Kaprařina

NSlavík - Profil | Po 19.8.2013 19:08:54

spydy >> hodně nešťastně napsané až debilně !

    NČech - Profil | Po 19.8.2013 18:45:46

    Petrův zdar.
    Chci se zeptat jak to vypadá na rybníku mydlovarský už jsem dlouho neslyšel o nějakém pořádném úlovku.

      NTurňa - Profil | Po 19.8.2013 18:25:12

      spydy >> Ty jsi taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakovejhle macek, viď Petře.

        NPoušťák - Profil | Po 19.8.2013 17:32:06

        El Duffus >> je to marný..o))

          NEl Duffus - Profil | Po 19.8.2013 17:30:50

          spydy >> jestli "speciální olympiádou" myslíš paralympiádu, tak bys měl vědět, že na ní zdaleka nestartují jen lidé s poškozením mozku, ale třeba lidé bez ruky, nohy nebo různých kombinací amputací a dalších zdravotní obtíží jako hluchota, slepota a podobně, jejichž mysl je zdravá a čistá a prostě měli třeba v životě jenom smůlu. Takže si je laskavě neber do huby... Ono je to vrtkavé, stačí jednou nedat přednost v autě například a můžeš bejt jeden z nich, tedy retard, když se budu držet tvé terminologie...

            NPoušťák - Profil | Po 19.8.2013 17:30:13

            Pvl >> Ať jedeš lip..o)))

              NPvl - Profil | Po 19.8.2013 17:27:51

              Poušťák >> Ani řiť nezní špatně :o§)

                Nspydy - Profil | Po 19.8.2013 17:16:04

                Hádání se na internetu je jako běžet na Speciální olympiádě, i když vyhrajete jste stále retardovaný.

                  NPoušťák - Profil | Po 19.8.2013 17:14:46

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.8.2013 15:38:03 >> lepší a něžnější je poslet někoho do pyče.je to takové in....o))))

                    NRadek Fox - Profil | Po 19.8.2013 15:38:03

                    Fishky >> Díky za odborný rozbor ;-) Já už to více řešit nebudu, napsal jsem k tomu vše, co jsem chtěl.

                      NFishky - Profil | Po 19.8.2013 15:35:17

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.8.2013 14:02:41 >> v původní diskuzi jsi měl pravdu, resp. hlavní myšlenkou na JV (neviděl by to jen fakt mamlas /tedy asi většina populace u nás/, na druhou stranu jakmile má někdo jiný názor než Ty, není možné jej urážet. Jednak to sráží hodnotu tebe samotného a tvých výroků, za druhé urážíš protistranu (což v disciplinované konverzaci na úrovni prostě není možné) - a reakci MM v tomto smyslu chápu (to jako fakt a bez debat). Jak vypočítavý je Vágner, aby se dostal do novin na titulní stránku je jedna věc, aby debata o něm skončila posláním někoho zpět na Balkán je věc druhá... nenech cloumat svou majestátností a nenech se vyhodit z rovnováhy a předejdeš zbytečnostem. Zda je MM kámoš s bosanacem vesměs není podstatné, současně z mého pohledu hláška "s timhle jdi fakt do prdele, tos prehnal." není totožná s hláškou "jdi do prdele", ty věty mají jiný význam. V první je důležitý určitý skutek, jenž nastal a autor výroku s ním nesouhlasí a zamítavý postoj dává najevo (ikdyž vulgárním způsobem, ale je to proti skutku), na druhou stranu tvá věta je podobná - ale jádrem je osoba, jíž posíláš do potřičných mezí, toliko k výrokové logice a jejímu výkladu ;-)
                      PS: a nic osobního ve výše uvedených řádcích nehledej, jen mě zajímalo, o čem se tak horlivě bavíte ;-)

                        NFeroxhunter - Profil | Po 19.8.2013 14:29:24

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.8.2013 13:21:53 >> Tady to žije koukám :o)

                          NMartin M. - Profil | Po 19.8.2013 14:09:06

                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.8.2013 14:07:58 >> predpokladam, ze to je reakce na oba radky me posledni zpravy :-)

                            Ndaniels - Profil | Po 19.8.2013 14:08:39

                            Urážka je výrok nebo čin, který snižuje jinou osobu či skupinu a poškozuje její pověst nebo zpochybňuje její čest. Zda nějaký výrok nebo čin je nebo není urážka, závisí pochopitelně jak na jednání a úmyslu napadajícího, tak také na vnímání napadeného.

                              NRadek Fox - Profil | Po 19.8.2013 14:07:58

                              Martin M. >> Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

                                NMartin M. - Profil | Po 19.8.2013 14:06:21

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.8.2013 14:02:41 >> je to "obrana" 100x silnejsi, nez jak na tebe "utocil" on.
                                Dvojnasobne poslani do prdele ve verejne diskusi nemam brat jako urazku?

                                  NRadek Fox - Profil | Po 19.8.2013 14:02:41

                                  Martin M. >> Počkej, počkej !!! To není žádný útok, ale reakce či spíše obrana proti textu Tvého hájeného kamaráda. O čem jsme si dále my dva v SZ psali, zde rozebírat nebudu, to bylo přeci proti kodexu, ale jak říkám, ani jednou jsem Tě neurazil.

                                    NMartin M. - Profil | Po 19.8.2013 13:58:40

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.8.2013 13:53:50 >> ja jeste nakopiruji puvodni zpravu:
                                    bosanac: "Mam takovy blby pocit ze jsi za kaspara ty v tomto prispevku ."
                                    na to jsi reagoval:"Pokud máš blbý pocit, tak se seber a táhni zpět na Balkán ;-)"

                                    A na to jsem ti napsal, at s tim jdes do prdele, protoze takove utoky si na MRKu nepreji. Klidne nakopiruj i zbytek nasi komunikace, bylo tech SZ potom vice, kde je jasne videt tvuj postoj k imigrantum z teto oblasti a kdes mne obvinil, ze mam dvoji metr, na ktery ses v nize uvedene diskusi odvolaval.

                                      Ndaniels - Profil | Po 19.8.2013 13:58:16

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.8.2013 13:53:50 >> Vydrž kamo nedej se :-))))) my i strana za tebou stojíme

                                        Ndeni 79 - Profil | Po 19.8.2013 13:56:38

                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.8.2013 13:53:50 >> taaaaak a ted ti pujde aura rapidne dolu :-)))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole