Kaprařina

NBuBu99 - Profil | Čt 15.8.2013 20:19:37

Pvl >> zamrzlo to ,chystaj se na dírky..:-)

    NTomajo - Profil | Čt 15.8.2013 20:10:50

    Pvl >> prý vůbec nic :-)

      NPvl - Profil | Čt 15.8.2013 18:15:58

      Víte někdo co se děje na Štítě ?

        Noskus - Profil | Čt 15.8.2013 17:33:03

        Bullteriér >> jj jasně dělám si prdel....:-)

          Noskus - Profil | Čt 15.8.2013 17:32:38

          brach >> ale neochrání....

            NPoušťák - Profil | Čt 15.8.2013 17:24:29

            FSnevajs >> a kdo to byl svejk ?...o))

              NJakub - Profil | Čt 15.8.2013 16:34:22

              Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s pruty Shimano Tribal Velocity. Díky za případnou odpověď, třeba i do osobky.

                NBaťour - Profil | Čt 15.8.2013 14:49:01

                FSnevajs >> :-)))))))))))))))))

                  NBullteriér - Profil | Čt 15.8.2013 12:44:44

                  FSnevajs >> To máš pravdu,ale Švejk byl takový tulťas že by k němu šel každý pes a dokonce by ukradl páníčkovi i vercajk na rozloučenou :-)

                    NFSnevajs - Profil | Čt 15.8.2013 12:42:18

                    Bullteriér >> psy kradl i svejk :))

                      NBullteriér - Profil | Čt 15.8.2013 12:34:07

                      brach >> Kolego budu muset trochu oponavat :-)
                      1. Levnější ? Ano. čidlo Vs pes 1:0
                      2. Nežere ? ale žere a to baterie,některý víc než je normální :-) čidlo Vs pes 0:0
                      3. Kam ho dáš,tam ho najdeš? Psa dám kam potřebuji a bude tam dokud ho neodvolám a dokonce ho tam pošlu a nemusím ho nikam montovat či instalovat. Má větší rozsah než čidlo.Čidlo dokáží ukrast,ale psa mi neukradnou :-). čidlo Vs pes 0:1
                      4. atd...
                      Prozatimní výsledek 1:1 :-)

                        NBullteriér - Profil | Čt 15.8.2013 12:25:09

                        oskus >> Ořech jsem myslel obecně s tím že každy pes je ve střehu a prostě hlídá :-)

                          Nbrach - Profil | St 14.8.2013 22:13:49

                          Bullteriér >>
                          Čidlo je lepší:
                          1. Levnější
                          2. Nežere
                          3. Kam ho dáš, tam ho najdeš
                          4. atd.

                            Noskus - Profil | St 14.8.2013 17:41:01

                            Bullteriér >> jj malej wořech jo? :-))

                              NRadek Fox - Profil | St 14.8.2013 16:14:10

                              Bullteriér >> Pojď s hafíkem sem: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=644723

                                NBullteriér - Profil | St 14.8.2013 16:07:10

                                cukrik >> Kamaráde mám flajzar celou sadu a nepoužívám....Nejlepší hlídač je pes.Nemusí být zabijak.stačí malý ořech a vždy o zlodějích bude vědět dřív než ty..Dokonce dřív než sami zloději,než narazí na tebe a zjistí že by mohly něco vzít :-)))

                                  NDendy036 - Profil | St 14.8.2013 10:52:46

                                  cukrik >> Ahoj,takto to vyzera ked je to pripevnene na strome alebo inom mieste.Mozes to pripevnit aj plastovymi paskami.Kamos to pripevnuje na nohu pristresku karavanu.

                                    NRadek Fox - Profil | St 14.8.2013 8:03:43

                                    cukrik >> Kup si tohle čidlo za pár kaček a máš klid: LX-AL2 Tady jsme to řešili: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=654148

                                      NDendy036 - Profil | Út 13.8.2013 22:37:07

                                      cukrik >> Ahoj,to je smutne.Poradim ti,ja pouzivam pohybove cidlo PIR ako tu uz niekto pisal.Mam uz dva kusy.Jedno stoji 15 eur aj zo srotovnym na slovensku je to bohuzial tak.Vyrobim si nanho kryt z pivovej 1,5-2,0 litrovej flase od piva.Toto cidlo je urcene na vnutorne priestory, a preto ten kryt.Je hlasite a bateria 9 volt vydrzi dlhsie.Kamos kupil iny model,nestiha kupovat baterie a huci potichu.Viacej krat mi zachranili vybavu.Raz cln,inokedy stojan z prutami.Kryt prisrobujem na strom a nasrobujem tam maly hacik na senzor.Senzor je polohovatelny a drziak senzoru sa da lahko dat dolu z pomocou nozika alebo srobovaku.Dufam ze som ti aspon trosku pomohol.Nech ta vsetko zle obchadza,a pekne ulovky ti prajem!Cau http://www.gsmalarm.sk/alarmhlasic-pohybu-p-5556151​6.html

                                        Nviceroy - Profil | Út 13.8.2013 21:51:45

                                        cukrik >> zadej si do vyhledace pohybove cidlo , nebo pohybovy alarm tech diskuzi je tady vice

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole