Kaprařina

NChlumecka - Profil | Pá 16.8.2013 15:28:09

Shu-lin >> jo,jo, nej místo je právě z dálnice.

    NPvl - Profil | Pá 16.8.2013 14:22:46

    DAVISS >> vždyť vidíš ty odpovědi ...

      NDAVISS - Profil | Pá 16.8.2013 14:20:39

      Pvl >> a teď vážně - jak to vlastně na tom Štítě jde?

        NPvl - Profil | Pá 16.8.2013 14:18:48

        DAVISS >> Ty jsi na to kápnul .. Nějak jsem to opomenul ..zase sedět na zadeli doma ..

          NShu-lin - Profil | Pá 16.8.2013 12:58:01

          Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 16.8.2013 12:45:18 >> nejspíš by se tam hezky usínalo. Žádnej štěkot psů a místo oveček by jsi počítal kamčáky.:-)

            Ntuzemak - Profil | Pá 16.8.2013 12:56:20

            DAVISS >> jo tak to ju...

              NDAVISS - Profil | Pá 16.8.2013 12:53:47

              tuzemak >> tu patku jakože navíc - až po těch prdelích přece

                NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 16.8.2013 12:45:18

                Shu-lin >> hmmm, ale vezmi si tu parádu bez psů....to že ti za prdelí jezdí po D8 spousta kamionů nach Deutschland je věc nepodstatná.... přehodnoť to....zase si po dlouhý době šáhneš na pořádnýho labáka :-)

                  Ntuzemak - Profil | Pá 16.8.2013 12:42:46

                  DAVISS >> 2 patky má každý bochan:o)))

                    NDAVISS - Profil | Pá 16.8.2013 12:41:42

                    FJJUz1 >> tři prdele chleba (tzn. šest půlek) a ještě patku

                      NFJJUz1 - Profil | Pá 16.8.2013 12:33:25

                      Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, kolik toho je kapr v průměru schopnej sežrat(zlomek jeho váhy) na podzim. Díky

                        NShu-lin - Profil | Pá 16.8.2013 12:28:10

                        Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 16.8.2013 12:24:14 >> Tak jako když tam nesměj pejskaři tak to snad i změnim názor na soukromáky. Ale asi stejně ne.:-)

                          NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 16.8.2013 12:24:14

                          Shu-lin >> pojedeme na dělouš? láká mě to tam, páč tam nesmí pejskaři...

                            NDAVISS - Profil | Pá 16.8.2013 11:18:34

                            Pvl >> víkendová přesnočka? Pustí tě paní domácí?

                            ;-)

                              Nkarlosivo - Profil | Pá 16.8.2013 11:04:08

                              Turňa >> ta voda se otevřalo v srpnu, tak to ted bude moje první návštěva, na webu chlumecký je ale slušná fotogalerie rybníka

                                NShu-lin - Profil | Pá 16.8.2013 9:54:01

                                A budou to ještě kapři Labáci když už teďko jsou podruhý převežený? Nebo to budou Chlumčáci případně Děláci?

                                  NTurňa - Profil | Pá 16.8.2013 9:33:55

                                  karlosivo >> A ty fotky v kartě - máš tam odtud taky nějakou?

                                    Nkarlosivo - Profil | Pá 16.8.2013 8:17:08

                                    Turňa >> Chystam se tam v neděli...

                                      NTurňa - Profil | Pá 16.8.2013 8:01:43

                                        NFSnevajs - Profil | Pá 16.8.2013 6:51:34

                                        Poušťák >> pripominal me pekare,taky hubu nezavrel :)))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole