z roku 1921.

                NKarbi30 - Profil | So 24.8.2013 14:01:46

                Taaaak konečně nastal ten čas a vyrážím na 10 krásných dní na kapříky tlamatý:-))))))))

                  Ntuzemak - Profil | So 24.8.2013 11:21:57

                  DAVISS >> letos je ovoce málo,teda u nás,a chybělo by do kvasu:o)))

                    NDAVISS - Profil | So 24.8.2013 10:29:07

                    Ti Sento >> není škoda vyhazovat love za pelety na amura, když je všude plno zralýho ovoce?

                      Nbandurka - Profil | Pá 23.8.2013 21:41:07

                      Pohodička u vody:-)

                        NDrinks - Profil | Pá 23.8.2013 18:39:19

                        Oh, boha jeho. :-)

                          NTi Sento - Profil | Pá 23.8.2013 18:30:52

                          kospi >> diky ale jsou to boxy 2,5litru:::))))

                            Nkospi - Profil | Pá 23.8.2013 18:26:50

                            deni 79 >> Zapomněl jsi kvalitní L.K.kíbl :-)

                              NTi Sento - Profil | Pá 23.8.2013 17:58:10

                              deni 79 >> jet fish obalovacka a ten velkej pytel jsou amuri pelety jj sportcarp ekonomic mam ja a moja ma tu anglickou vlocku a tu smes krmitkovou chyta na feeder

                                NTi Sento - Profil | Pá 23.8.2013 17:56:51

                                deni 79 >> ne ne chystame se na kapr akci tak nakupujeme zasoby pouze ukazuju to co jsme nakoupili :::))))))

                                  Ndeni 79 - Profil | Pá 23.8.2013 17:56:39

                                  Ti Sento >> Ale když na to koukam znova,tak zjistuji,ze to je všechno kvalitni zboží- Mivardi,Sportcarp econom.......

                                    Ndeni 79 - Profil | Pá 23.8.2013 17:51:32

                                    Ti Sento >> To se chlubis nebo co??

                                      NTi Sento - Profil | Pá 23.8.2013 17:47:29

                                      taaak dneska dorazila dobirka na necely dva tisice a dorazilo toho celkem 28kilo docela slusny kup a je toho dost :::))))

                                        NPřemet:-) - Profil | Pá 23.8.2013 16:54:22

                                        Raggo >> no vidis, ze to umis, kdyz se chce :-)) Za chvilku vyrazime z Prahy, tak uz taky pojed voe :-€

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole