Kaprařina

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 22.8.2013 11:53:39

deni 79 >> Má jediná loajálnost je ke kaprovi. Jinak kopu za toho, kdo nabídne víc. Přátelství nepřátelství. S Lukynem sice jezdíme do Chorvatska do Splitu na dovču už drahně let, ale jak Karel zacinká bojlísem zadara, jdu za ním

    Nalda2211 - Profil | Čt 22.8.2013 11:52:07

    deni 79 >> jak LK .......kluci co za nej chytaj si nechavaj soulat jinde

      Ndeni 79 - Profil | Čt 22.8.2013 11:23:10

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ty ted lobujes za Nikla??
      Kde je tva loajalnost k LK??

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 22.8.2013 11:14:43

        Kruan >> Karel Nikl na žaludy šoulá kapry. Jeho teze je taková, že v žaludech jsou červíci, kapřík si žalud rozlouskne kamínkem, nebo nebozízkem a červíka slupne jako malinu. Já se s jeho názorem ztotožňuju a podle mě, je to určitě tak. Karel prodává kilovku žaludů za lidový tři kila, což je hezká cena a určitě se vyplatí

          Nkosvi - Profil | Čt 22.8.2013 9:56:11

          Kruan >> Chlapi v cizině na ně chytali, akorát, že k nim ještě přidávali jeden tygřák

            Nmonitor - Profil | Čt 22.8.2013 7:27:04

            bobrman >> Lepší žaludy než bukvice :-)

              Ngrufa - Profil | St 21.8.2013 18:47:44

              čau chlapi - chodím do osvětiman sem tam a tam na žaludy lapají - kapříci tam nemají skoro žádnou potravu a žaludů tam padá ze stromů spousta ,já osobně jsem na to ještě nelapal

                Nvahaj - Profil | St 21.8.2013 17:20:44

                Kruan >> Tak já se ho zeptám, zda ano, nebo zda nás krmí:-)))

                  NKruan - Profil | St 21.8.2013 17:18:44

                  vahaj >> :)
                  jo to jsem videl a proto jsem si na to vzpomel :)

                    Nvahaj - Profil | St 21.8.2013 17:16:10

                    Kruan >> Ksovi na ně chytá|:-))) Viz. ML.

                      NKruan - Profil | St 21.8.2013 16:26:19

                      Nezkousel jste nekdo chytat kapra na žaludy ? Chodim tedka na fleky, kde jich pada spousta do reky.

                        NNeBeroun alias Qwert - Profil | St 21.8.2013 12:44:13

                        Hoši hoši.. trochu nadhledu by neškodilo.. on to ani není vtip.. je to moudro.. a máte li kapacitu na zamyšlení musíte uznat, že je to velká pravda...

                          Nfoxxx - Profil | St 21.8.2013 9:51:02

                          Kocháč >> Pošli do SZ prosím,to mi zajímá,děkuji:-))

                            NKocháč - Profil | St 21.8.2013 9:44:44

                            foxxx >> Ne je to ten: Jak poznáš židovského basketbalistu?

                              Nfoxxx - Profil | St 21.8.2013 9:33:43

                              Kocháč >> Není to ten vtip "...jak spočítat dosah židovské víry"? :-))

                                NKocháč - Profil | St 21.8.2013 8:30:10

                                Martin M. >> No nevím, asi to není vhodné, byť se tomu všichni smáli, tak bych asi dostal sadu, nedej Bože, aby si to přečetl někdo kdo zažil éru dobráka Adolfa.

                                  Nrover - Profil | Út 20.8.2013 22:08:52

                                  Martin M. >> I pouhé "nabádání" k nepravostem se může nakonec zvrtnout ve zločin ! :-)

                                    NMartin M. - Profil | Út 20.8.2013 21:49:35

                                    Kocháč >> mrskni to sem http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=258486

                                      Nnejunas - Profil | Út 20.8.2013 21:41:06

                                      zdravim.... nemate nekdo zkusenost s temito signalizatory? Sema Rollo DWTS ..diky za odpoved.

                                        NKocháč - Profil | Út 20.8.2013 21:23:01

                                        Martin M. >> platí to i o vtipech o židech? Teď jsem slyšel jeden hodně dobrej

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole