Kaprařina

Nviceroy - Profil | Út 13.8.2013 21:43:23

cukrik >> vim ze znamy si koupil pohybove cidlo za par kacek , nastavi si prostor ,vzdalenost kolem celeho stojanu a nedostane se ti k tomu nikdo , i pohyb vysoke travy ti to spusti je to na dalkac a mas ho v bivaku , zadej si diskuzi nebo uz tady nekde nejaka urco bude a tam se toho dozvis urco mraky ,nebudes urcite jedinny kdo s tim mel problem

    Ncukrik - Profil | Út 13.8.2013 21:24:26

    viceroy >> tomu ver kamarade.uz zhanam alarm do bivaku.nevies kde by sa dalo zohnat?

      NJaromírek - Profil | Út 13.8.2013 20:02:54

      koralovec1 >> Nejlíp jsme byli předloni dvanáctí.Byli jsme v lese a mladej udělal tři ryby-tuším 69,57 a 54 nebo tak nějak.Loni jsme byli taky v lese na 37 a tam bylo tolik starý trávy ve vodě,že jsme byli bez potahu.Ale takhle dopadli všichni kolem nás.

        Nkoralovec1 - Profil | Út 13.8.2013 19:59:13

        Jaromírek >> už jste se tam umístnily ? Hodně záleží ne místě vždy nachytají na pláži pod čtyřlístkem .

          NJaromírek - Profil | Út 13.8.2013 19:42:24

          koralovec1 >> ´Tak to jsma dva.

            NTi Sento - Profil | Út 13.8.2013 18:55:26

            chystame se s kamarady na akci kaprarskou tak neco nakupujeme ::)))

              Nkoralovec1 - Profil | Út 13.8.2013 18:54:47

              Jaromírek >> Já se pokaždé modlím abych nevylosoval hráz !! To bych byl hooodně nas...ej .

                Nkoralovec1 - Profil | Út 13.8.2013 18:48:36

                Jaromírek >> nepotřebuji vědět nic jen se ptám kdo tam jede . Jedu také jezdím tam každý rok .

                  Nkoralovec1 - Profil | Út 13.8.2013 18:47:22

                  Turňa >> není to jen pro pozvané ale registruje se dopředu nevím jesi je ještě volno chce to zavolat na obecní uřad a tam ti řeknou

                    NJaromírek - Profil | Út 13.8.2013 16:56:52

                    Turňa >> Není to jenom pro pozvané,ale asi to bude už obsazené.Já osobně to mám zajištěné už dva měsíce.Je to 24 hod.závod v Hamru na Jezeře a pořádá ho Obecní úřad.

                      NJaromírek - Profil | Út 13.8.2013 16:55:04

                      koralovec1 >> Já tam jedu.Co potřebuješ vědět?

                        NTurňa - Profil | Út 13.8.2013 16:04:20

                        koralovec1 >> Nejsou v kalendáři akcí, to je jen pro pozvané?

                          Nkoralovec1 - Profil | Út 13.8.2013 14:43:32

                          ahoj jedete někdo příští týden na závody do Hamru ? 24 kapřích hodin

                            NZindys - Profil | Út 13.8.2013 13:19:26

                            kačud >> kamarád má Q9 nebo Q7, teď nevím přesně a k nim ten Zico příposlech a jede to v pohodě

                              NJack6 - Profil | Út 13.8.2013 12:58:39

                              Sklízíte si přes noc pruty a stojany i když spíte v bivaku 2 metry od prutů ?

                                NBullteriér - Profil | Út 13.8.2013 9:16:23

                                kačud >> Mám dojem že to nejde.Flajzar nejde snad kombinovat ani mezi sebou....

                                  Nkačud - Profil | Po 12.8.2013 23:02:25

                                  zdarec neví někdo jestli jde připoslech zico na hlasiče flaizar tušim že musí byt flaizar i připos...???

                                    Nviceroy - Profil | Po 12.8.2013 21:39:16

                                    cukrik >> bodejd by ti to piplo kdyz pouzili sekundak lepidlo , zakapnou silony v hlasici a je vymalovano , za min ho mas v prdeli , 9mm ti je k hovnu , plynovka jeste jo , pohybove cidlo nebo pes neposera ti udela mnohem lepsi sluzbu , za chyby se hold plati a spanek te vysel za 2700 ecek za to mas slusny wellnes z dostatkem spani a masaze 3 krat denne :-)))

                                      NMaxwell - Profil | Po 12.8.2013 10:49:12

                                      Bullteriér >> háček je univerzálního tvaru, takže se ničeho nebij...pokud by jsi chtěl jó být dokonalej, použij v kombinaci s měkkým návazcem rovnátko či červa..ujisti se dlaňovým testem a není vočem přemejšlet...

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole