Kaprařina

Nsynnebes - Profil | Pá 23.8.2013 16:33:28

Zdravim chci se podelit o muj zazitek z vcerejsi chytacky vim sice ze to neni kapr ale i tak sem mel velikou radost amur 92cm ale vahu nevim je to prvni amur co jsem chytl a zaroven zatim nejvetsi ryba :)

    NRaggo - Profil | Pá 23.8.2013 14:45:12

    Kocháč >> Je to možný. Kapry převážíme v noci, na cedule nekoukám :)

      NKocháč - Profil | Pá 23.8.2013 13:50:29

      Raggo >> Přelouč? To je za Újezdem do leva, ne?

        NRaggo - Profil | Pá 23.8.2013 13:30:40

        carp team přelouč >> Teď tedy vážně. Sám jsi Přelouč !

          NPřemet:-) - Profil | Pá 23.8.2013 13:20:13

          Raggo >> Můžeš alespoň jednou poradit nebo odpovědět normálně? Nemůžeš viď? :-)) No jo, no, to jsi celej ty... :-)

            NRaggo - Profil | Pá 23.8.2013 13:16:55

            carp team přelouč >> Já.....trová paštika

              Ncarp team přelouč - Profil | Pá 23.8.2013 12:54:37

              Dobrý den, je tu někdo kdo kapraří na úseku Labe kolem Přelouče?

                Ndeni 79 - Profil | Pá 23.8.2013 12:20:55

                Kruan >> To musel byt kok.t kdo ho sejmul.....

                  NFeroxhunter - Profil | Pá 23.8.2013 12:13:58

                  PankyCV >> Dobrý foto.....

                    NKruan - Profil | Pá 23.8.2013 12:09:20

                    I kapři se chteji libit a tak chodi ke kadernikum...

                      NKocháč - Profil | Pá 23.8.2013 10:53:04

                      lorenc >> To by mě taky zajímalo, v termínu 6. - 8.9. tam proběhne 1. kolo Carp ligy Carp clubu ČR, dalšího seriálu 2013 - 2014.

                        NMiras - Profil | Pá 23.8.2013 8:02:50

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> A já si naivně myslel, že jsi rebel a jdeš prdelí proti proudu.

                          Nlorenc - Profil | Čt 22.8.2013 21:40:47

                          Zdravím,chystáme s bráchou na Koblov,nevíte někdo,jak to tam vypadá v poslední době?díky za odpovědi čau

                            NPankyCV - Profil | Čt 22.8.2013 21:05:30

                            Rejdy >> Ten největší. :)

                              Nnutrip - Profil | Čt 22.8.2013 20:59:50

                              Zdravím, nemá někdo k mání formu na olova (krmítka, ...) nebo kontakt na nějakého kutila co za drobný peníz by byl tak hodný a prodal a nebo vyrobil? Měl jsem a nějaký šikula mě všechny ukradl. Komerčně vyráběné mě příjdou zbytečně drahé a já nemám možnosti kde si je vyrobit. Bude někdo tak hodný a dá tip? Děkuji za ochotu

                                NRejdy - Profil | Čt 22.8.2013 20:22:51

                                PankyCV >> Tys vysloveně romantik, co?

                                  NPankyCV - Profil | Čt 22.8.2013 19:57:56

                                  Važme si každé volné chvíle co mužeme být u vody!

                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 22.8.2013 19:45:02

                                    Miras >> Takhle se chová drtivá většina lidí. Jdou tam, kde to je pro ně lepší

                                      NMiras - Profil | Čt 22.8.2013 15:02:07

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Takhle se ale chovají prostitutky.

                                        Ndeni 79 - Profil | Čt 22.8.2013 14:46:02

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jo takhle ty to vedes? Ale mas to vymysleny:-)))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole