Kaprařina

daniels - Profil | Po 19.8.2013 13:55:58

To chce karty panové

    deni 79 - Profil | Po 19.8.2013 13:55:27

    Slavík >> nebo ty chyby delat s vetsi gracii :-))

      Radek Fox - Profil | Po 19.8.2013 13:53:50

      Martin M. >> Za povolení jsem rád :-)) Zde to tedy je, Tvá první SZ mé osobě. V debatě prostřednictvím SZ jsme pak dále pokračovali a ani jednou jsem Tě neurazil.

      -----

      So 22.6.2013 22:10:24

      s timhle jdi fakt do prdele, tos prehnal.
      "Pokud máš blbý pocit, tak se seber a táhni zpět na Balkán ;-)"

      MM

      -----

        Slavík - Profil | Po 19.8.2013 13:51:51

        deni 79 >> jsme jen lidé né stroje, důležité je se z chyb poučit :)

          daniels - Profil | Po 19.8.2013 13:51:15

          Už se bijou :-))))))

            Slavík - Profil | Po 19.8.2013 13:50:27

            Fishky >> tak kodex zapracoval přesně jak má :))

              Martin M. - Profil | Po 19.8.2013 13:49:43

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.8.2013 13:48:52 >> tak jeste nakopiruj celou SZ, v ktere jsem ti to napsal, mas me povoleni.

                Radek Fox - Profil | Po 19.8.2013 13:48:52

                Martin M. >> Omyl, to jsou Tvá slova !!!

                  Martin M. - Profil | Po 19.8.2013 13:47:57

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.8.2013 13:46:09 >> utoky proti MRKu nebo proti mne jsem nikdy nemazal, klidne muzes byt jeste hulvatstejsi, delas vizitku jen sam sobe.

                    Radek Fox - Profil | Po 19.8.2013 13:46:09

                    Martin M. >> Jdi do prdele.

                      Martin M. - Profil | Po 19.8.2013 13:45:17

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.8.2013 13:21:53 >> bud rad, ze jsem ti to promazal - to ustojis jen mezi sobe podobnymi a tim nemyslim rybare.

                        deni 79 - Profil | Po 19.8.2013 13:44:17

                        Slavík >> Samozrejme to byla nehoda,ktera se stava nanejvys jednou za deset let... :-)))

                          Fishky - Profil | Po 19.8.2013 13:44:14

                          Slavík >> já jsem to nestihl... nejdřív jsem si chtěl přelouskat kodex MRKu a pak zkouknout diškuž, abych měl čerstvě v hlavě co a jak se může a ono houby, diškuz je fuč... :-)

                            Slavík - Profil | Po 19.8.2013 13:40:13

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.8.2013 13:21:53 >> já to stihl přečíst než se to smazalo, asi nedopatřením :)))

                              Radek Fox - Profil | Po 19.8.2013 13:21:53

                              Zde to také žije, ale nemá to být vidět :-)) http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=656858

                                oskus - Profil | Po 19.8.2013 9:25:01

                                unudle >> přesně :-))

                                  unudle - Profil | Po 19.8.2013 9:11:37

                                  Fanu >> říká se, děkuji...:-)))

                                    Fanu - Profil | Po 19.8.2013 9:09:35

                                    oskus >> děkuju.

                                      oskus - Profil | Po 19.8.2013 9:08:22

                                      Fanu >> říká se DOBRÉ ráno....

                                        Fanu - Profil | Po 19.8.2013 9:06:24

                                        Dobrý ráno přeji.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole