Kaprařina

NKocháč - Profil | Út 20.8.2013 21:21:00

bandurka >> konec léta bude kdy?

    NMates PB - Profil | Út 20.8.2013 21:17:56

    Martin M. >> Tady v kaprařině? Jsem tu dobře v kaprařině, nebo ne? Ale jinak souhlas, pedofilové jsou citlivky.

      Nbandurka - Profil | Út 20.8.2013 20:43:11

      Dobrý večer potřeboval bych poradit ohledně Boilies na konci léta

        NBuBu99 - Profil | Út 20.8.2013 16:29:05

        spydy >> ty budeš asi velkej inteligent,co ti na tom příjde humorného?

          NMartin M. - Profil | Út 20.8.2013 14:38:29

          To stejne plati u vtipu o potratech, pedofilii apod. Nikdy nevite, koho tim ranite, a kolikrat nemusite jit ani daleko.

            NTurňa - Profil | Út 20.8.2013 14:18:21

            spydy >> Víš, předpokládám, že ještě děti nemáš, a tak ti nepřeju, aby se ti narodilo postižené dítě a musel se o něj starat. Naše třetí dcera má Downův syndrom - to poznáš, takový "mongolík", dnes jí je 27 let, umí číst, psát počítat a o sebe se postarat. Jinak jsme celá rodina vysokoškoláci a jak kluk tak dcera jsou v oboru velmi dobří. Takže příště humoru pomálu, a že všichni umřeme, to je fakt.
            Reagovat nemusíš, ani to nepředpokládám.

              NMrCement - Profil | Út 20.8.2013 12:30:32

              spydy >> hele a co bylo na tom tak humorneho?

                NKocháč - Profil | Út 20.8.2013 7:05:56

                šmudla007 >> To je zajímavé, to co píšeš o komunikaci na netu.

                  NTWIN 69 - Profil | Út 20.8.2013 5:47:37

                  šmudla007 >> Mám vtipy rád,ale tohle mě vůči postiženým lidem přijde hodně drsné.Možná je to tím,že takovýho člověka máme v příbuzenstvu.

                    Nšmudla007 - Profil | Po 19.8.2013 23:11:24

                    TWIN 69 >> To není urážení postižených lidí, ale vtip který koluje v několika variantách po internetu a vystihuje podstatu nesmyslnosti hádání se v internetových diskuzích.
                    Něco jako "nad blbcem nemůžete hádku vyhrát, protože vás v komunikaci stáhne na svoji úroveň a tam nad vámi vyhraje díky vyšším zkušenostem".

                      Nspydy - Profil | Po 19.8.2013 22:15:13

                      lidi, trochu humoru a neberte ten život tak vážně... beztak umřete.

                        Npinja - Profil | Po 19.8.2013 20:16:00

                        svadlenka >> sz

                          Nsvadlenka - Profil | Po 19.8.2013 20:07:28

                          Ahoj,mám dotaz,nemáte typ na lacinné krmné pelety. CHci je na Stankov v CHlumu u Třeboňe.Díky za radu.

                            NDrinks - Profil | Po 19.8.2013 19:43:31

                            Nýmandi :)

                              Ntuzemak - Profil | Po 19.8.2013 19:26:11

                              TWIN 69 >> možná už dlouho nesouložil,tak mu to semeno tlačí na mozek....

                                NSlavík - Profil | Po 19.8.2013 19:20:32

                                Poušťák >> přesně ten případ kdy je mlčeti zlato že ? :)

                                  NTWIN 69 - Profil | Po 19.8.2013 19:17:56

                                  spydy >> Mohl by jsi mě sdělit,proč urážíš postižené lidi?

                                    NPoušťák - Profil | Po 19.8.2013 19:16:34

                                    Slavík >> neurážej debila...o))

                                      Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole