Kaprařina

Nivos - Profil | Ne 18.8.2013 19:14:16

zdarec vsichni tak sem se dnes vratil z tydeniho pobytu na d7 rekapitulace je takova 16kapru ale nej jen 64 a jeden bolen 72 celkem sem si zachytal a pobavil z klukama od trmbambulaku kapri mensi ale priste pujdou vetsi aspon doufam

    NČík - Profil | Ne 18.8.2013 12:40:24

    trevorlinks >> Trhy jsou každou čtvrtou neděli v měsíci.

      Ntrevorlinks - Profil | Ne 18.8.2013 11:17:44

      Čík >> to by šlo,právě že sem nevěděl,kdy tam je zase trh...díky

        NČík - Profil | Ne 18.8.2013 8:58:16

        trevorlinks >> Pokud na to nechvátáš a chceš vyloženě směs od Podstufky,tak si zajeď příští neděli 25.8 do Týniště nad Orlicí.Tam je od 6-ti hodin ptačí trh a on tam vždycky prodává.Akorát mu předem zavolej,ať to má s sebou dostatek.Jinak je tam spoustu jiných prodejců a partikl se dá nakoupit za solidní ceny.

          NStandič - Profil | So 17.8.2013 22:08:04

          trevorlinks >> cau zkus to v Cerea.Maj tam repku,psenici,kuku i konopi.

            Ntrevorlinks - Profil | So 17.8.2013 21:39:09

            Čík >> Hradec Králové

              NRichardČ - Profil | So 17.8.2013 20:17:34

                NČík - Profil | So 17.8.2013 19:17:03

                trevorlinks >> A v okolí jakýho města by to mělo bejt?

                  Ntrevorlinks - Profil | So 17.8.2013 15:32:52

                  Zdarec, nevíte někdo, kde seženu směs zrnin..partikl. PODSTUFKU.CZ znam,ale v srpnu eshop je uzavren..dikes

                    Nmannice - Profil | So 17.8.2013 14:02:46

                    karlosivo >> Jj, já tam chytat někoho viděl. Ale moc sme nepokecali, jen při odjezdu, myslim že říkal že největší ryba byla kolem 17ti.

                    Tam to budeš mít právě parádní, ty co přijížděj nový,tak většinou jedou po druhý straně a máš tam pravou stranu pro sebe ( z pohledu místa). Taky sme říkali s kámošem,že by sme to místo chtěli vyzkoušet příště.

                    Já si zachytal dobře, je pravda že se připrav na selekci těch menších kaprů,ale jinak sem si zachytal.

                    Nás správce převez až na 10tku s naloženejma člunama,takže no stres.Ale cestu zpět sem si odpádloval. Když se ho zeptáš, tak bych řek že tě tam určitě hodí.

                    Dej pak do osobky vědět jak si dopadnul až přijedeš.

                      NChlumecka - Profil | So 17.8.2013 13:58:35

                      karlosivo >> Stačí když řeknete správci, má ta 3,6m gumák se spalovacím motorem a on Vám to všechno najednou převeze nebo si ho můžete na převoz zdarma půjčit. Mějte se a ať se daří.Chlumecká

                        Nkarlosivo - Profil | So 17.8.2013 13:44:21

                        mannice >> ja sem chtel flek kde bude hodne mista na vode a nebudes nikomu prekazet,to myslim ze petka podle fotek ma.nechytal tam nekdo?a jak ste zachytali vy?maji tam nejakou lod na prevoz veci?nafukovakem bych jel tak trikrat :)

                          Nmannice - Profil | So 17.8.2013 13:37:35

                          karlosivo >> Tak to si vybral hodně dobrý místečko. My jsme jeli původně na 12tku,ale nakonec sme skončili s klukama na 10-11.Z 10tky sem chytal já,akorát tam trochu vadí 9ka lovný místo.

                            Nkarlosivo - Profil | So 17.8.2013 13:30:30

                            mannice >> jedu na petku.kde si sedel ty a jak to vypadalo?

                              Nmannice - Profil | So 17.8.2013 10:31:58

                              karlosivo >> Na jaký jdeš lovný místo ?

                                Nmannice - Profil | So 17.8.2013 10:30:51

                                Turňa >> Jj, byl sem tam minulej týden.. Moc pěkná voda.

                                  NDAVISS - Profil | So 17.8.2013 10:03:01

                                  hanyking >> chtělo by to echolot a zjistit jak vypadá dno, abys to neházel do nějaké žumpy. Jednodenní chytačka možná bude, ale za předpokladu, že si chytací flek rozkrmíš pár dní předem - partikl, pár koulí, třeba i pelet.

                                    NLibor 1 - Profil | So 17.8.2013 3:04:21

                                    viktorek >> šrot bych nedělal, ale koupil: kukuřičný, pšeničný, žitný ...

                                      Nhanyking - Profil | So 17.8.2013 0:00:58

                                      Ahoj chtěl bych se zeptat jakou taktiku doporučujete na velká jezera. Bydlím 20 km od Nyského jezera. Má to 2500ha + přítoky. Když loví boleni tak tam vaří voda ale jinak ryb moc není. Kapra jsem tam ještě neviděl chytit. Jen plotice cejny a dravce. Cíleně kapry jsem nikdy nechytal. Jen plavačka a přívlač. Někdy se stane, že za celej den tam nezabere ani plotice. Jezer je tady v kaskádě celkem 5 a trofejní ryby tu musí být i přes to, že co polák chytí nikdy nepustí. Je reálné nějak úspěšně lovit tady kapry na jednodenním lovu? Jak mám krmit a kde?

                                        Nviktorek - Profil | Pá 16.8.2013 22:25:50

                                        dobry den chtel sem se zeptat jak se da udelat dobry šrot

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole